foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Za nami jesienny weekend 14-15.10.2017. Sporo się wydarzyło przez te ostatnie dwa dni. Zacznijmy od 24 godzinnej akcji biegowej Ultramaraton LEŚNA DOBA w Lesie Karolewskim... Przemysław Ignaszewski kręcił kółka (na 13 kilometrowej pętli) w słusznej sprawie. Zbieramy fundusze na leczenie naszej koleżanki walczącej z nowotworem, Sylwia Okoniewska potrzebuje pomocy, chcesz dołączyć? wbijaj TUTAJ: AKCJA CAŁY CZAS TWA !!! Przemo nakręcił w ciągu doby ponad 170 kaemów i zajął 3 miejsce open. Niesamowity wynik. Brawo.

Kiedy Przemysław przygotowywał sie w Róży by ruszyć na trasę, w sobotę, punkt 9:00 rozpoczęła się kolejna edycja wycieczki biegowej wokół Malborka. Bieg Po Twierdzy Malbork. To była już 5 odsłona kultowej wyprawy po bezdrożach, lasach i bunkrach rozsianych w okolicy naszego miasta. Rękawice podjęło 15 śmiałków. Czterem udało się dotrwać do końca 32 kilometrowej trasy. Po biegu odbyła się impreza integracyjna i uzupełnianie kalorii straconych podczas wyprawy. Wiosną kolejna edycja, na którą już dziś serdecznie zapraszamy. (galeria z wyprawy na naszej stronie niebawem)

Niedziela i Bieg Oliwski. Na trasę wyruszyły dziewczyny, Monika Kosianowska i Agnieszka Masys. Trailowa 5 kilometrowa trasa w przepięknych okolicznościach przyrody. Dziewczyny zaliczyły bardzo dobry start, pogoda dopisała, organizatorzy spisali się na medal. Agnieszka dzień wcześniej pokonała 1 etap Twierdzy i najwidoczniej spodobało się bieganie w terenie. Sił zostało sporo na zawody... Agnieszka ukończyła z czasem 00:28:36 / 64 Open /K30-9, a Monika 00:32:01  / 110 Open / K40-10