foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Klub Biegacza GRUPA MALBORK serdecznie zaprasza na wrześniowy bieg i marsz po nowej, szybkiej trasie zlokalizowanej w Parku Miejskim oraz nad rzeką Nogat w Malborku. Kontynuujemy dobrą tradycję zawodów przełajowych zapoczątkowanych w 2015 roku cyklem „GPX Parkowa 5 z Grupą Malbork” kierując się zasadą … „w pięknych okolicznościach przyrody, im mniej asfaltu tym zdrowiej i przyjemniej”

Jesteśmy ekipą która od wielu lat organizuje różne imprezy biegowe w Malborku, często też startujemy w zawodach zarówno w kraju jak i za granicą. Wiemy co potrzeba by impreza udała się i na długo zapadła w pamięci uczestników. W tym roku podwyższamy poprzeczkę, za cel postawiliśmy sobie organizację najfajniejszych „przełajów” w regionie.

Impreza skierowana jest do każdego mieszkańca naszego miasta i okolic tych bliższych i dalszych. Przede wszystkim chcemy zachęcić do zabawy amatorów biegania, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym pięknym sportem oraz młodzież i dzieci.Biegacze będą rywalizować na trasie długości 10 kilometrów ( 2 pętle po 5km), Nordic Walking to jedna pętla długości około 5,7 kilometra.Zawody dla dzieci i młodzieży na różnych dystansach odbędą się na stadionie. Wysiłek każdego zawodnika biorącego udział w zawodach zostanie nagrodzony na mecie pamiątkowym unikatowym medalem.


To nie wszystkie atrakcje, jakie przewidzieliśmy dla uczestników „Parkowej Piątki” z GM. Stawiamy na integrację naszego środowiska. Po zawodach w piknikowej atmosferze będzie można na spokojnie powspominać wrażenia z trasy przy gorącym posiłku i przy domowym cieście, herbacie i kawie. Tradycją naszych imprez jest to, że staramy się stworzyć atmosferę biegowego święta, tak żeby każdy z uczestników poczuł się jak w wielkiej biegowej rodzinie. To co cementuje środowisko, to klimat jaki panuje podczas imprezy ... naszym priorytetem jest przede wszystkim dobra zabawa!

Nie zabraknie emocji również po przekroczeniu linii mety, przygotowaliśmy szereg nagród od sponsorów, które rozlosujemy wśród uczestników kończących Marsz i Bieg Główny.
Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tej wrześniowej niedzieli. Gwarantujemy emocje, chwile walki na trasie, zmęczenie i radość na mecie.
Końcówka lata tylko w Malborku :) ZAPRASZAMY !!!
Szczegóły dotyczące imprezy sukcesywnie będziemy publikować na stronie www.grupamalbork.pl oraz Facebook’u

!!!! ZAWODNIKU ZAREZERWUJ SOBIE TERMIN NA DOBRĄ IMPREZĘ !!!!
„PARKOWA 5” Z GRUPĄ MALBORK
TERMIN: 17.09.2017
MIEJSCE: Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku ul. Parkowa
DYSTANS: Bieg Główny 10 KM (2 pętle 5 KM) lub Nordic Walking 5,7 KM (1 pętla)

Elektroniczny Pomiar Czasu
START/META: Stadion C.A.W.

!!! UWAGA !!! ... DRODZY RODZICE - ZAPISY DZIECI OD 01.08.2017 !!!


Tak na koniec jeszcze... w kwestii wyjaśnienia. Uprzedzając pytanie ... Dlaczego nazwa "Parkowa 5" a biegniemy 10 kilometrów? Odpowiedz jest prosta. Drogi biegaczu zapisujesz się na "5 kaemów" a od Grupy Malbork dodatkowe 5 kilometrów dostajesz gratis :) ... do zobaczenia na starcie :)
RUN 4 FUN

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem