foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

13 marca odbył się w Malborku już po raz czwarty Bieg i Marsz z Okazji Dnia Kobiet. Impreza wpisała się już na dobre w kalendarz biegowy naszego miasta. Tegoroczna edycja zawodów przyciągnęła rekordową liczbę "marszerów" i biegaczy. Trasa identyczna jak w ubiegłym roku czyli dwie pętle długości około 2,5 km poprowadzone ulicami, bulwarem nad Nogatem oraz w pobliżu Zamku Krzyżackiego. Zmagania wygrała Marzena Raniszewska z Chełmna, pokonała wyznaczony przez organizatorów dystans w czasie 20 minut i 49 sekund. Reprezentowała jednostkę wojskową z Grudziądza. Z mężczyzn pierwszy na mecie zameldował się Daniel Taras, uzyskał czas 18 minut i 43 sekundy. Reprezentował lokalna jednostkę wojskową, czyli 22 Bazę Lotnictwa Taktycznego.  W imprezie wystartowała para zawodników Grupy Malbork. Alicja Fiałek w biegu a Maciej Wiśniewski w marszu. Oboje zaprezentowali się rewelacyjnie i wywalczyli "pudła" w swoich kategoriach wiekowych. Ala ukończyła zawody z czasem 00:23:02 i wybiegała II miejsce w kategorii K20-24 natomiast Maciej tym razem zamienił buty biegowe na kije do nordic walking i w kategorii M36-45 wpadł na metę jako pierwszy z czasem 0:34:30 - w OPEN był trzeci.  Gratulujemy wyników :)

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…