foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

I. Cel imprezy:
1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania oraz nordic walking , jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
2. Propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród lokalnej społeczności.
3. Realizacja celów statutowych Klubu Biegacza Grupa Malbork.
4. Integracja lokalnego środowiska biegowego i nordic walking.
5. Zakończenie sezonu biegowego 2017 "na wesoło".
6. POMOC W ZBIÓRCE FUNDUSZY NA LECZENIE 14 LETNIEGO SZYMONA MAZURCZAKA

II. Organizator:

KLUB BIEGACZA GRUPA MALBORK

III. Partnerzy:

(CAW) Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku

IV. Termin i miejsce:
30 grudnia 2017r. (sobota) start biegu godz. 12.00,
Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku. ul. Parkowa 3
Biuro zawodów - CAW Malbork - otwarte w godz.10:00 -11:45.

V. Opłaty:

Zgodnie z tradycją Grupy Malbork, BIEG SYLWESTROWY BYŁ I JEST DARMOWY.

!!! UWAGA !!!
STOWARZYSZENIE GRUPA MALBORK WŁĄCZYŁA SIĘ AKTYWNIE W AKCJĘ ZBIÓRKI FUNDUSZY NA LECZENIE 14 LETNIEGO SZYMONA MAZURCZAKA KTÓRY W WYNIKU WYPADKU SAMOCHODOWEGO WYMAGA DŁUGOTRWAŁEGO INTENSYWNEGO LECZENIA. WRAZ Z INNYMI BIEGACZAMI Z MALBORKA CHCEMY UZBIERAĆ JAK NAJWIĘCEJ I TO OD WAS, UCZESTNIKÓW BIEGU SYLWESTROWEGO BEDZIE ZALEŻAŁO JAK WIELKA TA KWOTA BEDZIE. SAMA WPŁATA I JEJ WIELKOŚĆ JEST DOBROWOLNA, MOŻNA WPŁACIĆ PRZEZ SYSTEM DOTPAY PODCZAS ZAPISÓW LUB WRZUCIĆ DO PUSZEK PODCZAS IMPREZY. MOŻNA TEŻ BEZPOŚREDNIO PRZELAĆ PIENIĄDZE NA KONTO FUNDACJI.
!!! POMÓŻMY WSZYSCY RAZEM SZYMKOWI !!!

WIĘCEJ...

FOTO: Rafał Łakomy - Fotografia Kreatywna

Foto. Marek Mróz

Po raz piaty w Malborku odbył się zorganizowany przez nasz Klub Bieg Sylwestrowy. Imprezę planujemy zawsze w ostatnią niedzielę roku startując towarzysko w biegowo-treningowym tempie bez rywalizacji na dystansie ok. 5 km. Tym razem przypadło na 28 grudnia 2014. W tym roku w naszej zabawie udział wzięło prawie 100 osób z naszego miasta, ale również naszych przyjaciół z Tczewa, Elbląga, Grudziądza, Sztumu, Nowego Stawu i okolic. Również sporo osób zareagowało na nasz apel o przebranie się na bieg :) Mieliśmy okazję spotkać stado Reniferów, kilka Krówek, Mumię, Robina, Zochę, Czarownicę, dwie Pielęgniarki, Dresiarza, Boksera wagi ultra piórkowej, Ducha Urlicha, Biedronkę i wiele innych Mega wesołych osób :))) Atmosfera była świetna, załatwiliśmy nawet śnieg..

WIĘCEJ...

Foto. Rafał Łakomy

Foto. Anna Frankiewicz

W dniu 29 grudnia 2013r. oficjalnie jako Klub Biegacza Grupa Malbork po raz czwarty zorganizowaliśmy Bieg Sylwestrowy z Grupą Malbork. Frekwencja dopisała, na wspólne potruchtanie stawiło się prawie 100 osób z naszego miasta oraz z Gdyni, Elbląga, Tczewa i Sztumu. Zapraszamy za rok :)

 

     

Foto. Rafał Łakomy - www.fotografiakreatywna.pl

Zgodnie z naszą klubową tradycją 30 grudnia 2012 zorganizowaliśmy biegowe spotkanie sylwestrowe z Grupą Malbork. Pierwsza z sylwestrowych imprez integracyjnych miała miejsce już w 2009 roku, kiedy to spotkaliśmy się w 6 osób postanowiliśmy corocznie wspólnie na biegowo żegnać stary rok. W roku 2010 spotkaliśmy się już w większym gronie kilkunastu osób już oficjalnie jako Klub Biegacza Grupa Malbork, a rok temu wspólnie z nami w imprezie udział wzięło 48 osób. Byli to nie tylko członkowie naszego klubu ale również niezrzeszeni biegacze i pasjonaci tego sportu z Malborka i okolic. W tym roku postanowiliśmy ponownie zachęcić wszystkich do aktywnego spędzenia wolnego czasu i wspólnego integracyjnego spotkania na wspólnym biegu i toastu za nowy rok 2013.

WIĘCEJ...

Jak co roku członkowie Grupy Malbork, Sympatycy Klubu, Przyjaciele i Pasjonaci biegania spotkali się 31 grudnia aby na biegowo pożegnać 2011 rok. W roku 2009 było nas 6 osób, rok później na bieg stawiło się 15 biegaczy, dziś spotkało się nas w sumie 39 osób. Rozpoczęliśmy o godzinie 10:00 na Stadionie Malborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspólnie przebiegliśmy z OSiRu przez osiedle piaski, centrum Malborka i okolice Zamku Krzyżackiego w rekreacyjnym tempie ok. 30 min, po czym powróciliśmy na OSiR. Na miejscu na wszystkich czekała gorąca herbata, poczęstunek, toast za nadchodzący rok 2012 i jak zawsze lampka szampana. Tego dnia jeden z biegaczy zapoczątkował również tradycję "morsowania" w naszym klubie.

Foto. Anna Frankiewicz, Jarosław Marks, Zenon Kaszubowski, Marek Mróz

ZDJĘCIE JEST LINKIEM DO GALERII FOTO

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem