foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Foto. Marek Mróz

Po raz piaty w Malborku odbył się zorganizowany przez nasz Klub Bieg Sylwestrowy. Imprezę planujemy zawsze w ostatnią niedzielę roku startując towarzysko w biegowo-treningowym tempie bez rywalizacji na dystansie ok. 5 km. Tym razem przypadło na 28 grudnia 2014. W tym roku w naszej zabawie udział wzięło prawie 100 osób z naszego miasta, ale również naszych przyjaciół z Tczewa, Elbląga, Grudziądza, Sztumu, Nowego Stawu i okolic. Również sporo osób zareagowało na nasz apel o przebranie się na bieg :) Mieliśmy okazję spotkać stado Reniferów, kilka Krówek, Mumię, Robina, Zochę, Czarownicę, dwie Pielęgniarki, Dresiarza, Boksera wagi ultra piórkowej, Ducha Urlicha, Biedronkę i wiele innych Mega wesołych osób :))) Atmosfera była świetna, załatwiliśmy nawet śnieg..

Imprezę rozpoczęła wspólna rozgrzewka przy muzyce przygotowana i poprowadzona przez Panią Annę Kosińską z Sport Life. Po odprawie technicznej, cała wesoła ekipa wyruszyła na trasę, zatrzymując się po drodze na pamiątkowe zdjęcia. Nasz kolorowy orszak wzbudzał wiele pozytywnych emocji i uśmiechów :) Pobiegliśmy w okolice Zamku, oraz przez centrum miasta, tempem dostosowanym do wszystkich, dzieląc się na grupy prowadzone przez członków GM.

Po biegu zaprosiliśmy wszystkich do poczęstunku. Dla uczestników  zostało upieczone przez nasze koleżanki ciasto, przygotowana kawa i herbata, oraz pyszna gorąca zupa. Na zakończenie wśród wszystkich osób które przebrały się na bieg, rozlosowane zostały nagrody - książki, akcesoria biegowe i kubeczki motywacyjne, przygotowane odpowiednio przez: Studio Fotografii Kreatywnej Łakomy i Troch, Bortex Sport oraz Biuro Obsługi Firm PIO - MAR z Tczewa. Nie obyło się też bez wspólnego toastu kubeczkiem szampana za Nowy Rok.

Już niebawem zaprosimy Was do galerii zdjęć wykonanych przez Studio B-Art - Bartosz Jeromin oraz Filmu naszej produkcji jako Biuro Obsługi Firm Pio-Mar i portal Pasja Czyni Wolnym Wszystkim uczestnikom dziękuję w imieniu klubu za przybycie, świetną zabawę i życzę Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Serdeczności - Marek Mróz.

 

chcesz wiedzieć więcej ...PRZECZYTAJ: ...

BIEG SYLWESTROWY 2014 - "MUMII SŁÓW KILKA" - reportaż z imprezy Macieja "Franka" Frankiewicz

 

Oprawę foto imprezki przygotowali Rafał Łakomy "Fotografia Kreatywna" oraz Bartek Jeromin "B-Art" - dobra robota Panowie :)

GALERIA fotograf Bartek Jeromin ----> KLIK :)

GALERIA fotograf Rafał Łakomy ----> KLIK :)

Tu mamy jeszcze krótki spot przygotowany przez TV Malbork na temat Biegu Sylwestrowego.

 

 

 

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem