foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

.

28 Bieg Powstania Warszawskiego - 28-07-2018 - Warszawa (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys4319/678300:58:37 222 (K-40)
Korona Północy Polski - 14-07-2018 - Żukowow (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys44/5900:58:28 4 (k40)
2 Bieg Zamkowy Wałami Von Plauena (NW) - 08-07-2018 - Malbork (4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska23/8000:29:09 4 (K46)
Grand Prix w Biegach Górskich 24/03/2018 - 24-06-2018 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz40/22900:52:40 40 (m35)
VII Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - 10-06-2018 - Ostróda (21 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć148/35801:52:33 41 (m40)
Skywayrun Gdańsk - 10-06-2018 - Gdańsk (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys564/168200:25:15 28 (K40)
2Monika Kosianowska1227/168200:30:55 131 (K40)
X Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka - 03-06-2018 - Elbląg (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska728/83301:10:38 44 (k40)
Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu - 02-06-2018 - Ocypel (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski16/17800:41:44 2 (M50)
IX Kwidzyński Bieg Papiernika - 26-05-2018 - Kwidzyn (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz135/278000:42:07 37 (M40)
2Krzysztof Barnaś139/278000:42:09 60 (M30)
3Wojciech Nowakowski141/278000:42:11 39 (m40)
4Agata Barnaś421/278000:46:57 15 (k3)
5Jacek Kmieć940/278000:52:20 263 (m40)
6Marzena Nowakowska1132/278000:54:03 38 (k40)
7Dariusz Szymański1352/278000:56:21 (rż) 428 (m30)
8Joanna Kumkowska1517/278000:58:05 74 (k30)
9Monika Kosianowska2582/278001:13:34 237 (K40)
Nordic Walking - Gdańsk Sobieszewo - 13-05-2018 - Sobieszewo (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska42/6001:19:49 8 (K40)
Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo" - 12-05-2018 - Stare Pole (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska9/2300:39:25 3 (k)
28 Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności - 03-05-2018 - Sztum (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz74/24400:46:40 20 (M30)
6 Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego - 03-05-2018 - Grudziądz (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz71/79301:34:27 21 (m40)
2Agata Barnaś151/79301:41:29 1 (K30)
3Jarosław Marks173/79301:43:12 74 (m30)
4Jacek Kmieć182/79310:43:33 49 (m40)
Bieg Oshee - 22-04-2018 - Warszawa (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agata Barnaś999/846100:44:24 81 (K30)
2Joanna Kumkowska4600/846100:56:05 935 (k30)
6 ORLEN Warsaw Marathon - 22-04-2018 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur58/444502:47:34 24 (M30)
2Krzysztof Barnaś525/444503:16:54 (rż) 209 (M30)
3Łukasz Kumkowski767/444503:25:59 (rż) 299 (M30)
4Wojciech Nowakowski962/444503:29:47 (rż) 361 (M40)
5Marzena Nowakowska3709/444504:40:34 (rż) 171 (K40)
4 Gdańsk Maraton - 15-04-2018 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski36/170202:57:06 (rż) 3 (M50)
2Jacek Jakusik315/170203:29:28 24 (M50)
3Jacek Kmieć538/170203:44:22 (rż) 208 (M40)
4Maciej Wiśniewski863/170204:00:55 (rż) 304 (M40)
3 Piknik Biegowy Dla Autyzmu - 14-04-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert16/13800:21:32 7 (M30)
2Agnieszka Jeromin68/13800:26:44 5 (K30)
3Jacek Kmieć73/13800:26:53 18 (M40)
3 Piknik Biegowy Dla Autyzmu (NW) - 14-04-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska4/5600:41:33 2 (K-46+ )
35 Bieg Szpęgawski - 08-04-2018 - Starogard Gdański (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski27/58900:21:21 2 (M50)
2Krzysztof Barnaś79/58900:23:24 23 (M30)
3Agata Barnaś132/58900:24:57 (rż) 4 (K30)
4Agnieszka Jeromin332/58900:29:23 20 (K30)
5Agnieszka Masys493/58900:33:58 (rż) 30 (k40)
Mały Wielki Bieg - Ultramaraton - 08-04-2018 - Straszyn (66 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz14/5207:36:38 11 (M)
Borówno Cross - 24-03-2018 - Borówno Wielkie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys90/14000:29:52 8 (K)
Borówno Cross NW - 24-03-2018 - Borówno Wielkie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska8/5900:42:01 2 (k)
3 ONICO Gdynia Półmaraton - 18-03-2018 - Gdynia (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur50/589801:18:18 (rż) 25 (M30)
2Łukasz Kumkowski265/589801:28:10 (rż) 124 (M30)
3Wojciech Nowakowski278/589801:28:34 (rż) 65 (M40)
4Krzysztof Barnaś549/589801:33:21 246 (M30)
5Maciej Frankiewicz872/589801:37:02 248 (M40)
6Agata Barnaś875/589801:37:03 (rż) 27 (K30)
7Jacek Kmieć1032/589801:38:34 (rż) 303 (M40)
8Marzena Nowakowska2912/589801:52:52 (rż) 123 (k40)
9Maciej Wiśniewski3193/589801:54:38 968 (M40)
10Joanna Kumkowska3936/589802:00:03 (rż) 85 (K30)
11Agnieszka Masys4035/589802:01:01 (rż) 78 (k40)
Bieg z Okazji Dnia Kobiet - 11-03-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur6/34600:18:03 2 (M35)
2Krzysztof Barcikowski15/34600:19:43 2 (M50)
3Wojciech Nowakowski19/34600:20:09 5 (M40)
4Agnieszka Masys127/34600:25:50 6 (k40)
5Marzena Nowakowska133/34600:26:03 8 (K40)
6Joanna Kumkowska142/34600:26:29 7 (K30)
7Monika Kosianowska276/34600:31:41 15 (k45)
7 Bieg i Marsz Morsa (NW) - 26-02-2018 - Garczyn (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska14/9100:44:31 5 (K)
7 Bieg i Marsz Morsa - 25-02-2018 - Garczyn (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys107/21000:30:07 0 ()
2Monika Kosianowska14/21000:44:31 0 ()
19 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 3/3 - 17-02-2018 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur6/26800:32:33 2 (M30)
2Krzysztof Barcikowski18/26800:34:23 2 (50)
3Łukasz Kumkowski30/26800:35:37 11 (M30)
4Jacek Kmieć76/26800:39:17 20 (M40)
5Agata Barnaś114/26800:41:46 7 (K30)
6Joanna Kumkowska205/26800:48:25 17 (k30)
7Radosław Meryk249/26800:55:38 56 (m40)
Trójmiejski Ultra Track 2018 - 17-02-2018 - Gdynia (68 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz142/36708:24:49 121 (M)
2 Zimowa Piwna Mila - 21-01-2018 - Parpary (1.609 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć7/4800:08:47 (rż) 0 ()
19 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/3 - 20-01-2018 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur11/26900:33:17 4 (M30)
2Krzysztof Barcikowski26/26900:35:12 0 (m50)
3Łukasz Kumkowski38/26900:36:53 0 (M30)
4Wojciech Nowakowski39/26900:36:53 12 (M40)
5Jacek Kmieć74/26900:39:47 0 (M40)
6Agata Barnaś175/26900:46:07 12 (k30)
7Radosław Meryk178/26900:46:18 46 (M40)
8Joanna Kumkowska202/26900:48:26 13 (K-30/39)
9Marzena Nowakowska203/26900:48:28 11 (K-40/49)
1 Zimowy Bieg i Marsz Na Rzecz Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy - 14-01-2018 - Dzierzgoń (12 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur2/5800:50:03 2 (OPEN)
2Jacek Kmieć34/5801:07:28 10 (M-40/49)
1 Malborski Bieg dla WOŚP - 13-01-2018 - Malbork (5.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur1/12200:19:30 0 ()
2Krzysztof Barcikowski9/12200:22:16 0 ()
3Krzysztof Barnaś20/12200:23:47 0 ()
4Jacek Kmieć47/12200:26:11 0 ()
5Adam Remlajn55/12200:26:39 0 ()
6Agnieszka Masys64/12200:27:13 0 ()
7Marzena Nowakowska70/12200:28:09 0 ()
8Joanna Kumkowska83/12200:29:35 0 ()