foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Wycieczka biegowa zaplanowana w ubiegłym roku, niezrealizowana w 2014 przeszła na rok bieżący. Wykonując wakacyjny plan "wybiegań" w terenie, korzystając z letniej pogody, co tydzień wyruszam gdzieś na okoliczne szlaki by zapoznać się z ciekawymi miejscami wokół Malborka. Łącząc przyjemne z pożytecznym zwiedzam najbliższą okolicę, testuje trasy a przede wszystkim dobrze się bawię biegając w nieznanym terenie. Dlaczego akurat z Tczewa do Malborka a nie na odwrót? To proste ... nic tak przecież nie motywuje jak powrót do domu. Co prawda plan na tą wyprawę był trochę inny jednakże w związku z remontem kładki nad Wisłą musiał ulec drobnym modyfikacjom. W grę wchodziły trzy opcje: 1. wydłużyć dystans i pokonać Wisłę mostem drogowym, 2. zaryzykować przejście przez rzekę mostem kolejowym (możliwa kontrola SOK lub spotkanie z pociągiem), 3. skrócić dystans i wystartować z Lisewa Malborskiego. Oczywiście wybrałem najprostsze rozwiązanie, czyli opcję nr 1.. Punktualnie o godzinie 6: 15 pociągiem wyruszyłem do Tczewa (koledzy, z którymi byłem umówiony na wspólne bieganie "wymiękli"). Dotarłszy na miejsce, na dworcu w Tczewie uzupełniłem zapasy i ruszyłem w drogę, w nieznane ....

WIĘCEJ

Spontaniczny niedzielny trening a właściwie cała wyprawa do lasu, eskapada po powrocie, z której jest zawsze coś do opowiedzenia, pełna wrażeń przygoda. Tak, to jest to, co my biegacze, "Dzieci Lasu" lubimy najbardziej. Dzikie tereny, chaszcze, krzaki, potężne podbiegi i strome karkołomne zbiegi... błoto, pokrzywy i kleszcze... Las to nasz żywioł !!! ... A Bażantarnia jest rajem dla takich wariatów jak my .... Ciekawi Cię, co tam znaleźliśmy?.... TO CZYTAJ DALEJ !!!!! KLIKNIJ WIĘCEJ !!!!!!!

WIĘCEJ

W dniu 24.11.2013 r. postanowiliśmy w wąskim gronie wybrać się na poszukiwanie  nowych ścieżek biegowych ze wskazaniem na tereny nadmorskie gdzie mieliśmy też otworzyć sezon morsowy. Kwadrans po godzinie 7 wyruszyliśmy do Stegny w składzie Barbara Sosna - zaplecze posiłkowo - energetyczne, Marek Mróz - szoferka i foto i Przemysław Ignaszewski wytyczanie szlaku - pomiar czasu.

WIĘCEJ

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem