foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Termin: Sobota od 01.11.2017 do 31.03.2018
Start:  9:00
Miejsce – CAW Malbork ul. Parkowa / Altana
Trasa – Bulwar nad Nogatem w kierunku na śluzę +/- 10km (dystans każdy dobiera indywidualnie wg potrzeb i umiejętności)
Tempo: Każdy ustala swoje wg potrzeb i umiejętności

BIEGAMY BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ :)

Dodatkowo:
- Możliwość treningu dodatkowych grup np. Nordic Walking
- po treningu w altanie ciepła herbata/kawa/izotonik, muzyczka & integracja

CO TO TAKIEGO PORANKI Z GRUPĄ MALBORK ?
Propozycja wspólnych treningów klubowych oraz integracja środowiska biegaczy/maszerów z Malborka i okolic w sobotni poranek. Zgodnie z terminarzem spotykamy się o godz. 9:00 na terenie CAW w Malborku (ul. Parkowa). Tam będzie zlokalizowany start oraz meta naszej biegowej imprezy jak również zaplecze techniczne. Do dyspozycji będzie altana, w której mamy zamiar odpalić szybkowar z gorąca herbatą/kawą i muzyczkę w tle żeby było miło. Altana daje nam schronienie przed deszczem i śniegiem i wiatrem po treningu. Na terenie CAW jest też parking wiec można wcześniej przyjechać autem/rowerem i na spokojnie rozpocząć rozgrzewkę.

Trening będzie opierał się na dowolności. Każdy z uczestników sam ustala zakres wysiłku. Czy będzie to bieg mocniejszy/szybszy czy bardziej konwersacyjny, na dłuższym odcinku czy tez może coś krótszego. Na trasie odejdziemy od schematu, jaki jest na Wieczorynkach z GM, że wszyscy biegniemy grupą, jednym tempem na rzecz pełnej dowolności w tworzeniu podgrup tempowych. Nie oznacza to, że nowy lub niedoświadczony biegacz pozostanie bez wsparcia samemu sobie. "Nowych" będziemy traktować ze szczególną wrażliwością by dobrze poczuli się w grupie. Dołożymy też wszelkich starań by każde pytanie dotyczące biegania zostało dokładnie wyjaśnione. Poranki z Grupą Malbork są skierowane zarówno do doświadczonych zawodników jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają zabawę w bieganie.

W Porankach jedynym powtarzalnym schematem będzie czas i miejsce spotkania oraz trasa treningu poprowadzona bulwarem włóż Nogatu od CAW aż do wysokości cmentarza (do źródełka) i z powrotem. Po zakończeniu treningu wszyscy spotykamy się w altance przy scenie żeby odpocząć, pogadać, napić się kawy, herbaty, izotonika itp. Itd. Tak naprawdę konfiguracji treningowych mamy nieograniczona liczbę, bo i można śmigać po płaskim jak również na trasie jest słynna „Góralska” dobra do podbiegów. Poranek można wpleść tez w dłuższe wybieganie wbijając się na trasę podczas trwania imprezy.

LINK DO TRASY :)

Ideą „Poranków z GM” podobnie jak Wieczorynek jest integracja biegaczy oraz wspólny trening mający na celu podwyższenie formy i w pewnym zakresie przygotowujący nas wszystkich do wiosennych startów w zawodach. Poranki są idealnym miejscem by poznać nowych biegaczy, by rozpocząć przygodę z bieganiem, doszlifować swoje umiejętności. Weekend w sezonie zimowym jest jedynym dniem gdzie można wspólnie pobiegać, kiedy jest jeszcze jasno, dlatego trzeba to wykorzystać w 100%. Lokalna baza daje nam możliwość integracji i odpoczynku po treningu

PAMIĘTAJCIE !!! KAŻDA SOBOTA  … godzina 9:00 … ośrodek CAW. Ul. Parkowa :)

To jest ogólna rozpiska projektu na zimę, jak wyjdzie na gruncie, jaka będzie frekwencja … nie wiadomo, mam nadzieje że tak jak na Wieczorynkach udało się stworzyć super grupę biegająca regularnie, tak i Poranki będą cieszyć się popularnością. Wszystko w naszych rękach … Bawmy się bieganiem.

Jeśli macie pytania dotyczące tej imprezki lub pomysły żeby Poranki były jeszcze fajniejszym treningiem to piszcie na maila klubowego GM (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub w wiadomościach fanpage FB Grupy Malbork, a najlepiej jak pogadamy podczas wspólnych treningów w realu :)


... DO ZOBACZENIA W KAŻDA SOBOTĘ ...  

 - Maciej "Franek" Frankiewicz -

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem