foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

DRODZY BIEGACZE, MASZERZY ..."PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK PO RAZ DRUGI !!!

KLUB BIEGACZA GRUPA MALBORK serdecznie zaprasza na drugą edycję biegu i marszu nordic walking "Parkowa 5" z Grupą Malbork. Czeka na Was nowa, szybka trasa zlokalizowana w Parku Miejskim, nad rzeką Nogat w Malborku oraz w cieniu malborskiej, krzyżackiej twierdzy. Ubiegłoroczna edycja była niezwykle udana, wiec w tym sezonie postanowiliśmy kontynuować tradycję biegania i maszerowania w terenie.

Jak wiecie jesteśmy ekipą, która od wielu lat organizuje zarówno duże imprezy jak i małe, kameralne eventy. Często startujemy w różnych zawodach w kraju jak i za granicą. Cały czas podpatrujemy i uczymy się jak imprezy sportowe robią najlepsi. Całą zdobytą wiedzę chcemy wykorzystać tak by nasze zawody na długo zapadły w Waszej pamięci. W tym roku po raz kolejny, za cel postawiliśmy sobie organizację najfajniejszych „przełajów w mieście".

WIĘCEJ...

Trasa naszego Biegu i Marszu to nie tylko arena zmagań zawodników ... to kopalnia wiedzy na temat mieszkańców Miejskiego Parku Północnego. Ścieżka edukacyjna z tablicami informacyjnymi na temat fauny i flory tego zakątka Malborka to doskonała przygoda dla dzieci i rodziców. Po zawodach obowiązkowy spacer z najmłodszymi, odkryjcie razem tajemnice Parku ... Zapraszamy do Malborka na dzień pełen wrażeń...Odwiedźcie nas całą rodziną ...Nie pożałujecie !!!

WIĘCEJ ...

W dobie szybkiego przepływu informacji wszystkie NEWSY dotyczące PARKOWEJ 5 Z GRUPĄ MALBORK publikujemy w dedykowanych serwisach na Facebooku. Tam możecie "zalajkować", udostępnić lub skomentować informację. Warto w ustawieniach: Obserwowanie odhaczyć "Wyświetlaj Najpierw" ... wtedy już nic wam ważnego nie umknie. :)

Szukajcie info o Nas i Naszej Imprezie na:

- Fanpage imprezy- "PARKOWA 5 Z GRUPĄ MALBORK"

- Wydarzenie -  "2. PARKOWA 5 Z GRUPĄ MALBORK"

- Fanpage Klubowy -  "KLUB BIEGACZA GRUPA MALBORK"

Po raz drugi "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK to nie tylko bieganie, to też maszerowanie. W Polsce Nordic walking stał się bardzo popularną dyscypliną sportu. W Malborku jest bardzo mało zawodów dla "kijkarzy" dlatego też "Parkowa 5" w jakimś stopniu wypełnia tę lukę. 16 września zawodnicy zmierzą się z nową trasą wytyczoną w Parku Północnym w Malborku. W odróżnieniu od biegaczy do pokonania będzie jedna pętla długości około 6 kilometrów ... Start i meta na stadionie Centrum Aktywnego Wypoczynku. Dla każdego kto ukończy marsz, piękny medal, dla najlepszych puchary. Nordic Walking to bardzo fajna dyscyplina sportu ... nie biegasz to spróbuj pomaszerować.. na pewno DASZ RADĘ !!!  :) 

W tym roku zmieniliśmy zasady nagradzania zawodników ... podobnie jak w Biegu wszystkie kategorie wiekowe będą nagradzane. Dodatkową kategorią jest wyścig Par Małżeńskich i Puchar dla najlepszej zawodniczki i zawodnika z Malborka. Serdecznie zapraszamy do wrześniowej rywalizacji na trasie "PARKOWEJ 5"

 ZAPISY - "PARKOWA 5 Z GM" tutaj !!! .... DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU !!!

Żeby jakiekolwiek wydarzenie zaistniało w przestrzeni publicznej potrzebne są media. W dobie internetu i portali społecznościowych, szybkości przepływu informacji jest bardzo duża. Lokalna prasa, doskonale uzupełnia te nowe środki przekazu. Młodzież nie ma problemów z korzystaniem z nowoczesnych nośników informacji, dla nich to chleb powszedni, Starsi mieszkańcy Malborka w większości sięgają po tradycyjne środki jakimi są gazety. Artykuł drukowany w prasie to również pamiątka, w internecie wszystko szybko się pojawia i równie szybko znika. Klasyczna prasa ma swój niepowtarzalny urok, papier, zapach farby drukarskiej.

Nasze lokalne media zawsze wspierały inicjatywy Grupy Malbork. Czy to były duże imprezy, czy małe kameralne eventy, zawsze "biegowe" informacje pojawiały się w serwisach informacyjnych. Serdecznie dziękujemy za to wsparcie i liczymy że będziecie z nami przez następne lata

Niezmiernie miło nam poinformować że patronat medialny nad naszą imprezą II Parkowa 5 z Grupą Malbork objęła Gazeta Malborska, Dziennik Bałtycki oraz Portal Na Plus. Od dziś najświeższe informacje dotyczące "Parkowej 5" będą pojawiać się na łamach tych tygodników oraz na portalach internetowych (logo-link) Szukajcie informacji w naszych lokalnych klasycznych gazetach... środa Gazeta Malborska, piątek Dziennik Bałtycki - dodatek Malborski, Portal Na Plus całodobowo  :)

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem