foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

7 Sylwestrowy Bieg Sportowo Rekreacyjny - 30-12-2018 - Białogard (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś19/7300:27:20 8 (M15-30)
2Agata Barnaś30/7300:29:35 1 (K31)
3 Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny - 30-12-2018 - Sztum (4.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Mroczkowski41/23600:19:25 13 (M30)
2Jacek Kmieć77/23600:21:10 14 (M40)
Santa Run Kartuzy 2018 - 16-12-2018 - Kartuzy (7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys173/78400:33:51 32 (K)
2Adam Remlajn177/78400:33:54 145 (M)
3Monika Kosianowska658/78400:45:07 287 (K)
Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla Artura - 09-12-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Jeromin49/12100:29:01 0 ()
2Monika Kosianowska136/12100:55:48 0 ()
20 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/4 - 08-12-2018 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski17/14600:35:23 2 (M50)
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2/4 - 02-12-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Nowakowski16/24200:19:03 5 (M40)
2Jarosław Kraszewski23/24200:19:37 3 (M35-39)
3Marek Dackiewicz34/24200:20:41 4 (M30-34)
4Tomasz Mroczkowski37/24200:20:55 5 (M35)
5Agnieszka Masys108/24200:23:48 1 (K40)
6Marzena Nowakowska127/24200:24:41 6 (K40)
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4 - 25-11-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Nowakowski18/23700:19:02 5 (M40-44)
2Marek Dackiewicz35/23700:20:38 5 (M30-34)
3Tomasz Mroczkowski43/23700:21:18 6 (M35)
4Agnieszka Masys109/23700:24:10 2 (K40)
5Marzena Nowakowska116/23700:24:22 4 (K40)
20 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 1/4 - 17-11-2018 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski15/17100:34:24 2 (M50)
2Marek Dackiewicz45/17100:39:03 16 (M30)
3Tomasz Mroczkowski57/17100:40:03 22 (M30)
3 Poznański Bieg Niepodległości - 11-11-2018 - Poznań (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Mroczkowski3297/2254301:12:08 1232 (M30)
28 Bieg Niepodległości - 11-11-2018 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski18/21900:37:38 3 (M50)
2Wojciech Nowakowski28/21900:39:20 8 (M40)
3Jarosław Kraszewski34/21900:40:50 11 (M30)
4Jacek Jakusik39/21900:41:11 6 (M50)
5Arek Dylert51/21900:42:30 16 (M30)
6Damian Szwabe91/21900:46:10 31 (M30)
7Adam Remlajn102/21900:47:15 25 (M40)
8Maciej Wiśniewski112/21900:48:11 29 (M40)
9Barbara Sosna113/21900:48:12 5 (K30)
Bieg Niepodległej - 10-11-2018 - Sopot (4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Mroczkowski19/44700:16:13 0 ()
11 Mistrzostwa Polski w biegu 24h - 08-11-2018 - Łyse (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski68/77 23 (M40)
28 Uliczny Bieg Sambora - 03-11-2018 - Tczew (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert104/34100:44:48 40 (M30)
2Tomasz Mroczkowski103/34100:44:48 39 (M30)
5 AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2018 - 28-10-2018 - Gdańsk (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz214/337201:29:19 (rż) 203 (M40)
2Marek Dackiewicz348/337201:33:01 328 (M)
3Jarosław Marks577/337201:37:04 542 (M)
4Jacek Kmieć1408/337201:48:10 1252 (M)
5Agnieszka Masys1959/337201:55:02 305 (K)
2 Maraton Powiatu Tczewskiego - Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - 28-10-2018 - Tczew (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski6/9902:57:03 1 (M50)
5 AmberExpo Półmaraton (5km) - 28-10-2018 - Gdańsk (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska320/52900:29:36 0 (K40)
Parkrun Tczew #127 - 20-10-2018 - Tczew (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz12/21300:20:11 12 (M)
2Jacek Kmieć29/21300:22:14 28 (M)
1 Półmaraton Dwóch Zamków Sztum - Malbork - 14-10-2018 - Malbork (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur2/23101:23:21 0 (M30)
2Krzysztof Barcikowski3/23101:24:26 0 (M50)
3Wojciech Nowakowski17/23101:31:20 5 (M40)
4Maciej Frankiewicz24/23101:33:13 9 (M40)
5Agata Barnaś53/23101:40:17 1 (K30)
6Maciej Wiśniewski135/23101:55:27 48 (M40)
7Barbara Sosna136/23101:55:27 6 (K30)
8Jacek Kmieć182/23102:03:50 57 (M40)
2 Półmaraton Traktora - 06-10-2018 - Kwidzyn (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz17/15401:36:12 7 (M40)
2Jacek Kmieć39/15401:43:28 13 (M40)
1 Bursztynowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking w Sztutowie - 06-10-2018 - Sztutowo (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska29/5201:22:42 3 (K-40)
1 Bursztynowy Bieg - 06-10-2018 - Sztutowo (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys50/8700:51:03 8 (K)
40 PZU Maraton Warszawski - 30-09-2018 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski109/752802:54:32 1 (M50)
2Jacek Jakusik1119/752803:29:05 72 (M50)
3Wojciech Nowakowski4895/752804:22:26 1718 (M40)
4Marzena Nowakowska6275/752804:49:22 357 (K40)
10 Bieg Uliczny "Liwa Cup" - 29-09-2018 - Prabuty (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Mroczkowski48/11900:19:28 8 (M30)
2Monika Kosianowska113/11900:27:43 18 (K30)
Ślężański Festiwal Biegowy - 29-09-2018 - Sobótka (21 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski179/24503:07:35 62 (M40)
56 Bieg Westerplatte - 23-09-2018 - Gdańsk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert340/348000:43:26 140 (M30)
2Agata Barnaś592/348000:45:27 19 (K30)
3Krzysztof Barnaś593/348000:45:27 19 (M30)
4Tomasz Mroczkowski1642/348000:52:36 543 (M30)
5Tomasz Mroczkowski1642/348000:52:36 543 (M30)
6Monika Kosianowska3256/348001:07:05 290 (K40)
Skoda Bike Challenge Poznań - Długi - 23-09-2018 - Poznań (120 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Anaczkowski591/134203:25:15 89 (SM35)
Bieg dobroczynny dla Bartka Tuchułki - 22-09-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski27/19600:21:37 0 ()
2Tomasz Mroczkowski11/19600:22:13 0 ()
3Tomasz Mroczkowski37/19600:22:13 0 ()
4Arek Dylert31/19600:25:28 0 ()
5Monika Kosianowska152/19600:38:40 0 ()
6Monika Kosianowska152/19600:38:40 0 ()
3 Ultra Mazury U70+ - 16-09-2018 - Stare Jabłonki (70 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur6/17006:06:14 0 ()
2Maciej Frankiewicz40/17007:46:16 0 ()
3Wojciech Nowakowski61/17008:17:33 0 ()
4Jacek Kmieć79/17008:40:45 0 ()
2 "Parkowa 5" z Grupą Malbork - 16-09-2018 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur4/18700:37:14 1 (M30)
2Tomasz Mroczkowski35/18700:46:15 13 (M30)
3Dariusz Szymański113/18700:54:27 45 (M30)
4 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka - 15-09-2018 - Sopot-Koszałkowo (100 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć108/11215:53:53 (rż) 95 (M)
Swimrun Poland 2018 - 15-09-2018 - Polańczyk (45 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar49/5009:28:59 0 ()
Runmageddon Rekrut - 15-09-2018 - Gdańsk (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys2272/274902:02:54 (rż) 743 (K)
2Monika Kosianowska2276/274902:02:59 78 (K)
Orlen Wyścig Niepodległości - 09-09-2018 - Bytów (73 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Anaczkowski131/29200:00:02 44 (M35)
Triathlon Malbork 2018 1/4 - 08-09-2018 - Malbork (56 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert87/28702:39:39 (rż) 20 (m35)
Poland Business Run Gdańsk - 02-09-2018 - Gdańsk (3 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski24/100000:12:26 0 ()
Bieg Pamięci - 01-09-2018 - Dzierzgoń (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska1/800:44:25 0 ()
Mistrzostwa Gdańska w Nordic Walking - 01-09-2018 - Gdańsk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska24/3701:18:53 4 (K40)
CYKLO Kartuzy - 01-09-2018 - Kartuzy (82 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Anaczkowski80/10002:26:20 26 (M30)
5 Bieg Przełajowy o Puchar Wójta - 25-08-2018 - Mikołajki Pomorskie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur9/12400:18:20 2 (M30)
2Krzysztof Barnaś32/12400:21:00 6 (M30)
3Agata Barnaś48/12400:22:17 1 (K30)
4Barbara Sosna91/12400:26:19 4 (K30)
5 Bieg Przełajowy o Puchar Wójta (NW) - 25-08-2018 - Mikołajki Pomorskie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska5/1500:37:27 3 (K)
Parkrun Tczew #119 - 25-08-2018 - Tczew (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz8/9200:21:12 0 (M40)
2Jacek Kmieć12/9200:22:02 (rż) 0 (M40)
3 Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Sadlinki bieg - 18-08-2018 - Sadlinki (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski13/16700:42:06 8 (M31)
2Krzysztof Barnaś21/16700:43:51 13 (M31)
3Agata Barnaś40/16700:46:32 1 (K31)
4Joanna Kumkowska138/16701:02:53 15 (K31)
3 Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Sadlinki (NW) - 18-08-2018 - Sadlinki (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska7/2701:19:38 3 (K45)
Fun Swimrun Bydgoszcz - 15-08-2018 - Bydgoszcz (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert18/4301:08:54 3 (M30)
Nocna Dycha Kopernika - 11-08-2018 - Toruń (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys450/91500:51:34 11 (K40)
3 Ultra Mazury U30+ - 11-08-2018 - Stare Jabłonki (36 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marzena Nowakowska165/24304:31:26 37 (K)
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia - 05-08-2018 - Gdynia (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar1813/184807:08:21 0 ()
25 Bieg św. Dominika - 04-08-2018 - Gdańsk (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys106/32800:25:59 14 (K40)
2Monika Kosianowska279/32800:32:50 29 (K45)
2 Półmaraton Szlakiem Bielika - 29-07-2018 - Parpary (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur2/11501:29:46 1 (M1)
2Krzysztof Barcikowski4/11501:31:18 1 (M3)
3Arek Dylert30/11501:51:59 12 (M2)
4Jacek Kmieć58/11502:04:37 20 (M2)
28 Bieg Powstania Warszawskiego - 28-07-2018 - Warszawa (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys4319/678300:58:37 222 (K-40)
Korona Północy Polski - 14-07-2018 - Żukowow (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys44/5900:58:28 4 (k40)
Korona Północy Polski - 14-07-2018 - Żukowo - 14-07-2018 - Żukowo (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska28/3801:16:55 4 (K-40)
TriCity Trail 80km+ - 08-07-2018 - Wejherowo (80 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz57/13210:13:28 26 (M2)
2 Bieg Zamkowy Wałami Von Plauena (NW) - 08-07-2018 - Malbork (4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska23/8000:29:09 4 (K46)
IGLOTEX MTB Dzikim Śladem - 07-07-2018 - Skórcz (30 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel189/23601:29:02 (rż) 75 (M30)
20 Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 01-07-2018 - Kretowiny (32 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś85/30602:34:50 (rż) 33 (M30)
2Agata Barnaś87/30602:35:01 (rż) 3 (k30)
3Wojciech Nowakowski98/30602:37:35 (rż) 30 (M40)
4Jacek Kmieć148/30602:47:32 (rż) 51 (M40)
5Maciej Frankiewicz243/30603:08:14 80 (M40)
6Marzena Nowakowska244/30603:08:14 (rż) 13 (K40)
IV Tczewski Cross Rowerowy - 01-07-2018 - Tczew (30 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Anaczkowski72/14701:15:59 31 (M30)
SwimRun Stężyca - 30-06-2018 - Stężyca (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert21/5301:43:01 (rż) 0 ()
Pidżama Run Decathlon Rumia - 24-06-2018 - Rumia (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska58/9400:36:03 0 ()
Grand Prix w Biegach Górskich 24/03/2018 - 24-06-2018 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz40/22900:52:40 40 (m35)
2Ryszard Huzar193/22901:11:10 163 (M35)
Tczew na „5” z Atestem 2018 - 23-06-2018 - Tczew (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz64/31100:20:41 19 (M30)
2Monika Kosianowska278/31100:29:50 18 (K40)
2 Sztumski Nocny Bieg Świętojański - 23-06-2018 - Sztum (4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski1/3100:29:37 0 ()
2Monika Kosianowska4/3100:34:10 0 ()
7 Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - 10-06-2018 - Ostróda (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć148/35801:51:48 41 (M40)
2Jacek Kmieć148/35801:52:33 41 (m40)
Skywayrun Gdańsk - 10-06-2018 - Gdańsk (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys564/168200:25:15 28 (K40)
2Monika Kosianowska1227/168200:30:55 131 (K40)
10 Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka - 03-06-2018 - Elbląg (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska728/83301:10:38 44 (k40)
Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu - 02-06-2018 - Ocypel (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski16/17800:41:44 2 (M50)
2Krzysztof Barcikowski16/17800:41:44 2 (M50)
9 Kwidzyński Bieg Papiernika - 26-05-2018 - Kwidzyn (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz135/278000:42:07 37 (M40)
2Krzysztof Barnaś139/278000:42:09 60 (M30)
3Wojciech Nowakowski141/278000:42:11 39 (m40)
4Agata Barnaś421/278000:46:57 15 (k3)
5Jacek Kmieć940/278000:52:20 263 (m40)
6Marzena Nowakowska1132/278000:54:03 38 (k40)
7Dariusz Szymański1352/278000:56:21 (rż) 428 (m30)
8Joanna Kumkowska1517/278000:58:05 74 (k30)
9Monika Kosianowska2582/278001:13:34 237 (K40)
8 Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz - 20-05-2018 - Warszawa (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski125/18201:05:46 48 (M30)
21 Biegi Uliczne im. Jana Kielasa - 20-05-2018 - Skarszewy (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur11/15800:36:33 5 (M30)
2Agata Barnaś50/15800:44:13 6 (k30)
Warneland - I Ultramaraton Warmiński - W100+ - 19-05-2018 - Olsztyn (103 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski9/4611:09:39 0 ()
Nordic Walking - Gdańsk Sobieszewo - 13-05-2018 - Sobieszewo (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska42/6001:19:49 8 (K40)
Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo" - 12-05-2018 - Stare Pole (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska9/2300:39:25 3 (k)
Velo Toruń - Mega - 06-05-2018 - Toruń (65 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Anaczkowski187/71101:44:03 65 (M2)
"Piątka dla Niepodległej" - 03-05-2018 - Sztum (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Jeromin29/6500:26:04 6 (K)
28 Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności - 03-05-2018 - Sztum (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz74/24400:46:40 20 (M30)
6 Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego - 03-05-2018 - Grudziądz (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz71/79301:34:27 21 (m40)
2Agata Barnaś151/79301:41:29 1 (K30)
3Jarosław Marks173/79301:43:12 74 (m30)
4Przemysław Ignaszewski310/79301:50:40 101 (M40)
5Jacek Kmieć182/79310:43:33 49 (m40)
20 Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny - 28-04-2018 - Ruda Śląska (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski44/9300:00:12 0 (M49)
Żuchliński Cyklo - 22-04-2018 - Gniewino (46 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Anaczkowski149/38301:24:38 64 (M30)
Bieg Oshee - 22-04-2018 - Warszawa (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agata Barnaś999/846100:44:24 81 (K30)
2Joanna Kumkowska4600/846100:56:05 935 (k30)
6 ORLEN Warsaw Marathon - 22-04-2018 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur58/444502:47:34 24 (M30)
2Krzysztof Barnaś525/444503:16:54 (rż) 209 (M30)
3Łukasz Kumkowski767/444503:25:59 (rż) 299 (M30)
4Wojciech Nowakowski962/444503:29:47 (rż) 361 (M40)
5Marzena Nowakowska3709/444504:40:34 (rż) 171 (K40)
4 Gdańsk Maraton - 15-04-2018 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski36/170202:57:06 (rż) 3 (M50)
2Jacek Jakusik315/170203:29:28 24 (M50)
3Jacek Kmieć538/170203:44:22 (rż) 208 (M40)
4Maciej Wiśniewski863/170204:00:55 (rż) 304 (M40)
3 Piknik Biegowy Dla Autyzmu - 14-04-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert16/13800:21:32 7 (M30)
2Agnieszka Jeromin68/13800:26:44 5 (K30)
3Jacek Kmieć73/13800:26:53 18 (M40)
3 Piknik Biegowy Dla Autyzmu (NW) - 14-04-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska4/5600:41:33 2 (K-46+ )
Mały Wielki Bieg - Ultramaraton - 08-04-2018 - Straszyn (66 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz14/5207:36:38 11 (M0)
35 Bieg Szpęgawski - 08-04-2018 - Starogard Gdański (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski27/58900:21:21 2 (M50)
2Krzysztof Barnaś79/58900:23:24 23 (M30)
3Agata Barnaś132/58900:24:57 (rż) 4 (K30)
4Agnieszka Jeromin332/58900:29:23 20 (K30)
5Agnieszka Masys493/58900:33:58 (rż) 30 (k40)
Mały Wielki Bieg - Ultramaraton - 08-04-2018 - Straszyn (66 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz14/5207:36:38 11 (M)
Borówno Cross - 24-03-2018 - Borówno Wielkie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys90/14000:29:52 8 (K)
Borówno Cross NW - 24-03-2018 - Borówno Wielkie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska8/5900:42:01 2 (k)
3 ONICO Gdynia Półmaraton - 18-03-2018 - Gdynia (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur50/589801:18:18 (rż) 25 (M30)
2Łukasz Kumkowski265/589801:28:10 (rż) 124 (M30)
3Wojciech Nowakowski278/589801:28:34 (rż) 65 (M40)
4Krzysztof Barnaś549/589801:33:21 246 (M30)
5Maciej Frankiewicz872/589801:37:02 248 (M40)
6Agata Barnaś875/589801:37:03 (rż) 27 (K30)
7Jacek Kmieć1032/589801:38:34 (rż) 303 (M40)
8Marzena Nowakowska2912/589801:52:52 (rż) 123 (k40)
9Maciej Wiśniewski3193/589801:54:38 968 (M40)
10Joanna Kumkowska3936/589802:00:03 (rż) 85 (K30)
11Agnieszka Masys4035/589802:01:01 (rż) 78 (k40)
Bieg z Okazji Dnia Kobiet - 11-03-2018 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur6/34600:18:03 2 (M35)
2Krzysztof Barcikowski15/34600:19:43 2 (M50)
3Wojciech Nowakowski19/34600:20:09 5 (M40)
4Agnieszka Masys127/34600:25:50 6 (k40)
5Marzena Nowakowska133/34600:26:03 8 (K40)
6Joanna Kumkowska142/34600:26:29 7 (K30)
7Monika Kosianowska276/34600:31:41 15 (k45)
7 Bieg i Marsz Morsa (NW) - 26-02-2018 - Garczyn (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska14/9100:44:31 5 (K)
7 Bieg i Marsz Morsa - 25-02-2018 - Garczyn (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys107/21000:30:07 0 ()
2Monika Kosianowska14/21000:44:31 0 ()
4 Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice - 24-02-2018 - Zielona Góra (103 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski87/14412:59:02 77 (OpenM)
19 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 3/3 - 17-02-2018 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur6/26800:32:33 2 (M30)
2Krzysztof Barcikowski18/26800:34:23 2 (50)
3Łukasz Kumkowski30/26800:35:37 11 (M30)
4Jacek Kmieć76/26800:39:17 20 (M40)
5Agata Barnaś114/26800:41:46 7 (K30)
6Joanna Kumkowska205/26800:48:25 17 (k30)
7Radosław Meryk249/26800:55:38 56 (m40)
Trójmiejski Ultra Track 2018 - 17-02-2018 - Gdynia (68 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz142/36708:24:49 121 (M)
2 Zimowa Piwna Mila - 21-01-2018 - Parpary (1.609 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć7/4800:08:47 (rż) 0 ()
19 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/3 - 20-01-2018 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur11/26900:33:17 4 (M30)
2Krzysztof Barcikowski26/26900:35:12 0 (m50)
3Łukasz Kumkowski38/26900:36:53 0 (M30)
4Wojciech Nowakowski39/26900:36:53 12 (M40)
5Jacek Kmieć74/26900:39:47 0 (M40)
6Agata Barnaś175/26900:46:07 12 (k30)
7Radosław Meryk178/26900:46:18 46 (M40)
8Marzena Nowakowska192/26900:46:56 10 (K40)
9Joanna Kumkowska202/26900:48:26 13 (K-30/39)
10Marzena Nowakowska203/26900:48:28 11 (K-40/49)
1 Zimowy Bieg i Marsz Na Rzecz Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy - 14-01-2018 - Dzierzgoń (12 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur2/5800:50:03 2 (OPEN)
2Jacek Kmieć34/5801:07:28 10 (M-40/49)
Zimowy Runmageddon Rekrut - 13-01-2018 - Warszawa (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar1000/141301:32:31 0 ()
1 Malborski Bieg dla WOŚP - 13-01-2018 - Malbork (5.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marcin Tur1/12200:19:30 0 ()
2Krzysztof Barcikowski9/12200:22:16 0 ()
3Krzysztof Barnaś20/12200:23:47 0 ()
4Jacek Kmieć47/12200:26:11 0 ()
5Adam Remlajn55/12200:26:39 0 ()
6Agnieszka Masys64/12200:27:13 0 ()
7Marzena Nowakowska70/12200:28:09 0 ()
8Joanna Kumkowska83/12200:29:35 0 ()