foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

DRODZY BIEGACZE, MASZERZY ..."PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK PO RAZ DRUGI !!!

KLUB BIEGACZA GRUPA MALBORK serdecznie zaprasza na drugą edycję biegu i marszu nordic walking "Parkowa 5" z Grupą Malbork. Czeka na Was nowa, szybka trasa zlokalizowana w Parku Miejskim, nad rzeką Nogat w Malborku oraz w cieniu malborskiej, krzyżackiej twierdzy. Ubiegłoroczna edycja była niezwykle udana, wiec w tym sezonie postanowiliśmy kontynuować tradycję biegania i maszerowania w terenie.

Jak wiecie jesteśmy ekipą, która od wielu lat organizuje zarówno duże imprezy jak i małe, kameralne eventy. Często startujemy w różnych zawodach w kraju jak i za granicą. Cały czas podpatrujemy i uczymy się jak imprezy sportowe robią najlepsi. Całą zdobytą wiedzę chcemy wykorzystać tak by nasze zawody na długo zapadły w Waszej pamięci. W tym roku po raz kolejny, za cel postawiliśmy sobie organizację najfajniejszych „przełajów w mieście".

"Parkowa 5" z Grupą Malbork to impreza dla każdego... i dla amatora i dla zawodowca.  Biegacze będą rywalizować na trasie długości 10 kilometrów ( 2 pętle po 5km). Marsz nordic walking to jedna pętla długości około 6 kilometrów. Zawody dla dzieci i młodzieży na różnych dystansach odbędą się na stadionie. Areną zmagań będzie historyczny Park Miejski założony na początku XX wieku który aktualnie jest pięknie rewitalizowany. Będziemy biegać i maszerować zarówno po nowych ścieżkach jak i tych bardziej dzikich. W tle rzeka Nogat i majestatyczny krzyżacki zamek.

Na mecie wysiłek każdego z Was nagrodzony zostanie pamiątkowym, unikatowym medalem, a najlepsi w open oraz kategoriach wiekowych otrzymają puchary. Wprowadziliśmy też kilka nowości. Dodatkowe kategorie to wyścig o miano najszybszej i najszybszego mieszkańca Malborka oraz najszybszej pary małżeńskiej. Mamy tez nagrody specjalne... ale to już niespodzianka  :) Kategorie wiekowe są identyczne zarówno dla biegu i marszu ... Warto powalczyć o laur zwycięstwa.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie przewidzieliśmy dla uczestników „Parkowej Piątki” z GM. Stawiamy na integrację. Po zawodach w piknikowej atmosferze będziecie mogli na spokojnie powspominać wrażenia z trasy przy gorącym posiłku, domowym cieście, herbacie i kawie. Napoimy Was i nakarmimy do syta. Tradycją naszych imprez jest to, że staramy się stworzyć atmosferę biegowego święta, tak by każdy z Was poczuł się jak w wielkiej sportowej rodzinie. To co cementuje środowisko, to klimat jaki panuje podczas imprezy ... naszym priorytetem jest przede wszystkim dobra zabawa!  ... Jak wiadomo nie ma dobrej imprezy bez loterii, emocje na trasie swoją drogą, ale też i po przekroczeniu mety zapewnimy Wam ich sporo.  Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcyjnych nagród od sponsorów, które rozlosujemy wśród uczestników kończących marsz i bieg.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tej wrześniowej niedzieli. Gwarantujemy emocje, chwile walki na trasie, zmęczenie i radość na mecie. Przyjeżdżajcie całymi rodzinami, bo i dla dorosłych jak i dla dzieci mamy sporo atrakcji.

Końcówka lata tylko w Malborku :) ZAPRASZAMY !!! Szczegóły dotyczące imprezy sukcesywnie będziemy publikować na stronie www.grupamalbork.pl oraz Facebook’u

CO WARTO ZAPAMIĘTAĆ ??

START:
16 września 2018 / godz. 12:30

MIEJSCE:
Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku ul. Parkowa 3

DYSTANS:
Bieg Główny 10 KM (2 pętle),
Marsz Nordic Walking 6 KM (1 pętla),
Biegi dzieci i młodzieży (od 100m do 800m) ... ZAPISY OD 01.08.2018 !!!

TRASA:
drogi szutrowe, ścieżki w parku 80%
asfalt 20%
elektroniczny pomiar czasu
profil trasy: płaska
2 punkty nawadniania  / kibicowania
oznaczenia co 1 kilometr
start / meta na stadionie

Tak na koniec jeszcze... w kwestii wyjaśnienia. Uprzedzając pytanie ... Dlaczego nazwa "Parkowa 5" a biegniemy 10 kilometrów? Odpowiedz jest prosta. Drogi biegaczu zapisujesz się na "5 kaemów" a od Grupy Malbork dodatkowe 5 kilometrów dostajesz gratis :) ... do zobaczenia na starcie :)
RUN 4 FUN

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem