foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Do naszej imprezy pozostało już niewiele dni. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Na każdego zawodnika który ukończy Marsz Nordic Walking 6km lub Bieg Główny 10km, w strefie gastronomicznej będzie czkała butelka najlepszego trunku jaki można spożyć po tak wyczerpującym wysiłku.  Drodzy zawodnicy ... Partnerem 2. "Parkowej 5" z Grupą Malbork został znany i lubiany ze swoich nietuzinkowych wyrobów BROWAR GOŚCISZEWO. Marki nie trzeba przedstawiać bo na lokalnym rynku smakosze piwa doskonale znają ... a przyjezdni będą mogli posmakować wybornego piwa.

PIWO BĘDZIE WYDAWANE "NA NUMER STARTOWY" W STREFIE GASTRONOMICZNEJ - ZAPRASZAMY FINISHERÓW  :)

BROWAR GOŚCISZEWO S.C. istnieje na rynku od 1991 roku i jest pierwszym prywatnym, rodzinnym i rzemieślniczym browarem w Polsce. Tradycyjne metody warzenia, naturalne składniki i niewielkie moce produkcyjne pozwalają wytwarzać produkt unikalny o niepowtarzalnych walorach smakowych i odżywczych.  Piwo z gościszewskiego browaru jest produkowane z naturalnych surowców, krystalicznie czystej wody, bez środków konserwujących. Posiada niepowtarzalny swoisty smak, zawiera substancje odżywcze i różni się od innych goryczką oraz stopniem odfermentowania. Nie sposób przejść obojętnie wobec wyrobów tej rodzinnej firmy. Podczas "Parkowej 5" będzie okazja popróbowania regionalnego smaku, bowiem każdy zawodnik w nagrodę za włożony wysiłek na mecie będzie mógł pokrzepić się zimnym piwem z naszego lokalnego Browaru.

KONTAKT: BROWAR GOŚCISZEWO S.C. STANISŁAW CZARNECKI, CHRYSTIAN CZARNECKI, Gościszewo 11, 82-400 Sztum, tel.+48 (55) 277-11-10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem