foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Czy już wspominaliśmy o cateringu na naszej imprezie?... NIE????  No to trzeba to szybko dopowiedzieć!!! ... Tradycją naszych imprez jest fakt, że zawodnicy głodni i spragnieni od nas nie wyjadą, tak będzie i tym razem. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo kalorii, które trzeba będzie pochłonąć po pokonaniu trasy biegu i marszu.... U nas nie ma cienkiej zupki z małą pajdką chleba i do domu !!! ... o nie, nie.. :)

Czeka na Was konkretna micha gorącej strawy przygotowanej przez Zajazd Jonatan z Czernina. Od wielu lat Zajazd Jonatan wspiera nasze inicjatywy, gotuje dania dla zawodników smaczne i pożywne. Zarówno zimą podczas Biegu Sylwestrowego, jaki latem na "Parkową 5". Czy to grochówa czy to żurek .. zupa pierwsza klasa !!!

Kilka słów o firmie: ZAJAZD JONATAN - CZERNIN

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele lokali gastronomicznych oferujących szereg usług. Dlaczego warto powierzyć organizację Państwa wymarzonego przyjęcia właśnie nam? Powodów jest kilka. Nie jesteśmy firmą stawiającą pierwsze kroki w tym biznesie. Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu naszej załogi zapewniamy fachowość oraz wysoką  jakość oferowanych usług. Przekonali się o tym liczni goście, którzy nam zaufali. Klient i jego potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego w zajeździe „Jonatan” proponujemy bogate menu, a także doradztwo w jego wyborze. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz służymy wszelką pomocą przy organizacji Państwa przyjęć, niezależnie czy chodzi o wesele, bal karnawałowy, imprezę firmową czy jakąkolwiek inną okoliczność.. więcej na stronie firmowej TUTAJ

 

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem