foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Żeby jakiekolwiek wydarzenie zaistniało w przestrzeni publicznej potrzebne są media. W dobie internetu i portali społecznościowych, szybkości przepływu informacji jest bardzo duża. Lokalna prasa oraz radio doskonale uzupełniają te nowe środki przekazu. Młodzież nie ma problemów z korzystaniem z nowoczesnych nośników informacji, dla nich to chleb powszedni, Starsi mieszkańcy Malborka w większości sięgają po tradycyjne środki jakimi są gazety czy radio. Artykuł drukowany w prasie to również pamiątka, w internecie wszystko szybko się pojawia i równie szybko znika. Klasyczna prasa ma swój niepowtarzalny urok, papier, zapach farby drukarskiej. Radio najczęściej słuchamy w pracy lub samochodzie, często zamiast telewizora w domu.

Nasze lokalne media zawsze wspierały inicjatywy Grupy Malbork. Czy to były duże imprezy, czy małe kameralne eventy, zawsze "biegowe" informacje pojawiały się w serwisach informacyjnych. Serdecznie dziękujemy za to wsparcie i liczymy że będziecie z nami przez następne lata

Niezmiernie miło nam poinformować że patronat medialny nad naszą imprezą II Parkowa 5 z Grupą Malbork objęła Gazeta Malborska, Dziennik Bałtycki, Portal Na Plus oraz Radio Malbork. Od dziś najświeższe informacje dotyczące "Parkowej 5" będą pojawiać się na łamach tych tygodników oraz na portalach internetowych (logo-link) Szukajcie informacji w naszych lokalnych gazetach... środa Gazeta Malborska, piątek Dziennik Bałtycki - dodatek Malborski, Portal Na Plus całodobowo oraz w codziennym serwisie radiowym Radio Malbork - 90,4 FM :)

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem