foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

.

Kwidzyńska Biegowa Piona - 25-11-2017 - Kwidzyn (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys69/15400:26:13 12 (K)
2Monika Kosianowska127/15400:31:33 44 (K)
27 Bieg Niepodległości - 11-11-2017 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski16/15800:37:36 2 (M-50/59)
2Łukasz Kumkowski27/15800:39:36 9 (M-30/39)
3Krzysztof Barnaś28/15800:39:51 10 (M-30/39)
4Jacek Jakusik35/15800:40:49 4 (M-50/59)
5Arek Dylert42/15800:42:22 16 (M-30/39)
6Marek Dackiewicz53/15800:44:40 20 (M-30/39)
7Rafał Cielasiński103/15800:50:13 19 (M-40/49)
8Maciej Wiśniewski109/15800:50:49 20 (M-40/49)
9Agnieszka Masys110/15800:50:49 (rż) 4 (K-30/39)
10Joanna Kumkowska119/15800:52:19 (rż) 6 (K-30/39)
4 Elbląski Bieg Niepodległości - 11-11-2017 - Elbląg (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć118/63000:45:39 43 (M-40)
4 AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2017 - 05-11-2017 - Gdańsk (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Mariusz Stankiewicz565/367401:37:28 117 (M-40)
2Jarosław Marks653/367401:38:58 127 (M-35)
3Jacek Kmieć2050/367401:54:46 402 (M-40)
4Agnieszka Masys2555/367402:00:37 (rż) 103 (K-35)
27 Uliczny Bieg Sambora - 04-11-2017 - Tczew (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski35/35800:39:03 (rż) 9 (M-30)
2Joanna Kumkowska255/35800:54:15 15 (K-30)
Maraton Powiatu Tczewskiego - Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - 29-10-2017 - Tczew (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski3/9903:01:39 0 (M-50/59)
Leśny Rajd na Orientację zButa VII edycja - 29-10-2017 - Tulice (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć28/4504:51:00 (rż) 28 (-)
2Barbara Sosna29/4504:51:00 (rż) 29 (-)
3Maciej Frankiewicz14/4505:27:00 14 (-)
4Arek Dylert15/4505:27:00 15 (-)
Parkrun Tczew #77 - 28-10-2017 - Tczew (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć22/16700:23:47 22 (-)
2Monika Kosianowska83/16700:28:17 83 (-)
3Maciej Frankiewicz86/16700:28:23 86 (-)
5 Bieg Oliwski - 15-10-2017 - Gdańsk (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys64/17300:28:36 9 (K-30)
2Monika Kosianowska110/17300:32:01 10 (K-40)
24 – godzinny Ultramaraton Leśna Doba - 14-10-2017 - Róża (169 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski3/10223:59:59 2 (M-40)
1 Półmaraton Traktora - 07-10-2017 - Kwidzyn (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć77/17901:48:06 35 (M-31/40)
2Maciej Frankiewicz76/17901:48:07 34 (M-31/40)
3Radosław Meryk119/17901:58:54 29 (M-41/50)
4Joanna Kumkowska169/17902:25:38 10 (K-31/40)
3 Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - 07-10-2017 - Grabówko (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski2/5500:32:20 2 (M-40)
Maraton Puszczy Bydgoskiej - Ultramaraton 60KM - 01-10-2017 - Bydgoszcz (60 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski30/5707:51:36 10 (M-40)
9 Bieg Uliczny Liwa Cup - 30-09-2017 - Prabuty (5.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Cielasiński91/13100:26:40 15 (M-40/49)
Puchar Bałtyku 2017 - Sobieszewo (NW) - 30-09-2017 - Sobieszewo (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska30/5701:17:01 9 (K-40/49)
36 Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego - 30-09-2017 - Grudziądz (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz118/58700:43:06 23 (M-30)
1 Mistrzostwa Warmii i Mazur w Półmaratonie Leśnym Bażant - 24-09-2017 - Elbląg (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć95/19301:46:06 31 (M-40)
39 PZU Maraton Warszawski - 24-09-2017 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski59/545802:52:23 2 (M-50)
2Jacek Jakusik958/545803:30:29 (rż) 57 (M-50)
Ston Wall Marathon 2017 - 24-09-2017 - Ston (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski6/3204:15:52 6 (M)
"Parkowa 5" z Grupą Malbork 2017 - 17-09-2017 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Kraszewski14/19500:40:38 4 (M-30/39)
"Parkowa 5" z Grupą Malbork 2017 (NW) - 17-09-2017 - Malbork (5.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski1/4200:37:40 1 (M)
2Monika Kosianowska2/4200:41:25 2 (K)
3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka - 16-09-2017 - Sopot (100 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz73/11215:10:42 63 (M)
7 Iławski Półmaraton LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego - 10-09-2017 - Iława (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Jakusik48/33301:35:45 6 (M-50)
2Radosław Meryk159/33301:50:27 52 (M-40)
55 Bieg Westerplatte - 10-09-2017 - Gdańsk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Kraszewski138/344800:39:53 (rż) 63 (M-30)
2Łukasz Kumkowski190/344800:40:54 83 (M-30)
3Arek Dylert358/344800:42:57 149 (M-30)
4Jacek Kmieć500/344800:44:19 137 (M-40)
5Agnieszka Masys1506/344800:51:08 72 (K-30)
6Joanna Kumkowska1980/344800:53:58 144 (K-30)
7Monika Kosianowska3133/344801:04:45 236 (K-40)
SwimRun Poland 2017 (Sprint) - 09-09-2017 - Polańczyk (22 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar51/8803:43:55 40 (M)
Castle Malbork Triathlon im. Bartosza Kubickiego 2017 (IM) - 03-09-2017 - Malbork (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar153/16714:24:28 (rż) 21 (M-45)
Castle Malbork Triathlon im. Bartosza Kubickiego 2017 (1/4 IM) - 02-09-2017 - Malbork (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel142/26002:55:43 21 (M-30)
2Arek Dylert147/26002:56:48 (rż) 44 (M-30)
3Ryszard Huzar165/26002:59:07 12 (M-45)
4 Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego - 27-08-2017 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski19/28800:39:57 (rż) 6 (M-30)
2Jacek Jakusik22/28800:41:21 2 (M-50)
3Maciej Frankiewicz27/28800:41:39 6 (M-40)
4Marek Dackiewicz45/28800:43:47 15 (M-30)
5Jacek Kmieć49/28800:43:57 (rż) 12 (M-40)
6Maciej Wiśniewski66/28800:45:25 18 (M-40)
7Agnieszka Masys140/28800:51:05 (rż) 3 (K-30)
8Joanna Kumkowska153/28800:52:32 (rż) 6 (K-30)
Pucharu Bałtyku 2017 - Łężyca (NW) - 19-08-2017 - Łężyca (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska24/3501:23:09 5 (K-40)
Puchar Bałtyku 2017 - Łężyca - 19-08-2017 - Łężyca (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys22/2800:59:53 2 (K30)
4 Bieg Mikołajek Pomorskich o Puchar Wójta - 19-08-2017 - Mikołajki Pomorskie (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć97/14300:25:10 19 (M-40)
23 Maraton Solidarności - 15-08-2017 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś121/73803:34:02 39 (M-30)
2Radosław Meryk410/73804:16:00 128 (M-40)
2 Ultra Mazury U70+ - 12-08-2017 - Stare Jabłonki (72 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz29/9608:07:59 27 (M)
2Adam Remlajn93/9611:05:32 (rż) 74 (M)
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2017 (1/2 IM) - 06-08-2017 - Gdynia (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar1633/190006:19:23 176 (M-45)
Runmageddon Woodstock Intro - 03-08-2017 - Kostrzyn (3 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz424/779 424 (M)
27 Bieg Powstania Warszawskiego - 29-07-2017 - Warszawa (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys3280/696800:53:35 203 (K-30)
1 Półmaraton Szlakiem Bielika - 23-07-2017 - Parpary (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski25/13501:38:10 9 (M-16/36)
2Jacek Kmieć38/13501:41:34 (rż) 14 (M-37/42)
3Radosław Meryk79/13501:52:44 23 (M-43+)
4Adam Remlajn106/13502:03:34 32 (M-43+)
Garmin Iron Triathlon Płock 2017 (1/4 IM) - 16-07-2017 - Płock (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar324/36603:15:04 39 (M-45)
Razem Dla Sary - 15-07-2017 - Sztum (4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś6/10200:17:13 6 (-)
2Jacek Kmieć42/10200:22:40 42 (-)
3Agnieszka Masys67/10200:24:28 67 (-)
4Joanna Kumkowska68/10200:24:29 68 (-)
1 Bieg Zamkowy Wałami Von Plauena - 09-07-2017 - Malbork (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś18/27700:21:49 8 (M-30/39)
2Marek Dackiewicz52/27700:25:17 19 (M-30/39)
3Agata Barnaś53/27700:25:23 (rż) 1 (K-30/39)
4Jacek Kmieć113/27700:28:36 33 (M-40/49)
Jubileuszowy Kociewski Bieg Czterech Jezior - 08-07-2017 - Skórcz (15 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski157/41701:13:05 40 (M-40)
Garmin Iron Triathlon Stężyca 2017 (1/4 IM) - 02-07-2017 - Stężyca (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar235/31402:50:41 28 (M-45)
19 Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 01-07-2017 - Kretowiny (33 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski17/28702:14:15 (rż) 2 (M-50/59)
2Maciej Frankiewicz46/28702:23:30 (rż) 6 (M-40/49)
3Łukasz Kumkowski58/28702:27:00 (rż) 30 (M-30/39)
4Krzysztof Barnaś67/28702:30:53 (rż) 33 (M-30/39)
5Agata Barnaś134/28702:46:26 (rż) 3 (K-30/39)
6Adam Remlajn234/28703:10:44 (rż) 67 (M-40/49)
GPX w Biegach Górskich Gdynia 2017 - Etap 4/4 - 24-06-2017 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz27/17100:51:49 15 (M-35)
2Krzysztof Barnaś48/17100:55:40 29 (M-35)
3Agata Barnaś55/17100:56:16 1 (K-20)
4Adam Remlajn140/17101:07:24 73 (M-35)
1 Sztumski Bieg Świętojański - 24-06-2017 - Sztum (4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Molenda22/21100:17:48 8 (M-35/49)
2Jacek Kmieć103/21100:22:45 38 (M-35/49)
3Agnieszka Masys145/21100:24:54 13 (K-35/49)
4Maciej Wiśniewski154/21100:25:25 45 (M-35/49)
Tczew na "5" z Atestem - 24-06-2017 - Tczew (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski17/27600:18:02 1 (M-50/59)
2Jacek Kmieć66/27600:20:57 (rż) 11 (M-40/49)
3Agnieszka Jeromin144/27600:24:16 7 (K-30/39)
4Agnieszka Masys179/27600:25:25 10 (K-30/39)
5Joanna Kumkowska191/27600:25:46 (rż) 12 (K-30/39)
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc 2017 (MINI) - 24-06-2017 - Karpacz (17 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski89/32702:27:23 15 (M-40)
Garmin Iron Triathlon Elbląg 2017 (1/4 IM) - 18-06-2017 - Elbląg (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar244/28402:58:47 27 (M-45)
Garmin Iron Triathlon Elbląg 2017 (1/8 IM) - 18-06-2017 - Elbląg (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel56/14301:22:36 17 (M-30)
Otwarte Mistrzostwa 49 Bazy Lotniczej w Biegach - 11-06-2017 - Pruszcz Gdański (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć79/22300:46:55 73 (M)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2017 - Nocny Bieg Świętojański - 09-06-2017 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Molenda202/425100:41:20 35 (M-40)
2Adam Remlajn1358/425100:50:29 322 (M-40)
3Joanna Kumkowska2359/425100:55:08 135 (K-30)
4Agnieszka Masys2581/425100:56:17 180 (K-30)
Garmin Iron Triathlon Ślesin 2017 (1/4 IM) - 04-06-2017 - Ślesin (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar390/50602:56:26 39 (M-45)
9 Elbląski Bieg Piekarczyka - 03-06-2017 - Elbląg (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Jeromin315/73200:47:59 9 (K-30)
2Jacek Kmieć561/73200:55:53 149 (M-40)
12 Bieg Filipidesa - 03-06-2017 - Pasłęk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski27/19800:38:20 1 (M-50)
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2017 - Zaspa Młyniec - 03-06-2017 - Gdańsk (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Jakusik22/23600:20:00 3 (M-45+)
Leśne Wandry IV - Biegaj w Ocyplu - 03-06-2017 - Ocypel (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski53/11500:48:12 17 (M-40/49)
PolSwimRun (Sprint) - 27-05-2017 - Starogard Gdański - Sumin (22 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar8/1003:42:32 4 (M-40/49)
4 Silgan Ćwierćmaraton - 27-05-2017 - Tczew (10.54 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski12/20200:40:44 1 (M-50/59)
Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2017 (1/4 IM) - 21-05-2017 - Piaseczno (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar340/42802:57:46 32 (M-45)
2 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21-05-2017 - Bydgoszcz (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys695/110500:56:07 37 (K30)
8 Kwidzyński Bieg Papiernika - 20-05-2017 - Kwidzyn (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski83/343300:38:54 4 (M-50)
2Maciej Frankiewicz192/343300:41:51 36 (M-40)
3Jacek Jakusik214/343300:42:15 11 (M-50)
4Tomasz Molenda262/343300:43:12 55 (M-40)
5Łukasz Kumkowski296/343300:43:46 127 (M-30)
6Mariusz Stankiewicz668/343300:47:28 193 (M-40)
7Radosław Meryk855/343300:49:02 235 (M-40)
8Adam Remlajn982/343300:50:11 274 (M-40)
9Agnieszka Jeromin1416/343300:53:36 49 (K-30)
10Kamila Anaczkowska1835/343300:56:55 69 (K-20)
11Monika Kosianowska3025/343301:10:36 198 (K-40)
12Joanna Kumkowska3246/343301:16:11 363 (K-30)
5 Bieg Pięć Mil - 18-05-2017 - Gdynia (9.26 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski150/47800:40:57 141 (M)
2 Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking (NW) - 13-05-2017 - Stare Pole (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska2/1400:37:12 1 (K)
2 Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking - 13-05-2017 - Stare Pole (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski3/9600:18:45 3 (M-41/50)
2Tomasz Molenda15/9600:20:46 4 (M-31/40)
3Agnieszka Masys63/9600:26:53 6 (K-30/41)
4Joanna Kumkowska64/9600:26:58 7 (K-30/41)
GPX w Biegach Górskich Gdynia 2017 - Etap 3/4 - 13-05-2017 - Gdynia (10.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz28/21200:52:35 17 (M-35)
2Krzysztof Barnaś86/21200:59:18 43 (M-35)
3Agata Barnaś87/21200:59:24 4 (K-20)
4Adam Remlajn132/21201:04:21 63 (M-35)
3 Ultramaraton GWiNT Ultra Cross 2017 - 13-05-2017 - Wolsztyn (161 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski26/5123:22:18 12 (M-40)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2017 - Bieg Europejski - 07-05-2017 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Adam Remlajn1375/381900:49:35 (rż) 365 (M-40)
2Joanna Kumkowska2163/381900:54:06 (rż) 132 (K-30)
27 Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja - 03-05-2017 - Sztum (9.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski46/28200:37:11 13 (M-30/39)
2Jacek Jakusik47/28200:37:17 4 (M-50/59)
3Jacek Kmieć133/28200:44:07 28 (M-40/49)
4Kamila Anaczkowska168/28200:46:19 5 (K-20/29)
5Agnieszka Jeromin176/28200:47:03 10 (K-30/39)
6Joanna Kumkowska210/28200:50:11 16 (K-30/39)
5 Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego - 01-05-2017 - Grudziądz (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Huzar523/70602:08:51 44 (M-40)
2Maciej Frankiewicz616/70602:18:43 165 (M-40)
3Przemysław Ignaszewski650/70602:25:38 169 (M-40)
Bieg Kobiet 2017 - 30-04-2017 - Gdynia (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Masys268/107700:28:28 111 (K-30/39)
2Monika Kosianowska304/107700:28:55 86 (K-40/49)
DOZ Łódź Maraton 2017 - 24-04-2017 - Łódź (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski57/128202:58:34 4 (M-50)
2 Piknik Biegowy Dla Autyzmu (NW) - 22-04-2017 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski1/2300:31:23 1 (M-36/45)
2Monika Kosianowska5/2300:34:25 1 (K-46+)
2 Piknik Biegowy Dla Autyzmu - 22-04-2017 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś16/12100:18:22 5 (M-30/39)
2Adam Remlajn54/12100:22:11 18 (M-40/49)
3Jacek Kmieć58/12100:22:18 20 (M-40/49)
4Agnieszka Jeromin66/12100:23:31 3 (K-30/39)
5Joanna Kumkowska75/12100:24:52 7 (K-30/39)
6Agnieszka Masys78/12100:24:56 8 (K-30/39)
Run Budlex For Woman - 22-04-2017 - Bydgoszcz (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Elżbieta Meryk215/30600:30:46 45 (K-40)
3 Gdańsk Maraton - 09-04-2017 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski31/237702:51:51 1 (M-50)
2Jacek Jakusik588/237703:33:47 (rż) 53 (M-50)
3Maciej Wiśniewski1193/237703:54:50 434 (M-40)
4Adam Remlajn2073/237704:34:27 (rż) 686 (M-40)
5Ryszard Huzar2182/237704:44:38 708 (M-40)
34 Bieg Szpęgawski - 01-04-2017 - Starogard Gdański (5.8 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski41/47400:21:10 5 (M-50/59)
2Agnieszka Jeromin348/47400:30:10 16 (K-30/39)
GPX w Biegach Górskich Gdynia 2017 - Etap 2/4. - 01-04-2017 - Gdynia (5.25 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Joanna Kumkowska208/25900:38:25 33 (K-20)
2Agnieszka Masys223/25900:39:43 38 (K-35)
3Monika Kosianowska230/25900:40:29 49 (K-35)
GPX w Biegach Górskich Gdynia 2017 - Etap 2/4 - 01-04-2017 - Gdynia (10.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz50/26900:55:27 25 (M-35)
2Adam Remlajn184/26901:08:02 91 (M-35)
19 Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny - 01-04-2017 - Ruda Śląska (104.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski37/9011:59:18 11 (M-3)
10 PANAS Półmaraton Ślężański - 25-03-2017 - Sobótka (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski759/375401:38:39 133 (M-30)
2 Marsz NW Wokół Jeziora - "Borówno Cross" (NW) - 25-03-2017 - Borówno (5.1 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Monika Kosianowska9/7700:40:49 3 (K)
Onico Gdynia Półmaraton 2017 - 19-03-2017 - Gdynia (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agata Barnaś1015/589501:38:05 (rż) 31 (K-30)
2Maciej Frankiewicz1016/589501:38:06 295 (M-40)
3Maciej Wiśniewski1387/589501:41:14 413 (M-40)
4Adam Remlajn3643/589501:56:41 (rż) 1047 (M-40)
5Ryszard Huzar3872/589501:58:02 (rż) 1081 (M-40)
GPX w Biegach Górskich Gdynia 2017 - Etap 1/4 - 04-03-2017 - Gdynia (10.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Kraszewski44/28600:53:10 21 (M-35)
2Agata Barnaś90/28600:57:55 3 (K-20)
3Arek Dylert91/28600:57:57 40 (M-35)
4Jacek Kmieć198/28601:07:10 96 (M-35)
5Adam Remlajn235/28601:11:18 118 (M-35)
GPX w Biegach Górskich Gdynia 2017 - Etap 1/4. - 04-03-2017 - Gdynia (5.25 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Joanna Kumkowska186/25000:37:27 26 (K-20)
2Agnieszka Masys231/25000:41:42 40 (K-35)
3Monika Kosianowska234/25000:42:14 43 (K-35)
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017 - 26-02-2017 - Czernin (1.963 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć0/10000:08:59 0 (M)
2Adam Remlajn0/10000:10:00 0 (M)
3Monika Kosianowska0/10000:10:02 0 (K)
4Agnieszka Masys0/10000:13:26 0 (K)
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017 - 26-02-2017 - Gardeja (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski21/12700:45:42 21 (M)
2Maciej Wiśniewski42/12700:50:59 42 (M)
3 Ultramaraton Zielonogórski NOWE GRANICE - 25-02-2017 - Zielona Góra (103 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski45/10812:47:16 45 (M)
zButa - Leśny Rajd na Orientację - 6 edycja - 18-02-2017 - Biała Góra (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz30/3504:42:00 30 (-)
2Arek Dylert29/3504:42:00 29 (-)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2017 - Bieg Urodzinowy - 12-02-2017 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Joanna Kumkowska2943/419200:58:13 231 (K-30)
18 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 3/3 - 11-02-2017 - Sztum (9 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski19/24000:35:00 2 (M-50/59)
2Maciej Frankiewicz85/24000:40:47 25 (M-40/49)
3Agata Barnaś84/24000:40:47 3 (K-30/39)
Piwna Mila w Parparach - 07-01-2017 - Parpary (1.609 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Kmieć5/4700:10:26 5 (M)
2Arek Dylert14/4700:11:46 14 (M)
3Radosław Meryk30/4700:14:51 30 (M)
4Jacek Manteufel38/4700:18:58 38 (M)

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem