foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

.

13 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 1/3 - 10-12-2011 - Sztum (4.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta17/18900:16:44 2 (M40)
2Krzysztof Barcikowski20/18900:16:46 3 (M40)
3Wojciech Oliński26/18900:17:15 4 (M40)
4Łukasz Godlewski27/18900:17:16 7 (M30)
5Zenon Kaszubowski28/18900:17:19 5 (M40)
6Michał Krotowski40/18900:18:07 10 (M30)
7Arek Dylert90/18900:20:13 16 (M30)
8Maciej Frankiewicz97/18900:20:24 17 (M30)
9Tomasz Nowacki108/18900:20:48 15 (M20)
10Agnieszka Stolarów118/18900:21:30 5 (K30)
11Łukasz Ćwirko-Godycki119/18900:21:32 24 (M30)
12Łukasz Anaczkowski122/18900:21:42 25 (M30)
13Maciej Wlazło123/18900:21:44 17 (M20)
14Józef Grulkowski169/18900:24:35 2 (M60)
15Anna Frankiewicz189/18900:30:11 11 (K30)
9 Półmaraton Świętych Mikołajów - 04-12-2011 - Toruń (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta10/177401:20:08 1 (M40)
2Wojciech Oliński45/177401:25:45 7 (M40)
3Łukasz Ćwirko-Godycki459/177401:45:12 172 (M30)
4Maciej Wlazło617/177401:49:40 157 (M20)
5Maciej Frankiewicz643/177401:49:46 236 (M30)
21 Uliczny Bieg Sambora - 12-11-2011 - Tczew (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta24/17600:19:38 4 (M40)
2Zenon Kaszubowski32/17600:20:11 6 (M40)
3Tomasz Nowacki91/17600:24:24 26 (M20)
4Józef Grulkowski149/17600:29:22 2 (M70)
12 Poznań Maraton - 16-10-2011 - Poznań (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta32/462802:45:59 4 (M40)
2Zenon Kaszubowski161/462803:03:43 15 (M45)
3Michał Krotowski417/462803:18:24 162 (M30)
4Jarosław Marks470/462803:20:59 191 (M30)
5Arek Dylert1869/462803:53:33 696 (M30)
6Dariusz Protas1868/462803:53:53 713 (M30)
7Rafał Łakomy2007/462803:56:27 781 (M30)
8Roman Jaskot3632/462804:34:13 159 (M55)
9Łukasz Anaczkowski3796/462804:40:23 684 (M18)
33 Maraton Warszawski - 25-09-2011 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski49/405902:56:06 8 (M40)
2Damian Szwabe1009/405903:48:45 124 (M26)
3Wioletta Jedynak2291/405904:21:20 30 (K36)
4Dariusz Protas2310/405904:21:51 537 (M36)
38 Berlin Marathon - 25-09-2011 - Berlin (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz15663/3800004:02:31 2232 (M35)
17 Międzynarodowy Maraton Solidarności - 15-08-2011 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski23/58702:57:53 3 (M40)
2Jarosław Folta38/58703:07:32 5 (M40)
3Zenon Kaszubowski41/58703:08:36 7 (M45)
Europamarathon - 05-06-2011 - Gorlitz - Zgorzelec (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak0/004:12:19 0 ()
Maraton Metropolii Bydgoszcz-Toruń 2011 - 15-05-2011 - Bydgoszcz Toruń (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński94/58303:21:57 14 (M40)
2Michał Krotowski95/58303:22:00 29 (M30)
3Jarosław Marks97/58303:22:39 30 (M30)
9 Zürich Marathon - 17-04-2011 - Zürich (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski202/002:58:51 41 (M40)
10 Cracovia Maraton - 17-04-2011 - Kraków (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński241/003:12:23 75 (M40)
2Łukasz Ćwirko-Godycki1170/003:45:48 404 (M40)
3Marcin Ołdziejewski1496/003:56:45 526 (M30)
4Dariusz Protas1623/003:57:19 543 (M30)
5Marek Mróz2068/004:12:03 675 (M30)
6Wioletta Jedynak2093/004:13:50 35 (K40)
Dwumaraton Bydgoszcz marzec 2011 - dzień 2 - 13-03-2011 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak27/004:25:11 27 (K30)
Dwumaraton Bydgoszcz marzec 2011 - dzień 1 - 12-03-2011 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak31/004:06:27 31 (K30)
Dwumaraton Bydgoszcz luty 2011 - dzień 2 - 13-02-2011 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak30/004:28:36 30 (K30)
Dwumaraton Bydgoszcz luty 2011 - dzień 1 - 12-02-2011 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak19/003:52:49 (rż) 19 (K30)

 

GP Sopotu w Biegach po plaży - 17 grudnia 2011 - Sopot
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Józef Grulkowski 112 ... 2 17 pkt
Bieg Niepodległości - 11 listopada 2011 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Tomasz Nowacki 417 44:36 24 17pkt
2 Maciej Wlazło 578 46:19 32 16 pkt
3 Marek Mróz 999 50:39 339 13 pkt
4 Anna Frankiewicz 1783 1:06:03 123 14 pkt
5 Maciej Frankiewicz 1784 1:06:04 580 12 pkt
6 Paweł Kamiński 1256 53:32 52 15 pkt
Bieg Niepodległości - 11 listopada 2011 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarow 6 37:10   17 pkt
2 Wojciech Oliński 14 30:00 3 18 pkt
3 Krzysztof Barcikowski 16 30:04 4 18 pkt
4 Zenon Kaszubowski 17 30:08 5 17 pkt
5 Łukasz Godlewski 18 30:28 9 17 pkt
6 Andrzej Głąb 38 35:42 11 16 pkt
7 Damian Zawadzki 39 35:42 14 16 pkt
8 Arkadiusz Dylert 40 35:56 12 16 pkt
9 Maciej Frankiewicz 48 36:53 15 16 pkt
10 Rafał Łakomy 50 37:09 17 16 pkt
11 Dariusz Badowski 56 37:37 19 16 pkt
12 Łukasz Anczkowski 61 38:04 18 16 pkt
13 Marek Mróz 62 38:06 23 16 pkt
14 Marcin Ołdziejewski 65 38:40 18 16 pkt
15 Łukasz Ćwirko - Godycki 66 38:40 25 16 pkt
XI Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych - 6 listopada 2011 - Elbląg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Zenon Kaszubowki .. ... .. pkt
Kościański Półmaraton im. Dra Henryka Florkowskiego - 6 listopada 2011 - Kościan
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Folta 41 1:20:41 5 29 pkt
2 Bieg św. Huberta - 22 października 2011 - Tuchola
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowki 14 58:18 2 24 pkt
2 Marek Mróz 130 1:12:41 34 21 pkt
3 Maciej Wlazło 132 1:12:45 26 21 pkt
4 Paweł Kamiński 220 1:29:48 89 20 pkt
12 Poznań Maraton - 16 października 2011 - Poznań
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Folta 32 2:46:02 4 51 pkt
2 Zenon Kaszubowski 161 3:03:50 15 49 pkt
3 Michał Krotowski 417 3:18:47 162 46 pkt
4 Jarosław Marks 470 3:21:13 191 46 pkt
5 Dariusz Protas 1865 3:55:00 343 45 pkt
6 Arkadiusz Dylert 1866 3:55:01 714 44 pkt
7 Rafał Łakomy 2004 3:57:02 782 44 pkt
8 Roman Jaskot 3621 4:36:07 158 46 pkt
9 Łukasz Anaczkowski 3785 4:41:49 684 45 pkt
10 Marcin Wasilewski 4362 5:13:47 1506 43 pkt
11 Łukasz Ziniewicz 4518 5:34:12 1553 43 pkt
12 Kamil Ziniewicz 4563 5:45:30 841 43 pkt
10 na 100 lecie Eaton - 8 października 2011 - Tczew
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 3 35:14 1 20  pkt
2 Łukasz Godleweski 4 35:28 1 20 pkt
3 Zenon Kaszubowski 5 35:43 1 20  pkt
4 Wojciech Oliński 9 36:33 3 19 pkt
5 Arkadiusz Dylert 46 42:24 15 17 pkt
Biegnij Warszawo - 2 pażdziernika 2011 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Maciej Wlazło 875 46:43 375 13 pkt
20 Bieg Kociewski - 1 października 2011 - Starogard Gdański
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski 43 36:53 13 17 pkt
2 Zenon Kaszubowski 52 37:28 4 19 pkt
3 Tomasz Nowacki 198 47:13 29 16 pkt
4 Roman Jaskot 221 48:11 19 17 pkt
5 Agnieszka Stolarów 233 48:34 7 18 pkt
6 Dominika Badowska 273 50:42 9 18 pkt
7 Dariusz Badowski 274 50:42 79 15 pkt
8 Józef Grulkowski 340 55:44 1 20 pkt
38 BMW Berlin Marathon - 25 września 2011 - Brelin
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marek Mróz 13756 4:02:31 2234 43 pkt
33 Maraton Warszawski - 25 września 2011 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 49 2:56:10 8 50 pkt
2 Wioleta Jedynak 2291 4:22:02 30 48 pkt
3 Dariusz Protas 2310 4:22:26 537 44 pkt
4 Damian Szwabe 1050 3:48:45 124 46 pkt
Bieg uliczny Liwa Cup - 5,4 km - 24 września 2011 - Prabuty
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski 15 19:16 8 13 pkt
2 Zenek Kaszubowski 17 19:34 1 15 pkt
3 Tomasz Nowacki 38 23:09 14 12 pkt
4 Maciej Wlazło 45 24:11 17 12 pkt
Bieg Jakubowy - 15 km - 18 września 2011 - Olsztyn
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Folta 28 55:33 3 24 pkt
2 Zenon Kaszubowski 33 56:34 7 23 pkt
3 Radosław Gałkowski 80 1:01:42 27 21 pkt
Bieg Bronisława Malinowskiego - 10 km - 17 września 2011 - Grudziądz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 21 35:40 3 19 pkt
29 Hasco Lek Maraton Wrocław - 11 września 2011 - Wrocław
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Wasilewski 2672 5:53:17 441 45 pkt
Vilnius Marathon - 11 września 2011 - Wilno
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 160 4:19:14 5 50 pkt
I Półmaraton Iławski - 11 września 2011 - Iława
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Folta 42 1:28:23 7 29 pkt
2 Wojciech Oliński 58 1:31:24 15 28 pkt
3 Maciej Wlazło 205 1:52:46 41 27 pkt
21 Półmaraton - 4 września 2011 - Piła
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 91 1:24:24 M 40 / 14 28 pkt
2 Zenon Kaszubowski 150 1:27:09 M 40 / 26 27 pkt
3 Michał Krotowski 227 1:30:32 M 30 / 93 26 pkt
4 Łukasz Godlewski 240 1:31:05 M 20 / 67 26 pkt
5 Jarosław Marks 247 1:31:24 M 30 / 98 26 pkt
6 Andrzej Głąb 481 1:39:26 M 40 / 104 25 pkt
7 Arkadiusz Dylert 715 1:45:13 M 30 / 287 24 pkt
8 Jacek Jakusik 807 1:47:56 M 40 / 175 25 pkt
9 Damian Szwabe 830 1:48:13 M 30 / 337 24 pkt
10 Rafał Łakomy 909 1:49:35 M 30 / 374 24 pkt
11 Marek Mróz 911 1:49:37 M 30 / 376 24 pkt
12 Maciej Frankiewicz 1050 1:52:51 M 30 / 435 24 pkt
13 Damian Zawadzki 1246 1:57:51 M 20 / 258 25 pkt
14 Roman Jaskot 1431 2:01:47 M 50 / 143 25 pkt
15 Robert Jędrzejczak 1432 2:01:48 M 30 / 575 23 pkt
16 Jerzy Jaskot 1484 2:03:25 M 60 / 29 27 pkt
17 Łukasz Anaczkowski 1512 2:04:32 M 20 / 308. 24 pkt
49 Bieg Westerplatte - 3 września 2011 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarów 603 49:49 10 18 pkt
2 Maciej Wasilewski 311 44:13 91 15 pkt
3 Józef Grulkowski 853 54:10 7 28 pkt
Puchar Maratonu Warszawskiego - 25 km - 3 września 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 5 2h 24:07 min   33 pkt
Lubawska Dycha - 28 sierpnia 2011 - Lubawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 29 38:02 6 18 pkt
2 Jarosław Folta 38 39:41 8 18 pkt
Energa Maraton Solidarności - 15 lipca 2011 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 26 2:57:55 3 51 pkt
2 Jarosław Folta 38 3:07:35 5 50 pkt
3 Zenon Kaszubowski 41 3:08:39 7 50 pkt
Bieg Katorżnika - 14 sierpnia 2011 - Kokotek
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Wasilewski . . . ... pkt
100 km ultramaraton - 13 lipca 2011 - LIPSK / Niemcy
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 61 11:35:15 4 109 pkt
XVIII Bieg Św. Dominika - 6 sierpnia 2011 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski 43 16:24 5 13  pkt
2 Zenon Kaszubowski 60 16:52 3 14 pkt
3 Jarosław Kraszewski 224 20:43 18 12 pkt
4 Tomasz Nowacki 271 21:40 7 12pkt
3 Józef Grulkowski 396 24:10 3 14 pkt
4 Michał Błachut 442 25:26 6 11 pkt
IV Półmaraton Ziemi Puckiej - 30 lipca 2011 - Puck
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Arkadiusz Dylert 262 1:44:54 56 26 pkt
2 Marek Mróz 304 1:48:04 51 26 pkt
3 Maciej Frankiewicz 353 1:51:16 70 26 pkt
4 Łukasz Anaczkowski 509 2:01:09 85 26 pkt
IV Bieg Turystyczny - 30 lipca 2011 - Skórcz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 27 0:59:45 5 23 pkt
2 Łukasz Godlewski 50 01:03:45 10 23 pkt
3 Roman Jaskot 171 1:17:41 23 22 pkt
4 Józef Grulkowski 206 1:23:36 2 24 pkt
X Maraton Pieszy Na 50km Po Ziemi Opoczyńskiej i Okolicach 23 lipca 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak .. .... 1 60 pkt
2 Dariusz Protas .. .... 1 60 pkt
....
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Waniewski ? 10:21:16 ? 136 pkt
XIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 9 lipca 2011 - Kretowiny
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 25 2:26:26 1 42 pkt
XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży - 3 lipca 2011 - Jarosławiec
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Roman Jaskot 475 1:23:18 70 20 pkt
2 Bartosz Błachut .. . . ... pkt
3 Michał Błachut 648 1:38:35 97 20 pkt
VIII Półmaraton Unisławski - 25 czerwca 2011 - Unisław
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 16 1:25:58 7 29 pkt
Nocny Bieg Świętojański - 18 czerwca 2011 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski 41 37:04 18 17 pkt
2 Zenon Kaszubowski 50 37:46 7 18 pkt
3 Jarosław Marks 107 40:55 38 16 pkt
4 Radosław Gałkowski 126 41:33 48 16 pkt
5 Damian Zawadzki 166 42:09 48 16 pkt
6 Rafał Cielasiński 208 43:18 78 15 pkt
7 Arkadiusz Dylert 257 44:13 102 14 pkt
8 Marek Mróz 285 44:50 113 14 pkt
9 Maciej Frankiewicz 346 46:00 136 14 pkt
10 Jarosław Kraszewski 404 46:54 159 14 pkt
11 Agnieszka Stolarów 406 46:56 13 17 pkt
12 Roman Jaskot 523 48:31 30 16 pkt
13 Dariusz Protas 543 49:07 221 14 pkt
14 Wioletta Jedynak 551 49:13 12 17 pkt
15 Tomasz Nowacki 562 48:57 17 17 pkt
16 Dominika Badowska 668 50:48 22 17 pkt
17 Dariusz Badowski 669 50:48 274 13 pkt
18 Józef Grulkowski 784 52:56 2 19 pkt
19 Michał Błachut 828 53:43 49 16 pkt
Bieg Szkalkiem Wygasłych Wulkanów - 18 czerwca 2011 - Złotoryja
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Wasilewski 242 2:12:24 - 17 pkt
III Bieg Piekarczyka - 18 czerwca 2011 - Elbląg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 12 37:09 2 19 pkt
VII Półmaraton Jurajski - 12 czerwca 2011 - Rudawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 947 2:01:40 13 28 pkt
2 Dariusz Protas 589 1:48:21 213 25 pkt
Herbalife Susz Triathlon - 11 czerwca 2011 - Susz 113 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Rafał Orłowski 81 5:05:40 . 73 pkt
2 Michał Orłowski 126 5:20:26 . 72  pkt
3 Andrzej Głąb 139 5:25:32 . 72  pkt
4 Przemysław Frankiewicz 234 5:52:14 . 72  pkt
II Bieg Filipidesa - 11 czerwca 2011 - Pasłęk 10 km
Lp Imię Nazwisko. Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 40 38:49 5 18 pkt
2 Wojciech Oliński 57 39:08 7 18 pkt
3 Radosław Gałkowski 90 42:23 23 17 pkt
4 Damian Zawadzki 130 44:42 22 17 pkt
5 Maciej Frankiewicz 144 45:45 34 16 pkt
6 Rafał Cielasiński 150 46:04 37 16 pkt
7 Józef Grulkowski 238 52:46 2 19 pkt
8 Marcin Juś . . . pkt
VIII Europamarathon Gorlitz -5 czerwca 2011 Zgorzelec
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 15 4:54:20 2 51 pkt
2 Dariusz Protas 95 4:44:29 10 50 pkt
XXXI Półmaraton Gochów - 4 czerwca 2011 - Bytów
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 16 1:28:52 3 30 pkt
2 Roman Jaskot 263 2:03:47 36 24 pkt
X Bieg Uliczny  - 28 maja 2011 - Czersk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 6 17:05 2 14 pkt
II Bieg Papiernika - 21 maja 2011 - Kwidzyn 10 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dominika Badowska 481 0:55:41 11 17 pkt
2 Zenon Kaszubowski 33 0:37:32 5 18 pkt
3 Wojciech Oliński 35 0:37:33 6 18 pkt
4 Łukasz Godlewski 38 0:37:54 15 17 pkt
5 Damian Szwabe 142 0:43:10 44 16 pkt
6 Damian Zawadzki 145 0:43:15 46 16 pkt
7 Marek Mróz 146 0:43:17 45 16 pkt
8 Andrzej Głąb 162 0:43:35 34 16 pkt
9 Arkadiusz Dylert 190 0:44:53 65 15 pkt
10 Rafał Cielasiński 197 0:45:08 68 15 pkt
11 Roman Jaskot 199 0:45:06 41 16 pkt
12 Jarosław Kraszewski 294 0:48:24 98 15 pkt
13 Dariusz Badowski 306 0:48:45 103 14 pkt
14 Rafał Łakomy 337 0:49:50 111 14 pkt
15 Józef Grulkowski 380 0:51:30 2 19 pkt
16 Łukasz Anczkowski 396 0:52:00 99 15 pkt
Maraton Metropolii - 15 maja 2011 - Bydgoszcz - Toruń
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 94 3:21:57 14 49 pkt
2 Michał Krotowski 95 3:22:00 29 48 pkt
3 Jarosław Marks 97 3:22:29 30 48 pkt
XXVII Chojnickie Biegi Strażackie - 7 maja 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 25 0:38:35 4 19 pkt
2 Roman Jaskot 114 0:49:20 6 18 pkt
Wesoła Stówa - Sztafeta
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Dystans
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 24 25 km x 32 pkt
2 Dariusz Protas 24 25 km x 32 pkt
Bieg Europejski - 7 maja  2011 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Radosław Gałkowski 99 0:42:22 36 16 pkt
2 Marek Mróz 135 0:43:48 52 15 pkt
3 Arkadiusz Dylert 141 0:44:03 53 15 pkt
4 Agnieszka Stolarów 176 0:45:09 6 18 pkt
5 Maciej Frankiwicz 215 0:45:13 71 15 pkt
6 Łukasz Anczkowski 305 0:49:09 81 15 pkt
7 Józef Grulkowski 369 0:50:48 1 20 pkt
AQUATHLON RUMIA - 30 kwietnia 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Waniewski 8 0:30:46 . 14 pkt
2 Małgorzata Szczerbińska 4 0:30:56 2 15 pkt
3 Michał Orłowski 12 0:31:17 - 13 pkt
4 Piotr Grylak 19 0:32:34 3 15 pkt
Sztumski Bieg Solidarności - 3 maja 2011 - 10 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka STOLARÓW 156 0:45:12 4 19 pkt
2 Kamila KOWAL 291 0:58:59 7 18 pkt
3 Zenon KASZUBOWSKI 21 0:36:20 1 20 pkt
4 Wociech OLIŃSKI 30 0:36:43 5 18 pkt
5 Łukasz GODLEWSKI 34 0:37:44 9 18 pkt
6 Marcin WANIEWSKI 39 0:38:12 10 17 pkt
7 Michał ORŁOWSKI 67 0:40:08 16 17 pkt
8 Damian ZAWADZKI 89 0:41:39 31 16 pkt
9 Damian SZWABE 133 0:43:53 35 16 pkt
10 Arkadiusz DYLERT 149 0:44:52 39 16 pkt
11 Przemysław FRANKIEWICZ 170 0:45:44 45 16 pkt
12 Jarosław KRASZEWSKI 179 0:45:59 49 16 pkt
13 Dariusz BADOWSKI 200 0:47:22 54 15 pkt
14 Józef GRULKOWSKI 262 0:52:05 2 19 pkt
15 Łukasz ANACZKOWSKI 266 0:52:13 39 16 pkt
XX Żukowskie Biegi przełajowe - 17 kiwetnia 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarów 7 30:42 3 15 pkt
2 Zenon Kaszubowski 4 12:15 2 12 pkt
X Cracovia Maraton - 17 kwietnia 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 2093 4:12:19 35 48 pkt
2 Wojciech Oliński 241 3:12:23 75 47 pkt
3 Damian Zawadzki 1170 3:45:48 404 45 pkt
4 Marcin Ołdziejewski 1586 3:56:45 526 44 pkt
5 Dariusz Protas 1623 3:57:19 543 44 pkt
6 Marek Mróz 2068 4:12:03 675 44 pkt
9 Bieg Europejski Gniezno 9 kwietnia 2011 - 10 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 55 37:46 10 18 pkt
2 Damian Zawadzki 165 42:52 45 16 pkt
3 Łukasz Godycki 319 47:21 103 14 pkt
4 Poznań Półmaraton  - 3 kwietnia 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Kamila Anaczkowska 167 1:16:59 27 27 pkt
2 Michał Orłowski 777 1:43:10 274 24 pkt
3 Łukasz Anaczkowski 2605 2:08:21 789 23 pkt
Bieg Szpęgawski - 2 kwietnia 2011 - 6 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarów 164 24:02 6 14 pkt
2 Łukasz Godlewski 46 19:33 16 13 pkt
3 Zenon Kaszubowski 52 19:45 5 14 pkt
4 Roman Jaskot 227 26:45 19 16 pkt
5 Józef Grulkowski 236 26:58 4 15 pkt
6 Półmaraton Warszawski - 27 marca 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 3424 2:07:32 59 26 pkt
2 Zenon Kaszubowski 163 1:24:44 18 28 pkt
3 Łukasz Godlewski 180 1:25:16 37 27 pkt
4 Jarosław Marks 398 1:31:57 76 26 pkt
5 Marek Mróz 780 1:38:50 157 25 pkt
6 Rafał Cielasiński 1172 1:43:25 239 25 pkt
Bieg Zaślubin z Morzem - Kołobrzeg 20 marca 2011 - 15 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marek Mróz 219 1:08:27 76 20 pkt
Mistrzostwa Województwa pomorskiego Trenerów LA 19 marca 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Dystans
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski 2 2 km ..... 11 pkt
Biegi Przełajowe Skórcz 5 marca 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Dystans Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marta Koźbiał Godlewska 8 3 km 8 11 pkt
2 Łukasz Godlewski 16 6 km 16 13 pkt
Dwumaraton Bydgoski 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas Brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 3 3:52:49 , 4:28:36   93
2 Dariusz Protas        
XXXI Półmaraton Wiązowski 21.097 km - 27 luty 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas
brutto
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 788 1:54:43 11 28 pkt
2 Damian Zawadzki 361 1:40:21 55 26 pkt
GP Sopotu w Biegach po plaży - Cykl biegów
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Józef Grulkowski ... .. 1 18 pkt
2 Zenon Kaszubowski ..... .. ... 6 pkt
Biegi Uliczne Chełmno 20 luty 2011 - 6.7 km
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas Brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 12 22:05 .... 13 pkt
WYNIKI GP SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2010/2011 dystans 5 km cykl biegów
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas
brutto
Miejsce w Kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarów 19 xx 2 14 pkt
2 Bożena Lipecka 21 xx 5 13 pkt
3 Alicja Fiałek 26 xx 4 15 pkt
4 Kamila Kowal 43 xx 10 13 pkt
1 Krzysztof Barcikowski 12 xx 2 14 pkt
2 Zenon Kaszubowski 15 xx 1 15 pkt
3 Łukasz Godlewski 23 xx 6 13 pkt
4 Damian Zawadzki 50 xx 8 13 pkt
5 Łukasz Anaczkowski 64 xx 11 12 pkt
6 Józef Grulkowski 81 xx 2 14 pkt
7 Arek Dylert 102 xx 19 12 pkt
8 Łukasz Ćwirko Godycki 118 xx 25 12 pkt
Falenica 20 luty 2011- 10 km - pozostały jeszcze 2 biegi do końca edycji
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas Brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak   58 min 3 19 pkt
Dwumaraton Bydgoski  - 12 i 13 luty 2011
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas Brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 3 3h:58m, 4h:28m 1 94 pkt

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem