foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

 

W prezentowanym zestawieniu podstawą klasyfikacji jest czas netto.

Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 10. - 11-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak14/2304:46:40 14 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 9. - 10-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak16/2404:51:46 16 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 8. - 09-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak20/2405:23:02 20 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 7. - 08-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak21/2505:23:25 21 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 6. - 07-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak22/2505:45:42 22 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 5. - 06-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak21/2404:56:09 21 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 4. - 05-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak20/2404:55:50 20 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 3. - 04-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak21/2604:42:19 21 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 2. - 03-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak22/2604:45:38 22 (K40)
Dziesięciomaraton Bydgoszcz - dzień 1. - 02-11-2012 - Bydgoszcz (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wioletta Jedynak18/2504:24:40 18 (K40)
13 Poznań Maraton - 14-10-2012 - Poznań (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński235/541803:06:31 32 (M40)
2Michał Krotowski327/541803:12:10 122 (M30)
3Jarosław Marks366/541803:14:16 134 (M30)
4Jacek Jakusik1326/541803:38:41 (rż) 134 (M45)
5Dariusz Protas1341/541803:39:36 514 (M30)
6Radosław Meryk2287/541803:54:57 346 (M40)
7Maciej Frankiewicz2203/541803:55:10 868 (M30)
8Jacek Manteufel2721/541804:00:05 459 (M18)
34 Maraton Warszawski - 30-09-2012 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski49/679202:51:07 5 (M45)
2Wojciech Oliński57/679202:53:20 11 (M40)
3Łukasz Godlewski428/679203:19:18 77 (M30)
4Maciej Frankiewicz1999/679203:50:19 477 (M30)
5Marek Mróz2496/679203:54:00 533 (M30)
6Dariusz Protas2614/679203:58:21 627 (M35)
7Radosław Meryk3606/679204:11:15 623 (M40)
8Wioletta Jedynak4747/679204:32:34 36 (K40)
39 BMW Berlin Marathon - 30-09-2012 - Berlin (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Bartosz Jeromin23853/3426904:24:37 1784 (M20)
30 Jubileuszowy Wrocław Maraton - 16-09-2012 - Wrocław (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski1050/003:48:45 223 (M35)
18 Międzynarodowy Maraton Solidarności - 15-08-2012 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski18/63002:52:10 5 (M40)
2Jarosław Folta26/63002:57:00 7 (M40)
3Damian Szwabe200/63003:48:03 57 (M30)
4Przemysław Ignaszewski265/63003:54:00 76 (M30)
30 Maraton Toruński - 20-05-2012 - Toruń (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Marks47/45003:26:00 14 (M30)
Silesia Marathon 2012 - 03-05-2012 - Katowice (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Dariusz Protas308/73104:12:32 103 (M30)
11 Cracovia Maraton - 22-04-2012 - Kraków (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski178/301103:13:22 70 (M30)
39 Maraton Dębno - 15-04-2012 - Dębno (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski59/113602:58:29 15 (M40)
2Wojciech Oliński62/113602:58:53 17 (M40)
3Zenon Kaszubowski227/113603:25:25 59 (M40)
4Maciej Frankiewicz756/113604:06:01 281 (M30)
5Radosław Meryk860/113604:16:25 234 (M40)
6Łukasz Anaczkowski948/113604:27:01 (rż) 342 (M30)
DOZ Łódź Maraton 2012 - 15-04-2012 - Łódź (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Dariusz Protas583/100703:59:06 202 (M30)

========================

W prezentowanym zestawieniu podstawą klasyfikacji jest czas brutto, jeśli regulamin biegu stanowi inaczej jest to czas netto.

Charytatywny Bieg dla Moniki - 16 grudnia 2012 - Kępino
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Tomek Nowacki 64 . .  pkt
1 Maciek Frankiewicz 94 . .  pkt
1 Marek Mróz 190 . .  pkt
XIV GP Sztumu w biegach Przełajowych - 15 grudnia 2012 - Sztum
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 17/ 16:59 2 pkt
2 Wojciech Oliński 26/ 17:37 4 pkt
3 Jarosław Folta  31/ 17:52 5 pkt
4 Łukasz Godlewski 43/ 18:18 6 pkt
5 Maciej Frankiewicz 94/ 20:42 18 pkt
6 Alicja Fiałek 110/ 21:15 5 pkt
7 Agnieszka Stolarów 114/ 21:27 2 pkt
8 Łukasz Anaczkowski 139/ 22:11 27 pkt
9 Andrzej Rybczyński 143/ 22:25 22 pkt
GP Sopotu w Biegach Po Plaży - 8 grudnia 2012 - Sopot
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Józef Grulkowski 47 23:04 1  pkt
XX Półmaraton Świętych Mikołajów - 2 grudnia 2012 - Toruń
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Radosław Meryk 549/2390 1:40:50 82 pkt
2 Łukasz Ćwirko-Godycki 1337/2390 1:53:54 206 pkt
3 Andrzej Rybczyński 1489/2390 1:56:06 205 pkt
GP Elbląga w Biegach Przełajowych - 18 listopada 2012 - Elbląg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 5 .    pkt
XXII Bieg Niepodległości - 11 listopada 2012 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 11 31:21 4 17  pkt
2 Andrzej Głąb 40 39:36 5 15  pkt
3 Dariusz Badowski 29 37:01 5 16  pkt
4 Agnieszka Stolarów 5 37:11 - 16 pkt
5 Józef Grulkowski 56 43:54 5 16 pkt
XV Bieg Niepodległości - 11 listopada 2012 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Tomasz Nowacki 154/ 39:55 12 17 pkt
2 Marcin Ołdziejewski 496/ 44:41 163 14 pkt
3 Paweł Kamiński 1485/ 52:55 59 15 pkt
4 Marcin Wasilewski 2096/ 58:01 742 12 pkt
5 Agnieszka Jeromin 2130/ 58:17 120 14 pkt
6 Alicja Fiałek . . . --- pkt
7 Michał Błachut 2206/ 59:04 128 14 pkt
XXIV Bieg Niepodległości - 101 listopada 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Maciej Wlazło 707/7209 43:47 92 15 pkt
2 Marek Mróz 3418/709 53:17 687 12 pkt
Bieg Sambora - 10 listopada 2012 - Tczew
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Barcikowski Krzysztof 18/ 20:10 1 15 pkt
2 Zenon Kaszubowski 30/ 21:10 4 14 pkt
3 Józef Grulkowski 142/ 31:41 1 15 pkt
Gdańsk Biega - 4 listopada 2012 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski . . . 6 pkt
2 Maciej Wlazło . . . 6 pkt
3 Marek Mróz . . . 6 pkt
Bieg Szlakiem Dolnej Wisły - 28 października 2012 - Tczew
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marek Mróz 49/114 1:41:08 23 27 pkt
2 Maciej Wlazło 50/114 1:41:08 13 27 pkt
3 Paweł Kamiński 89/114 1:53:47 23 27 pkt
Elbląski Półmaraton Bażant - 28 października 2012 - Elbląg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 11/121 1:27:30 2 30 pkt
XIII Poznań Maraton - 14 października 2012 - Poznań
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 235/5420 3:07:00 32 48 pkt
2 Michał Krotowski 327/5420 3:12:24 122 46 pkt
3 Jarosław Marks 366/5420 3:14:30 134 46 pkt
4 Jacek Jakusik 1326/5420 3:40:36 134 46 pkt
5 Dariusz Protas 1341/5420 3:40:54 514 44 pkt
6 Maciej Frankiewicz 2303/5420 3:58:03 868 44 pkt
7 Radosław Meryk 2287/5420 3:57:49 346 45 pkt
8 Jacek Manteufel 2721/5420 4:03:39 459 45 pkt
XVIII Kościerskie biegi uliczne - 13 października 2012 - Kościerzyna
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 21/98 . 3 14 pkt
2 Agnieszka Stolarów 50/98 . 2 14 pkt
3 Józef Grulkowski 84/98 . 1 15 pkt
XXI Bieg Kociewski z Polpharmą - 6 października 2012 - Starogard Gdański
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 47/434 37:19 6 18 pkt
2 Agnieszka Stolarów 216/434 46:00 5 18 pkt
3 Roman Jaskot 267/434 47:49 69 15 pkt
4 Andrzej Rybczyński 344/134 51:16 56 15 pkt
5 Józef Grulkowski 368/434 53:10 2 19 pkt
6 Monika Stępień-Dylert 422/434 1:03:43 20 17 pkt
7 Arek Dylert 423/434 1:03:43 100 15 pkt
XXXIV Maraton Warszawski - 30 września 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 49/6708 2:51:11 5 50 pkt
2 Wojciech Oliński 57/6708 2:53:27 11 49 pkt
3 Łukasz Godlewski 428/6708 3:19:46 77 47 pkt
4 Maciej Frankiewicz 2001/6708 3:52:52 477 45 pkt
5 Marek Mróz 2494/6708 4:00:30 533 44 pkt
6 Darek Protas 2613/6708 4:01:52 627 44 pkt
7 Wioletta Jedynak 4746/6708 4:36:27 36 48 pkt
XXXIX Berlin Maraton - 30 września 2012 - Berlin
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Bartosz Jeromin 19841 4:45:08   . pkt
IV Bieg uliczny LIWA CUP - 29 września 2012 - Prabuty
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 28/ 20:04 4 15pkt
2 Tomasz Nowacki 38/ 21:27 9 14 pkt
3 Alicja Fiałek 104/ 29:02 9 14 pkt
Mistrzostwa Świata Iron Man - 9 września 2012 - Las Vegas
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Waniewski . . . . pkt
XXII Piła Półmaraton - 9 września 2012 - Iława
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 56/1933 1:20:27 8 29 pkt
2 Michał Krotowski 198/1933 1:29:02 75 26 pkt
3 Jarosław Marks  206/1933 1:29:27 81 26 pkt
4 Jacek Jakusik 465/1933 1:37:57 112 25 pkt
5 Maciej Frankiewicz 532/1933 1:39:32 204 24 pkt
6 Marcin Ołdziejewski 649/1933 1:42:45 244 25 pkt
7 Arek Dylert 829/1933 1:46:33 317 24 pkt
8 Agnieszka Stolarów 864/1933 1:47:22 17 28 pkt
9 Marek Mróz 870/1933 1:47:26 340 24 pkt
10 Roman Jaskot 1061/1933 1:51:28 103 25 pkt
11 Łukasz Anaczkowski 1515/1933 2:02:03 576 23 pkt
12 Bartek Jeromin 1590/1933 2:04:50 305 24 pkt
13 Agnieszka Jeromin 1591/1933 2:04:50 49 27 pkt
14 Marta Koźbiał-Godlewska 1664/1933 2:08:09 57 24 pkt
15 Rafał Cielasiński 1666/1933 2:08:09 624 23 pkt
II Półmaraton Iławski La Rive - 9 września 2012 - Iława
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 9 1:19:40 2  30pkt
L Bieg Westerplatte - 8 września 2012 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Michał Błachut 588/ 52:09 56 15 pkt
2 Bartosz Błachut 647/ 53:42 129 15 pkt
3 Józef Grulkowski 695/ 55:03 6 18 pkt
Puchar Maratonu Warszawskiego 25 km - 1 września 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak . 2:31:25 7 33 pkt
I Półmaraton Termy - 26 sierpnia 2012 - Ciechocinek
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marek Mróz 168/449 1:46:14 63 26 pkt
2 Marcin Wasilewski 442/449 2:24:30 142  26 pkt
Lubawska Dycha - 26 sierpnia 2012 - Lubawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 16 38:41 5 18 pkt
Kamus Cross for The Beatles - 18 sierpnia 2012 - Osiek
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 4 37:35 2  19 pkt
2 Zenon Kaszubowski 10 38:50 4 19 pkt
3 Tomasz Nowacki 29 43:57 2 19 pkt
3 Marek Mróz 67 49:24 19 17 pkt
XVIII Maraton Solidarności - 15 sierpnia 2012 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 18/630 2:52:17 5  50 pkt
2 Jarosław Folta 26/630 2:57:04 7 50 pkt
3 Damian Szwabe 219/630 3:48:19 57 47 pkt
Bieg Św. Dominika - 4 sierpnia 2012 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 59/ 18:18 4 14 pkt
2 Jarosław Marks 94/ 19:46 11 12 pkt
3 Roman Jaskot 314/ 24:10 13 12 pkt
4 Paweł Kamiński 329/ 24:29 7 13 pkt
5 Tomasz Nowacki 350/ 24:53 9 13 pkt
6 Józef Grulkowski 461/ 27:16 2 14 pkt
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 28 lipca 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Michał Błachut 2052/2785 57:58 154 14 pkt
IV Półmaraton Ziemi Puckiej - 28 lipca 2012 - Puck
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 41/717 1:30:46 3 30 pkt
2 Rafał Łakomy 118/717 1:44:25 21 28 pkt
3 Maciej Frankiewicz 242/717 1:53:33 42 27 pkt
4 Marek Mróz 243/717 1:53:33 43 27 pkt
V Bieg Turystyczny Czterech Jezior - 14 lipca 2012 - Skórcz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Folta 23/293 57:16 4 24 pkt
2 Zenon Kaszubowski 34/293 59:31 6 23 pkt
3 Tomasz Nowacki  62/293 1:06:03 11 22 pkt
4 Roman Jaskot 200/293 1:19:33 31 21 pkt
Nocny Bieg Świętojański - 7 lipca 2012 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Folta 75/1950 37:48 9 18 pkt
2 Zenon Kaszubowski 82/1950 38:19 12 17 pkt
3 Michał Krotowski 109/1950 39:18 33 16 pkt
4 Jarosław Marks 152/1950 40:45 45 16 pkt
5 Tomasz Nowack 204/1950 41:51 7 18 pkt
6 Rafał Łakomy 209/1950 41:54 61 15 pkt
7 Marcin Ołdziejewski 346/1950 44:23 110 14 pkt
8 Bartek Jeromin 610/1950 47:56 163 14 pkt
9 Paweł Kamiński 932/1950 51:28 18 17 pkt
10 Roman Jaskot 973/1950 51:53 65 15 pkt
11 Józef Grulkowski 1407/1950 57:22 6 18 pkt
12 Agnieszka Jeromin 1442/1950 57:53 68 15 pkt
13 Michał Błachut 1531/1950 58:55 96 15 pkt
XIII Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 7 lipca 2012 - Kretowiny
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 12/144 2:29:22 - 40 pkt
2 Maciej Frankiewicz 54/144 3:00:04 -  38 pkt
3 Marek Mróz 81/144 3:11:43 - 38 pkt
4 Arkadiusz Dylert 118/144 3:31:42 - 37 pkt
5 Radosław Meryk 122/144 3:35:41 . 37 pkt
I Bieg Trzech Plaż - 30 czerwca 2012 - Grudziądz
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Zenon Kszubowski 10/? 26:25 1 16 pkt
Garmin Iron Triathlon - 24 czerwca 2012 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Andrzej Głąb 138/266 2:42:06 - pkt
2 Przemek Frankiewicz 162/266 2:46:02 - pkt
3 Radek Gałkowski 219/266 2:59:43 - pkt
4 Rafał Cielasiński 265/266 3:32:49 - pkt
I Półmaraton Skierniewicki - 23 czerwca 2012 - Skierniewice
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wioletta Jedynak 143/158 2:15:27 11  28pkt
III Bieg o Skrzydło Anioła - 18 czerwca 2012 - Luzino
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 . . . . pkt
2 . . . . pkt
3 . . . . pkt
4 . . . . pkt
Aquathlon Braniewo - 18 czerwca 2012 - Braniewo
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Marcin Waniewski . . . pkt
2 Andrzej Głąb . . . pkt
 Pgnig Półmaraton Słowaka - 10 czerwca 2012 - Grodzisk Wlkp.
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Bartek Jeromin 1212/2060 1:59:21 84 26 pkt
Bieg Filipidesa - 9 czerwca 2012 - Pasłęk
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Wojtek Oliński 24/407 36:32 3 19 pkt
2 Krzysiek Barcikowski 36/407 37:31 5 18 pkt
3 Jarek Folta 38/407 37:40 6 18 pkt
4 Łukasz Godlewski 63/407 40:09 18 17 pkt
5 Maciek Frankiewicz 151/407 45:27 42 16 pkt
6 Tomek Nowacki 152/407 45:29 6 18 pkt
7 Arek Dylert 177/407 46:37 49 16 pkt
8 Józef Grulkowski 351/407 55:12 5 18 pkt
XXXII Półmaraton Gochów - 2 czerwca 2012 - Bytów
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński 7/354 1:21:25 2 30 pkt
2 Zenon Kaszubowski 11/354 1:23:14 3 30 pkt
3 Roman Jaskot 247/354 1:53:46 34 27 pkt
I Kaszubska Piętnastka - 26 maja 2012 - Luzino
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 16/245 58:27 3 24 pkt
2 Jarosław Folta 22/245 1:00:23 7 23 pkt
3 Łukasz Godlewski 24/245 1:00:56 7 23 pkt
XXX Maraton Toruński - 20 maja 2012 - Toruń
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Jarosław Marks 47/450 3:26:06 14 49 pkt
III Bieg Papiernika - 19 maja 2012 - Kwidzyn
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojtek Oliński 27/965 36:46 6 18 pkt
2 Zenon Kaszubowski 34/965 34:08 8 18 pkt
3 Jarosław Folta 56/965 39:09 14 17 pkt
4 Michał Krotowski 60/95 39:17 16 17 pkt
5 Rafał Łakomy 171/965 43:08 65 15 pkt
6 Damian Zawadzki 232/965 44:32 57 15 pkt
7 Arek Dylert 236/965 44:43 83 15 pkt
8 Marek Mróz 394/965 48:04 148 14 pkt
8 Radosław Jezierski 415/965 48:34 154 14 pkt
9 Łukasz Anaczkowski 423/965 48:39 156 15 pkt
10 Roman Jaskot 493/965 50:28 51 15 pkt
11 Maciek Wlazło 532/965 51:15 116 14 pkt
12 Józef Grulkowski 594/965 52:34 3 19 pkt
13 Michał Błachut 697/965 55:32 75 15 pkt
14 Andrzej Rybczyński 818/965 1:01:19 162 14 pkt
15 Monika Stepień-Dylert 826/965 1:01:45 41 16 pkt
XXII Półmaraton Hajnowski - 19 maja 2012 - Hajnówka
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dariusz Protas 114/264 1:44:47 28 27 pkt
2 Wioletta Jedynak 246/264 2:18:55 9 29 pkt
Bieg Papieski - 18 maja 2012 - Dzierzgoń
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Rafał Łakomy . . . pk
Bieg Europejski Gdyni - 12 maja 2012 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 46/1589 36:50 9 18 pkt
2 Jarosław Marks 165/189 40:42 56 15 pkt
3 Damian Zawadzki 210/1589 41:52 64 15 pkt
4 Tomasz Nowacki 283/1589 43:21 9 18 pkt
5 Marcin Ołdziejewski 360/1589 44:24 122 14 pkt
6 Rafał Łakomy 395/1589 44:54 135 14 pkt
7 Maciej Frankiewicz 435/1589 45:18 153 14 pkt
8 Arek Dylert 477/1589 45:44 172 14 pkt
9 Dariusz Badowski 504/1589 46:20 184 14 pkt
10 Marek Mróz 561/1589 47:04 210 14 pkt
11 Agnieszka Stolarów 625/1589 47:58 18 17 pkt
12 Dominika Badowska 731/1589 49:12 23 17 pkt
13 Paweł Kamiński 782/1589 49:47 22 17 pkt
14 Roman Jaskot 936/1589 51:36 58 15 pkt
15 Józef Grulkowski 1040/1589 53:16 4 19 pkt
XXVIII Chojnickie Biegi Strażackie - 5 maja 2012 - Chojnice
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 30/238 38:01 3 19 pkt
2 Roman Jaskot 186/238 50:54 16 17 pkt
Bydgoszcz na Start - 6 maja 2012 - Bydgoszcz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojciech Oliński . . 4 19 pkt
Silesia Maraton - 3 maja 2012 - Katowice
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dariusz Protas 307/729 4:12:50 103 47 pkt
XXII Bieg Solidarności  - 3 maja 2012 - Sztum
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Wojtek Oliński 22/271 36:50 2 20 pkt
2 Zenon Kaszubowski 33/271 38:04 5   18 pkt
3 Łukasz Godlewski 34/271 38:07 3  19 pkt
4 Tomasz Nowacki 75/271 42:51 4  19 pkt
5 Damian Zawadzki 105/271 44:56 26  16 pkt
6 Marcin Ołdziejewski 109/71 45:13 25  17 pkt
7 Maciej Frankiewicz 119/271 45:40 26 16 pkt
8 Arkadiusz Dylert 131/271 46:31 31 16 pkt
9 Agnieszka Stolarów 135/271 46:49 2 19 pkt
10 Łukasz Anaczkowski 156/271 47:54 42 16 pkt
11 Paweł Kamiński  210/271 51:57 9 18 pkt
12 Józef Grulkowski 236/271 54:40 4 19 pkt
13 Marta Koźbiał-Godlewska 249/271 56:19 3 19 pkt
14 Michał Błachut 255/271 57:54 39 16 pkt
15 Marcin Wasilewski 256/271 58:56 58  15 pkt
III Bieg Raszyński - 29 kwietnia 2012 - Raszyn
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dariusz Protas 155/497 47:39 65 15 pkt
XI Cracovia Maraton - 22 kwietnia 2012 - Kraków
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Łukasz Godlewski 178/3014 3:13:46 70 47 pkt
I Półmaraton Iławski - 21 kwietnia 2012 - Iława
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Marcin Waniewski 35/239 1:34:31 7 28 pkt
Extreme running Cross - 21 kwietnia 2012 - Gniewino
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 12/108 28:55 2 16pkt
2 Marcin Wasilewski 97/108 42:34 20 14 pkt
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 15 kwietnia 2012 - Łódź
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dariusz Protas 583/1010 3:59:49 202 46 pkt
XXXIX Maraton Dębno - 15 kwietnia 2012 - Dębno
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 59/1091 2:58:35 15 49 pkt
2 Wojciech Oliński 62/1091 2:59:10 17  49 pkt
3 Zenon Kaszubowski 227/1091 3:25:32 59  47 pkt
4 Maciej Frankiewicz 756/1091 4:06:49 500 44 pkt
5 Łukasz Anaczkowski 948/1091 4:27:48 342 44 pkt
6 Radosław Meryk 860/1091 4:17:14 234 (45) pkt
XXIX Bieg Szpęgawski - 14 kwietnia 2012 - Szpęgawsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarów 161/379 24:34 3 14 pkt
2 Jaskot Roman 258/379 27:37 31 11 pkt
3 Andrzej Rybczyński 283/379 29:00 36 11 pkt
4 Józef Grulkowski 288/379 29:15 2 14 pkt
5 Michał Błachut 301/379 29:50 37 11 pkt
V Poznań Półmaraton - 1 kwietnia 2012 - Poznań
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Michał Orłowski 919/4350 1:40:52 323 24 pkt
I BorteX Półmaraton - 1 kwietnia 2012 - Kępino
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Tomasz Nowacki 39/179 1:35:53 11 28 pkt
VI Półmaraton Warszawski - 25 marca 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 197/7175 1:24:27 17 28 pkt
2 Łukasz Godlewski 219/7175 1:24:45 39 27 pkt
3 Jarosław Marks 396/7175 1:30:22 107 25 pkt
4 Marcin Waniewski 547/7175 1:32:56 147 25 pkt
5 Andrzej Głąb 663/7175 1:32:21 87 26 pkt
6 Damian Zawadzki 2263/7175 1:40:24 238 25 pkt
7 Darek Protas 1268/7175 1:41:29 359 24 pkt
8 Arek Dylert 1957/7175 1:42:07 348  24 pkt
9 Maciej Frankiewicz 2160/7175 1:44:20 428 24 pkt
10 Łukasz Anaczkowski 2870/7175 1:52:44 529 23 pkt
XXVI Bieg Zaślubin z Morzem 18 marca 2012 - Kołobrzeg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Tomasz Nowacki 224 1:08:34 3 24 pkt
2 Ołdziejewski Marcin 248 1:09:29 45  21 pkt
3 Maciej Frankiewicz 252 1:09:35 46 21 pkt
GP Sopotu w Biegach po plaży 3 /3 - 17 marca 2012 - Sopot
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski . . .  pkt
2 Józef Grulkowski . . .  pkt
XXXII Półmaraton Wiązowski - 26 luty 2012 - Wiązowna
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Dariusz Protas 263/716 1:44:29 114 25 pkt
GP Gdyni - Bieg Urodzinowy - 25 luty 2012 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii wiekowej Pkt. do pucharu Malborka
1 Zenon Kaszubowski 57/1482 36:51 11 17 pkt
2 Jarosław Marks 157/1482 40:50 36 16 pkt
3 Tomasz Nowacki 280/1482 43:53 7 18 pkt
4 Andrzej Głąb 292/1482 44:05 63 15 pkt
5 Marcin Ołdziejewski 324/1482 44:48 85 15 pkt
6 Maciej Frankiewicz 342/1482 45:04 92 15 pkt
7 Rafał Łakomy 396/1482 45:54 114 14 pkt
8 Agnieszka Stolarów 430/1482 46:18 13 17 pkt
9 Marek Mróz 509/1482 47:16 151 14 pkt
10 Paweł Kamiński 998/1482 53:21 23 17 pkt
11 Józef Grulkowski 1005/1482 53:26 4 19 pkt
12 Michał Błachut 1333/1482 1:00:19 100 15 pkt
GP Sztumu w Biegach Przełajowych III Bieg - 18 luty 2012 - Sztum
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Agnieszka Stolarów 120/193 21:42 6 13 pkt
2 Anna Frankiewicz 191/193 31:33 11 12 pkt
3 Krzysztof Barcikowski 25/193 17:18 1 15 pkt
4 Wojciech Oliński 27/193 17:27 2 14 pkt
5 Zenon Kaszubowski 36/193 18:09 3 14 pkt
6 Michał Krotowski 40/193 18:21 9 13 pkt
7 Łukasz Anaczkowski 104/193 21:11 19 12 pkt
8 Maciej Wlazło 149/193 23:10 19 12 pkt
9 Marek Mróz 121/193 22:37 27 11 pkt
10 Arkadiusz Dylert 102/193 21:03 18 12 pkt
11 Tomasz Nowacki 86/193 20:32 15 12 pkt
12 Józef Grulkowski 181/193 25:26 2 14 pkt
13 Andrzej Rybczyński 187/193 26:48 28 11 pkt
14 Maciej Frankiewicz 105/193 21:14 20 12 pkt
X Zimowy Bieg Trzech Jezior 11 lutego 2012 - Trzemeszno
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski 47/533 58:28 9 23 pkt
2 Tomasz Nowacki 291/533 1:14:16 7 23 pkt
3 Marek Mróz 382/533 1:19:23 138 19 pkt
XXIX Bieg Chomiczówki - 15 stycznia 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dariusz Protas 337/1020 1:11:27 124 18 pkt
GP Sopotu Timex Cup 2 / 3 - 21 stycznia 2012 - Sopot
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Zenon Kaszubowski . : ---  pkt
2 Józef Grulkowski . : ---  pkt
VII Bieg Wedla - 28 stycznia 2012 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Dariusz Protas . 44:31 .  pkt
GP Sztumu w Biegach Przełajowych II Bieg - 14 stycznia 2012 - Sztum
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
Pkt. do pucharu
Malborka
1 Krzysztof Barcikowski 16/177 16:49 1 15 pkt
2 Wojciech Oliński 21/177 17:33 3 14 pkt
3 Zenon Kaszubowski 24/177 17:39 4 14 pkt
4 Michał Krotowski 31/177 18:08 7 13pkt
5 Maciej Frankiewicz 85/177 20:59 15 12 pkt
6 Marcin Ołdziejewski 86/177 21:12 17 12 pkt
7 Łukasz Anaczkowski 88/177 21:25 19 12 pkt
8 Agnieszka Stolarów 109/177 21:49 5 12 pkt
9 Marek Mróz 110/177 21:50 22 12 pkt
10 Józef Grulkowski 160/177 24:49 2 14 pkt
Karnawałowa Leśna Dziesiątka - 8 stycznia 2012 - Kępino
Lp Imię Nazwisko Miejsce w open Czas brutto Miejsce w kat. Pkt. do pucharu Malborka
1 Zenon Kaszubowski 4 37:12 --- 19 pkt
2 Tomasz Nowacki 51 48:22 --- 15 pkt
3 Maciej Wlazło 69 51:56 --- 15 pkt
4 Marek Mróz 73 52:17 --- 15 pkt
5 Paweł Kamiński 84 53:33 --- 15 pkt
6 Józef Grulkowski 88 53:58 --- 15 pkt

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem