foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

 

W prezentowanym zestawieniu podstawą klasyfikacji jest czas brutto, jeśli regulamin biegu stanowi inaczej jest to czas netto

GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2013 - Bieg Niepodległości - 11-11-2013 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz618/000:43:05 254 (M30)
2Ilona Radecka2360/000:50:25 83 (K20)
3Łukasz Anaczkowski3195/000:53:12 1124 (M30)
4Krzysztof Mróz2343/000:53:21 627 (M40)
5Agnieszka Jeromin3260/000:53:25 183 (K30)
35 Maraton Warszawski - 29-09-2013 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Marks440/850303:13:26 200 (M30)
2Arek Dylert1966/850303:39:55 (rż) 837 (M30)
3Jacek Jakusik2115/850303:42:28 579 (M49)
4Krzysztof Wąsik4405/850304:02:53 1071 (M40)
5Dariusz Protas4370/850304:11:03 1208 (M40)
40 BMW Berlin Marathon - 29-09-2013 - Berlin (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski528/2754902:50:24 (rż) 53 (M40)
2Zenon Kaszubowski2678/2754903:10:35 448 (M45)
3Jacek Manteufel8346/2754903:36:18 (rż) 774 (M20)
4Maciej Frankiewicz8826/2754903:38:05 1625 (M30)
5Marek Mróz12352/2754903:50:33 (rż) 2131 (M30)
6Przemysław Ignaszewski12783/2754903:51:39 2172 (M30)
7Radosław Meryk19086/2754904:14:33 3942 (M40)
8Roman Jaskot23904/2754904:44:19 649 (M60)
31 Wrocław Maraton - 15-09-2013 - Wrocław (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński88/349703:00:06 14 (M40)
2Maciej Frankiewicz546/349703:31:41 (rż) 118 (M30)
3Radosław Meryk1963/349704:09:46 311 (M40)
19 Międzynarodowy Maraton Solidarności - 15-08-2013 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski13/73902:51:11 2 (M45)
2Rafał Łakomy50/73903:14:13 18 (M30)
3Zenon Kaszubowski68/73903:18:36 8 (M45)
4Ryszard Osiński93/73903:22:36 13 (M45)
5Przemysław Ignaszewski198/73903:40:30 67 (M30)
6Krzysztof Iwanek423/73904:11:19 150 (M30)
7Krzysztof Wąsik488/73904:14:54 76 (M40)
8Andrzej Rybczyński521/73904:21:07 (rż) 47 (M45)
9Radosław Meryk579/73904:28:19 91 (M40)
22 Międzynarodowy Maraton Ekologiczny - 23-06-2013 - Lębork (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski15/18002:56:15 2 (M45)
2Radosław Meryk142/18004:25:23 22 (M40)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2013 - Nocny Bieg Świętojański - 21-06-2013 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz317/000:40:54 118 (M30)
2Alicja Fiałek1815/000:48:36 53 (K20)
Silesia Marathon 2013 - 12-05-2013 - Katowice (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski725/84504:43:51 268 (M30)
12 Cracovia Maraton - 28-04-2013 - Kraków (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński47/441102:55:28 12 (M40)
2Jacek Manteufel1252/441103:42:08 (rż) 228 (M18)
3Maciej Frankiewicz1462/441103:47:21 (rż) 544 (M30)
4Radosław Meryk1992/441103:56:47 538 (M40)
5Krzysztof Wąsik3199/441104:22:36 834 (M40)
1 Orlen Warsaw Marathon - 21-04-2013 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski65/497202:52:48 14 (M40)
2Zenon Kaszubowski195/497203:04:16 49 (M40)
3Rafał Łakomy433/497203:18:49 (rż) 171 (M30)
4Wioletta Jedynak3089/497204:32:12 50 (K40)
30 Vienna City Marathon - 14-04-2013 - Wiedeń (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Bartosz Jeromin4785/900004:21:49 (rż) 418 (M20)
DOZ Łódź Maraton 2013 - 14-04-2013 - Łódź (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz563/101503:58:39 228 (M30)
2Maciej Wlazło694/101504:12:16 (rż) 92 (M20)
3Wioletta Jedynak754/101504:19:27 12 (K40)
4Przemysław Ignaszewski753/101504:19:27 296 (M30)

=================.

Bieg Niepodległości - 11.11.2013 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Tomasz Nowacki  146/5594 38:29 10 
2  Rafał Łakomy 208/5594 39:25   64
3 Krzysztof Barnaś  239/5594  39:45  70 
4  Maciej Frankiewicz 346/5594  40:57   112
5 Alicja Fiałek  673/5594  43:21 
6 Marek Mróz  871/5594  44:08  310 
7  Jacek Manteufel 1467/5594  46:51  485 
8 Bartosz Jeromin  1619/5594  47:45  556 
9 Paweł Szymkowiak  1625/5594  47:46  558 
10 Wojciech Tołkacz  2065/5594  48:46  105 
11 Agnieszka Jeromin 4369/5594 57:33 342
12 Wioletta Sulej

4566/5594

58:03 285
Bieg Niepodległości - 11.11.2013 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1  Krzysztof Barcikowski 5 30:00  2
2  Zenon Kaszubowski  6 30:08  3
3  Łukasz Godlewski 14 31:59  3
4 Tomasz Molenda 23  34:17  7
5  Dariusz Badowski 32 36:18  10
6  Arek Dylert 33  36:19  11
7  Agnieszka Stolarów  34  36:23  1
8  Radosław Meryk  46 39:23  10
9 Andrzej Rybczyński 47 39:24  11
10  Łukasz Anaczkowski 48 39:55  14
11  Alicja Walendziak 49 40:04  1
12  Andrzej Woźny  52 41:00  12
13 Roman Jaskot 56 41:30  1
Bieg Sambora - 09.11.2013 - Tczew
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 16 20:05 4
2 Roman Jaskot 157 28:11 9
Bieg Republiki Ostrowskiej - 27.10.2013 - Ostrów
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Przemek Ignaszewski 373/620 50:34 .
Półmaraton Szlakiem dolnej Wisły - 27.10.2013 - Tczew
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojtek Oliński 9/324 1:23:20 2
2 Zenon Kaszubowski 13/324 1:24:24 3
3 Krzysztof Barnaś 36/324 1:29:47 12
4 Rafał Łakomy 72/324 1:35:44 30
5 Agnieszka Stolarów 86/324 1:38:57 2
6 Marek Mróz 122/324 1:42:39 51
7 Robert Stolarów 177/324 1:50:13 36
Półmaraton Bydgoszcz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Rafał Łakomy 37/930 1:28:48 18
2 Marta Ćwirko-Godycka 738/930 2:06:42 36
Biegnij Warszawo - 06.10.2013 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Paweł Kamiński 1537/11856 47:49 1455
Bieg Kociewski - 05.10.2013 - Starogard Gdański
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysiek Barcikowski 20/386 36:22 2
2 Zenon Kaszubowsk 32/386 37:34 4
3 Tomasz Nowacki 47/386 38:44 7
4 Krzysztof Barnaś 57/386 39:20 9
5 Rafał Łakomy 62/386 39:45 12
6 Agnieszka Stolarów 123/386 43:38 2
7 Marek Mróz 151/386 44:54 37
8 Wojtek Tołkacz 191/386 46:23 20
9 Andrzej Rybczynski 193/386 46:32 39
40 Berlin Marathon - 29.09.2013 - Berlin
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 528/ 2:50:24 53
2 Zenon Kaszubowski 2678/ 3:10:35 448
3 Jacek Manteufel 8346/ 3:36:18 774
4 Maciej Frankiewicz 8826/ 3:38:05 1625
5 Marek Mróz 12532/ 3:50:33 2131
6 Przemysław Ignaszewski 12873/ 3:51:39 2172
7 Radosław Meryk 19086/ 4:14:13 3942
8 Roman Jaskot 23904/ 4:44:19 649
Maraton Warszawski - 29.09.2013 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Jarosław Marks 440/8506 3:13:26 200
2 Arek Dylert 1966/8506 3:39:55 837
3 Jacek Jakusik 2115/8506 3:42:28 579
4 Darek Protas 4370/8506 4:11:03 1208
Bażant - 22.09.2013 - Elbląg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Maciej Wlazło 76/151 1:50:17 ?
2 Marek Mróz 80/151 1:50:57 20
3 Andrzej Woźny 123/151 2:00:52 36
Wrocław - 15.09.2013
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojtek Oliński 88/3501 3:00:06 14
2 Maciej Frankiewicz 546/3501 3:31:41 118
3 Radosław Meryk 1963/3501 4:09:46 311
Westerplatte - 14.09.2013 
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Łukasz Godlewski 96/2815 38:55 25
2 Agnieszka Stoalarów 401/2815 43:58 5
3 Paweł Szymkowiak 472/2815 44:43 131
4 Alicja Fiałek 521/2815 45:10 6
5 Marta Ćwirko-Godycka 1641/2815 53:32 72
6 Marta Koźbieł Godlewska 2195/2815 58:06 144
Piła - 08.09.2013 
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 49/2431 1:19:35 7
2 Tomasz Nowacki 286/2431 1:30:55 77
3 Krzysztof Barnaś 343/2431 1:32:51 140
4 Tomasz Molenda 345/2431 1:32:56 141
5 Jacek Jakusik 480/2431 1:36:50 105
6 Jacek Manteufel 541/2431 1:38:05 130
7 Maciej Frankiewicz 583/2431 1:38:54 238
8 Alicja Fiałek 595/2431 1:39:11 18
9 Arek Dylert 638/2431 1:40:03 265
10 Andrzej Głąb 641/2431 1:40:04 137
11 Agnieszka Stolarów 663/2431 1:40:17 5
12 Marek Mróz 672/2431 1:40:25 282
13 Darek Badowski 728/2431 1:41:24 302
14 Robert Stolarów 819/2431 1:43:18 183
15 Paweł Szymkowiak 1020/2431 1:46:40 214
16 Bartosz Jeromin 1081/2431 1:47:40 225
17 Kamila Anaczkowska 1548/2431 1:55:56 44
18 Agnieszka Jeromin 2035/2431 2:07:17 92
19 Wiola Sulej 2355/2431 2:26:56 162
Półmaraton LA rive - 08.09.2013 - Iława
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 23/498 1:24:58 5
2 Radosław Meryk 239/498 1:48:20 60
3 Alicja Walendziak 258/498 1:49:22 8
4 Andrzej Rybczyński 298/498 1:52:08 77
Bieg z Okazji Święta Lotnictwa Polskiego - 31.08.2013 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojtek Oliński 7/326 37/29 1
2 Krzysztof Barcikowski 8/326 37:47 1
3 Zenon Kaszubowski 9/326 37:58 2
4 Łukasz Godlewski 17/326 39:32 4
5 Tomasz Nowacki 23/326 39:45 3
6 Krzysztof Barnaś 25/326 39:52 5
7 Marcin Waniewski 34/326 40:34 5
8 Tomasz Molenda 44/326 41:10 8
9 Maciej Frankiewicz 65/326 42:53 12
10 Jacek Manteufel 77/326 44:04 12
11 Darek Badowski 81/326 44:13 13
12 Arek Dylert  84/326 44:18 14
13 Waldemar Michniewicz 91/326 44:39 13
14 Agnieszka Stolarów 105/326 45:27 2
15 Paweł Szymkowiak 128/326 47:01 14
16 Robert Stolarów 147/326 48:03 18
17 Alicja Walendziak 174/326 48:49 2
18 Wojciech Tołkacz 179/326 49:05 10
19 Paweł Kamiński 183/326 49:30 15
20 Kamila Anaczkowska 216/326 51:08 4
21 Agata Barnaś 255/326 54:26 1
22 .      
23 .      
II Półmaraton Termy - 25.08.2013 - Ciechocinek
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojciech Oliński 22 1:23:25 5
2 Marek Mróz 186 1:41:46 75
Maraton Solidarności - 15.08.2013 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 13/739 2:51:11  
2 Rafał Łakomy 50/739 3:14:13  
3 Zenon Kaszubowski 68/739 3:18:36  
4 Przemek Ignaszewski 198/739 3:40:30  
5 Jacek Manteufel 396/739 4:02:01  
6 Andrzej Rybczyński 521/739 4:21:07  
7 Radek Meryk 579/739 4:28:19  
Półmaraton Cudu nad Wisłą - 15.08.2013 - Ossów-Radzymin
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Marek Mróz 115/ 1:41:12  
Herbalife Triathlon - 11.08.2013 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Łukasz Ćwirko-Godycki 194/988 5:14:47 33
2 Andrzej Głąb 293/988 5:25:48 48
3 Przemek Frankiewicz 701/988 6:07:20 174
Bieg św. Dominika - 03.08.2013 - Gdańsk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 45/716 18:26 4
2 Agnieszka Stolarów 225/716 22:20 6
3 Marta Ćwirko-Godycka 404/716 25:08 11
Aquathlon - 27.07.2013 - Sztum
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Rafał Łakomy 11 41:01  
2 Maciek Wlazło 13 42:14  
3 Arek Dylert 14 42:21  
4 Jacek Manteufel 15 44:19  
5 Monika Stępień-Dylert 19 57:50  
6 Wojciech Tołkacz 20 57:50  
Półmaraton Ziemi Puckiej - 27.07.2013 - Puck
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Maciej Frankiewicz 107 1:39:40 62
2 Marek Mróz 257 1:50:56 445
Bieg Piwniczanki - 21.07.2013 - Puck
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Alicja Walendziak 93 49:33 3
Volvo Triathlon Series - 21.07.2013 - Mikołajki
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Łukasz Ćwirko-Godycki 25 2:30:04 11
2 Andrzej Głąb 51 2:38:43 13
Bieg Turystyczny 4 Jezior - 13.07.2013 - Skurcz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 25 58:57 6
2 Tomasz Nowacki 38 1:01:56 3
3 Ryszard Osiński 51 1:03:48 12
3 Alicja Walendziak 220 1:15:23 28
Bieg Po Plaży - 07.07.2013 - Puck
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Alicja Walendziak 447 1:23:17 12
2 Roman Jaskot 531 1:30:49 29
3 Michał Błachut 678 1:47:58 84
Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 06.07.2013 - Kretowiny
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojtek Oliński 11 2:13:37 2
2 Zenon Kaszubowski 17 2:15:35 3
3 Rafał Łakomy 48 2:28:14 19
4 Maciek Frankiewicz 106 2:41:01 37
5 Przemek Ignaszewski 141 2:47:46 49
6 Arek Dylert 181 2:56:28 58
7 Marek Mróz 198 2:59:33 62
8 Radek Meryk 254 3:20:08 68
9 Andrzej Rybczyński 255 3:20:08 69
Półmaraton Pyry - 23.06.2013 - Oborniki
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Alicja Walendziak 201 1:50:27 3
Maraton Ekologiczny - 23.06.2013 - Lębork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski .. 2:56:15 1
2 Radosław Meryk .. : ?
Susz Triathlon / Aquathlon - 22.06.2013 - Susz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Paweł Kamiński 24 51:28 1
Nocny Bieg Świętojański - 21.06.2013 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 80 37:31 8
2 Jarosław Folta 120 38:46 14
3 Rafał Łakomy 189 40:01 .
4 Tomasz Nowacki 209 40:18 13
5 Krzysztof Barnaś 230 40:25 63
6 Tomasz Molenda 251 40:49 76
7 Andrzej Głąb 294 41:32 51
8 Alicja Fiałek 514 43:48 3
9 Marek Mróz 541 44:00 203
10 Jacek Manteufel 556 44:06 179
11 Dariusz Badowski 652 45:01 257
12 Agnieszka Stolarów 658 45:08 5
13 Paweł Szymkowiak 748 45:17 234
14 Bartosz Jeromin 719 45:27 246
15 Arkadiusz Dylert 819 45:47 303
16 Maciej Frankiewicz 1119 47:56 412
17 Rafał Cielasińśki 1201 48:30 458
18 Kamila Anaczkowska 1377 49:25 60
19 Agnieszka Jeromin 2178 53:06 115
20 Maciej Wlazło 2179 53:06 58
21 Roman Jaskot 2286 54:24 30
VIII Bieg Filipiedesa - 08.06.2013 - Pasłęk
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojciech Oliński 6 36:31 4
2 Zenon Kaszubowski 12 37:44 6
3 Jarosław Folta 16 38:55 7
4 Tomasz Molenda 45 42:11 .
Garmin Iron Triathlon - 2.06.2013 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto (nieofic)
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Andrzej Głąb 195 2:39:01 .
2 Przemysław Frankiewicz 290 2:48:49 .
3 Jacek Manteufel 388 3:06:02 .
4 Maciej Wlazło 399 3:08:56 .
5 Rafał Cielasiński 409 3:14:32 .
IV Bieg Papiernika - 18.05.2013 - Kwidzyn
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto (nieofic)
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 32 37:15 5
2 Wojciech Oliński 33 37:18 6
3 Zenon Kaszubowski 50 38:31 10
4 Jarosław Folta 97 40:43 20
5 Tomasz Nowacki 140 42:03 54
6 Krzysztof Barnaś 157 42:35 55
7 Tomasz Molenda 177 42:58 64
8 Andrzej Głąb 180 42:59 38
9 Michał Krotowski 200 43:19 73
10 Maciej Wlazło 331 45:39 99
11 Maciej Frankiewicz 356 46:10 132
12 Agnieszka Stolarów 374 46:30 2
13 Radosław Meryk 475 47:56 109
14 Marek Mróz 481 48:01 183
12  Dariusz Badowski 554 48:59 214
13 Arkadiusz Dylert 586 49:24 229
14 Andrzej Rybczyński 638 50:17 142
12 Kamila Anaczkowska 739 51:43 13
13 Rafał Cielasiński 770 52:14 290
14 Agata Barnaś 805 53:00 18
15 Paweł Kamiński 806 53:01 184
16 Michał Błachut 967 56:00 94
17 Bartosz Jeromin 999 56:55 231
18 Agnieszka Jeromin 1000 56:56 30
19 Roman Jaskot 1073 58:22 33
20 Józef Grulkowski 1121 59:28 1
21 Monika Stępień - Dylert 1216 1:01:35 53
22 Marta Koźbiał 1262 1:03:03 51
23 Łukasz Godlewski 1264 1:03:05 419
PUSMARATONIS TARKAI - 12.05.2013 - TROKI - LITWA
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Marek Mróz 161 1:45:01 95
BIEG EUROPEJSKI - 11.05.2013 - GDYNIA
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto (nieofic)
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 89 37.42 15
2 Tomasz Nowacki 183 40.02 5
3 Rafał Łakomy 186 40.05 68
4 Krzysztof Barnaś 326 42.08 119
5 Maciej Frankiewicz 415 43.04 158
6 Jacek Manteufel 486 43.50 163
7 Agnieszka Stolarów 601 44.59 6
8 Arkadiusz Dylert 617 45.07 257
9 Paweł Szymkowiak 625 45.00 195
10 Maciej Wlazło 625 45.03 15
11 Bartosz Jeromin 695 45.43 221
12 Paweł Kamiński 1261 49.58 34
13 Michał Błachut 1720 53.38 106
14 Józef Grulkowski 2062 57.53 6
XIII Bieg Solidarności - 3 maja 2013r. - Sztum
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1

Wojciech Oliński

15 35.33 2
2 Krzysztof Barcikowski 18 36.14 3
3 Tomasz Molenda 52 40.39 7
4 Alicja Fiałek 68 41.45 1
5 Agnieszka Stolarów 102 44.10 2
6 Maciej Frankiewicz 107 44.29 25
7 Radosław Meryk 118 45.06 27
8 Bartosz Jeromin 119 45.06 29
9 Andrzej Rybczyński 138 46.46 33
10 Kamila Anaczkowska 158 48.45 4
11 Łukasz Anaczkowski 160 49.05 35
12 Józef Grulkowski 205 55.18 2
I Półmaraton im Bronka Malinowskiego - 3 maja 2013r. - Grudziądz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Maciej Wlazło 109 1:39:48 .
Bieg Cukrownika - 27 kwietnia 2013 - Werbkowice
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Tomasz Molenda 22 29:24 .
GP Elbląga w Biegach Przełajowych - 28 kwietnia 2013 - Elbląg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open

Czas  netto

Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski . . .
Bieg dwunastogodzinny - 27 kwietnia 2013 - Ruda Śląska
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Dystans
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Przemysław Ignaszweski 36/72 100,861 km 7
2 Wioletta Jedynak 40/7 98,254 km 6
XII Cracovia Marathon - 27 kwietnia 2013 - Kraków
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto / netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojciech Oliński 47/4415 2:55:28 12
2 Jacek Manteufel 1252/4415 3:42:08 228
3 Maciej Frankiewicz 1462/4415 3:47:21 544
4 Radosław Meryk 1992/4415 3:56:47 538
ACCREO Ekiden - 21 kwietnia 2013 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Czas łączny
1 Przemek Ignaszewski - 7.2 km 320

00:32:55

.
2 Marek Mróz - 10 km 320 00:48:46 .
3 Tina Krawczyńska - 10 km 320 1:07:48 .
4 Jacek Krawczyński - 5 km 320 00:30:42 .
5 Jacek Tuński - 5 km 320 00:22:04 .
6 Magdalena Wolf - 5 km 320 00:23:47 .
x Sztafeta Accreo Ekiden - GM 320/462 3::46:42 .
Orlen Warsaw Maraton - 21 kwietnia 2013 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 71 2:52:48  
2 Zenon Kaszubowski 203 3:04:16 .
3 Rafał Łakomy 446 3:18:49 .
4 Wioletta Jedynak 3086 4:32:12 .
1 Magdalene Wolf - 10 km 3603 48:55 .
2 Jacek Tuński - 10 km 3592 48:52 .
3 Przemek Ignaszewski - 10 km     .
4 Jacek Krawczyński - 10 km 7354 1:07:08 .
5 Marek Mróz - 10 km 7353 1:07:08 .
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - 14 kwietnia 2013 - Łódź
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto (netto brak)
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Marek Mróz 563/1016 3:58:39 228
2 Maciej Wlazło 694/1016 4:12:16 92
3 Wioletta Jedynak 754/1016 4:19:27 12
4 Przemysłwa Ignaszewski 753/1016 4:19:27 296
1 Alicja Fiałek - 10 km 96/1609 42:06 4
2 Tomasz Nowacki - 10 km 44/1609 39:28 26
Vienna Marathon / Halfmarathon - 14 kwietnia 2013 - Wiedeń
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto / netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Agnieszka Jeromin - Półmaraton 7597/ 2:13:10 / 2:08:15 373
2 Bartosz Jeromin - Maraton 4778/ 4:26:45 / 4:21:49 418
VI Poznań Półmaraton - 07 kwietnia 2013 - Poznań
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto / netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojtek Oliński 56/5747 1:21:51 / 1:21:42 4
2 Kamila Anaczkowska 3285/5747 1:59:42 / 1:58:16 168
3 Łukasz Anaczkowski 3659/577 2:02:06 / 2:00:40 1305
XXX Bieg Szpęgawski - 06 kwietnia 2013 - Starogard Gdański
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto / netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Tomasz Nowacki 58/366 21:58 11
2 Alicja Fiałek 123/366 24:31 8
3 Agnieszka Stolarów 139/366 25:01 2
4 Józef Grulkowski 293/366 30:55 2
5 . . . .
6 . . . .
7 . . . .
VIII Półmaraton Warszawski - 24 marca 2013 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto / netto
Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 226/10077 1:24:07 32
2 Marcin Waniewski 446/10077 1:28:40 196
3 Andrzej Głąb 771/10077 1:33:16 179
4 Rafał Łakomy 910/10077 1:34:35 389
5 Maciek Frankiewicz 1031/10077 1:35:53 456
6 Maciej Wlazło 1191/10077 1:37:30 324
7 Jacek Manteufel 1429/10077 1:39:22 320
8 Alicja Fiałek 1932/10077 1:43:02 45
9 Marcin Ołdziejewski 2182/10077 1:45:01 958
10 Marek Mróz 2200/10077 1:45:06 928
11 Bartosz Jeromin 3621/10077 1:53:39 779
12 Paweł Kamiński 4201/10077 1:56:52 969
13 Przemek Ignaszewski 6124/10077 2:08:50 2682
14 Agnieszka Jeromin 6498/10077 2:10:51 195
15 Wiola Sulej 7079/10077 2:13:51 455
16 Wioletta Jedynak 7242/10077 2:15:09 152
17 Darek Protas 7243/10077 2:15:10 1662
18 Arek Dylert 8068/10077 2:21:17 3161
19 Monika Stępień-Dylert 8070/10077 2:21:17 567
20 Michał Błachut 8374/10077 2:24:12 458
XXVII Bieg Zaślubin z Morzem - 17 marca 2013 - Kołobrzeg
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barnaś 95/848 1:02:10 18
Dwumaraton Bydgoski - 16 - 17 marca 2013 - Bydgoszcz
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Przemysław Ignaszewski . 4:36:20 .
2 Wioletta Jedynak . 4:36:20 .
1 Przemysław Ignaszewski . 4:48:58 .
2 Wioletta Jedynak . 4:48:58 .
I Bieg z okazji Dnia Kobiet - 10 marca 2013 - Malbork
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Wojtek Oliński 18/226 17:11 3
2 Zenon Kaszubowski 19/226 17:17 1
3 Tomasz Molenda 27/226 18:24 7
4 Tomasz Nowacki 29/226 18:29 4
5 Krzysztof Barnaś 39/226 18:49 5
6 Maciej Wlazło 60/226 20:10 6
7 Jarek Marks 61/226 20:14 9
8 Alicja Fiałek 64/226 20:16 1
9 Agnieszka Stolarów 68/226 20:26 1
10 Marek Mróz 91/226 21:16 16
11 Bartek Jeromin 93/226 21:23 17
12 Marek Mróz 91/226 21:16 16
13 Bartek Jeromin 93/226 21:23 17
14 Kamila Anaczkowska 122/226 22:57 6
15 Paweł Kamiński 131/226 23:24 9
16 Agnieszka Jeromin 163/226 24:52 7
17 Józef Grulkowski 192/226 26:38 2
18 Monika Stępień-Dylert 200/226 28:08 10
19 Arek Dylert 201/226 28:09 27
20 Maciek Frankiewicz 208/226 28:44 27
21 Rafał Łakomy 210/226 28:45 29
Bieg Urodzinowy Gdyni - 9 lutego 2013 - Gdynia
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Zenon Kaszubowski 60/ 37:11 9
2 Tomasz Nowacki 169/ 41:07 8
3 Krzysztof Barnaś 177/ 41:17 56
4 Rafał Łakomy 235/ 42:10 77
5 Maciej Frankiewicz 281/ 42:57 93
6 Maciej Wlazło 288/ 43:02 12
7 Alicja Fiałek 484/ 45:23 7
8 Agnieszka Stolarów 545/ 46:03 6
9 Marek Mróz 742/ 48:08 272
10 Arek Dylert 818/ 48:41 309
11 Paweł Kamiński 1183/ 51:57 27
12 Marcin Wasilewski 1881/ 1:00:12 692
13 Monika Stępień-Dylert 2034/ 1:03:23 136
GP Sztumu w Biegach Przełajowych - 12 stycznia 2013 - Sztum - 3/3
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Krzysztof Barcikowski 15/129 35:19 4
2 Wojciech Oliński 20/129 36:14 5
3 Krzysztof Barnaś 40/129 40:35 10
4 Tomasz Molęda 44/129 41:10 12
5 Maciek Frankiewicz 63/129 42:49 16
6 Radek Meryk 74/129 43:38 19
XXX Bieg Chomiczówki - 20 stycznia 2013 - Warszawa
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Tomasz Nowacki 156/1073 1:05:16 6
2 Alicja Fiałek 246/1073 1:08:50 1
3 Maciej Wlazło 356/1073 1:12:09 10
4 Marek Mróz 680/1073 1:21:33 258
GP Sztumu w Biegach Przełajowych - 12 stycznia 2013 - Sztum - 2/3
Lp Imię Nazwisko Miejsce
w open
Czas brutto Miejsce w kategorii
wiekowej
1 Alicja Fiałek 9/42 21:32 4
2 Agnieszka Stolarów 12/42 21:55 2
3 Monika Stępień-Dylert 38/42 30:18 6

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem