foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

 

W prezentowanym zestawieniu podstawą klasyfikacji jest czas netto.

16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/4 (Kobiety) - 13-12-2014 - Sztum (4.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Stolarów9/4200:20:20 1 (K40-49)
2Alicja Fiałek13/4200:21:03 5 (K20-29)
16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/4 (Mężczyźni) - 13-12-2014 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta8/13600:33:32 2 (M40-49)
2Wojciech Oliński12/13600:34:55 3 (M40-49)
3Zenon Kaszubowski15/13600:35:23 1 (M50-59)
4Michał Krotowski35/13600:38:48 15 (M30-39)
5Marek Dackiewicz44/13600:40:32 18 (M30-39)
6Maciej Frankiewicz54/13600:41:42 22 (M30-39)
7Jacek Manteufel62/13600:42:42 14 (M20-29)
8Paweł Szymkowiak73/13600:43:36 36 (M30-39)
9Wojciech Tołkacz94/13600:45:28 14 (M50-59)
Standard Chartered KL Marathon - 10-12-2014 - Kuala Lumpur - Malezja (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski43/520003:11:01 8 (WETERAN)
16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 1/4 - 15-11-2014 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta10/18700:33:00 2 (M40-49)
2Wojciech Oliński13/18700:34:00 3 (M40-49)
3Zenon Kaszubowski19/18700:35:00 1 (M50-59)
4Jacek Manteufel55/18700:40:00 13 (M20-29)
5Marek Dackiewicz54/18700:40:34 18 (M30-39)
6Agnieszka Stolarów59/18700:41:00 1 (K40-49)
7Alicja Fiałek84/18700:43:00 4 (K20-29)
8Michał Krotowski127/18700:46:00 40 (M30-39)
9Kamila Anaczkowska137/18700:48:00 8 (M20-29)
24 Bieg Niepodległości - 11-11-2014 - Malbork (8.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta5/10100:29:34 1 (40-49)
2Wojciech Oliński7/10100:30:09 2 (40-49)
3Zenon Kaszubowski9/10100:30:51 1 (50-59)
4Michał Krotowski21/10100:35:22 4 (30-39)
5Andrzej Głąb24/10100:35:48 7 (40-49)
6Agnieszka Stolarów0/10100:36:09 2 (Kobiet)
7Arek Dylert35/10100:38:09 8 (30-39)
8Łukasz Ćwirko-Godycki37/10100:38:28 9 (30-39)
9Wojciech Tołkacz40/10100:38:47 6 (50-59)
10Damian Szwabe62/10100:42:55 18 (30-39)
1 Zakopiański Bieg Niepodległości - 11-11-2014 - Zakopane (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski16/20400:40:02 14 (SENIOR)
2Damian Zawadzki88/20400:46:59 60 (SENIOR)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2014 - Bieg Niepodległości - 11-11-2014 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Paweł Szymkowiak515/662400:42:02 (rż) 176 (M30-39)
2Maciej Frankiewicz521/662400:42:04 181 (M30-39)
3Krzysztof Barnaś547/662400:42:12 190 (M30-39)
4Marek Mróz1207/662400:45:37 438 (M30-39)
5Patryk Skrzyński1257/662400:45:48 459 (M30-39)
6Barbara Sosna3730/662400:54:22 219 (K20-29)
BMW Frankfurt Maraton 2014 - 26-10-2014 - Frankfurt (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta144/892402:41:32 5 (M45)
15 Poznań Maraton - 12-10-2014 - Poznań (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ryszard Osiński176/631403:04:50 8 (M45)
2Robert Stolarów1067/631403:32:36 (rż) 195 (M40)
3Paweł Szymkowiak1147/631403:34:29 (rż) 466 (M30)
4Jacek Jakusik1982/631403:47:45 161 (M45)
5Alicja Walendziak2502/631403:54:14 (rż) 64 (K30)
6Zenon Kaszubowski2815/631404:00:57 174 (M50)
7Barbara Sosna3975/631404:15:47 (rż) 90 (K18)
8Radosław Meryk4439/631404:24:06 345 (M45)
9Krzysztof Iwanek4412/631404:24:55 753 (M40)
10Krzysztof Wąsik4728/631404:29:45 789 (M40)
36 Maraton Warszawski - 28-09-2014 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński49/667302:50:42 9 (M40)
32 Wrocław Maraton - 14-09-2014 - Wrocław (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Iwanek2061/383704:21:46 359 (M40)
2Krzysztof Wąsik2662/383704:38:58 442 (M40)
20 Gdański Maraton Solidarności - 15-08-2014 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Jakusik228/87703:47:13 24 (M45)
2Agnieszka Jeromin426/87704:05:45 (rż) 6 (K20)
3Przemysław Ignaszewski428/87704:05:47 148 (M40)
23 Międzynarodowy Maraton Ekologiczny - 22-06-2014 - Lębork (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski29/46602:51:47 2 (M40)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2014 - Bieg Europejski - 10-05-2014 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Zenon Kaszubowski85/514200:36:28 3 (M50-59)
2Maciej Frankiewicz369/514200:40:41 131 (M30-39)
3Jarosław Folta427/514200:41:08 84 (M40-49)
4Agnieszka Stolarów528/514200:41:52 4 (K40-49)
5Marek Mróz700/514200:43:06 266 (M30-39)
6Alicja Fiałek1065/514200:45:00 4 (K20)
7Roman Jaskot1983/514200:48:56 24 (M60-69)
8Barbara Sosna2374/514200:50:31 80 (K20-29)
Bieg Solidarności - 03-05-2014 - Sztum (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński18/27800:36:00 2 (M40-49)
2Zenon Kaszubowski22/27800:36:34 1 (M50-59)
3Tomasz Molenda56/27800:40:39 10 (M30-39)
4Maciej Frankiewicz68/27800:41:29 13 (M30-39)
5Agnieszka Stolarów84/27800:42:45 5 (K40-49)
6Arek Dylert86/27800:42:54 19 (M30-39)
7Alicja Fiałek91/27800:43:11 1 (K20)
8Wojciech Tołkacz119/27800:44:48 9 (M50-59)
9Kamila Anaczkowska141/27800:46:35 3 (K20-29)
10Radosław Meryk161/27800:48:05 35 (M40-49)
11Łukasz Anaczkowski161/27800:50:17 35 (M30-39)
2 Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego - 03-05-2014 - Grudziądz (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz165/54201:39:20 72 (M30-39)
2Przemysław Ignaszewski174/54201:39:42 77 (M30-39)
Półmaraton Chełmża - 01-05-2014 - Chełmża (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski3/15201:22:10 3 (M40-49)
16 Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny - 26-04-2014 - Ruda Śląska (100 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski24/9412:00:00 3 (M-30/39)
Vienna City Marathon - 13-04-2014 - Wiedeń (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz4603/518804:15:33 615 (M30-39)
2 Orlen Warsaw Marathon - 13-04-2014 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jarosław Folta58/581102:45:45 11 (M40-49)
2Krzysztof Barcikowski108/581102:53:12 22 (M40)
3Ryszard Osiński216/581103:00:46 48 (M40)
4Zenon Kaszubowski675/581103:21:27 54 (M50)
5Przemysław Ignaszewski882/581103:26:14 348 (M30)
6Maciej Frankiewicz997/581103:28:41 393 (M30-39)
7Agnieszka Stolarów1490/581103:37:52 (rż) 14 (K40-49)
8Arek Dylert1915/581103:44:55 721 (M30)
9 Półmaraton Warszawski - 13-04-2014 - Warszawa (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Zenon Kaszubowski247/1114601:23:52 11 (M50-59)
2Łukasz Godlewski516/1114601:28:41 216 (M30-39)
3Maciej Frankiewicz1225/1114601:35:04 523 (M30-39)
4Jacek Manteufel1535/1114601:36:30 365 (M20-29)
5Arek Dylert2519/1114601:43:24 1137 (M30-39)
6Barbara Sosna5145/1114601:52:54 131 (K20-29)
7Marek Mróz5439/1114601:52:54 2254 (M30-39)
8Roman Jaskot6882/1114601:58:01 78 (M60-69)
9Paweł Kamiński6396/1114601:59:28 1407 (M20-29)
DOZ Łódź Maraton 2014 - 13-04-2014 - Łódź (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński29/163602:49:35 3 (M40)
2Wojciech Tołkacz1199/163604:15:32 (rż) 150 (M50)
41 Maraton Dębno - 06-04-2014 - Dębno (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Iwanek1402/207404:15:29 388 (M40)
2Krzysztof Wąsik1864/207404:47:09 502 (M40)
15 Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - 30-03-2014 - Żywiec (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Alicja Walendziak757/145601:48:10 14 (K30-39)
2Kamila Anaczkowska1152/145601:59:15 28 (K20-29)
2 Bieg z Okazji Dnia Kobiet - 30-03-2014 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński8/28900:17:19 1 (M40-49)
2Krzysztof Barcikowski8/28900:17:28 1 (M40-49)
3Zenon Kaszubowski14/28900:17:28 1 (M50-49)
4Tomasz Nowacki21/28900:18:06 5 (M20-29)
5Tomasz Molenda35/28900:18:57 7 (M30-39)
6Agnieszka Stolarów51/28900:20:19 1 (K40-49)
7Alicja Fiałek68/28900:20:19 2 (K20-29)
8Robert Stolarów72/28900:20:58 13 (M40-49)
9Łukasz Ćwirko-Godycki79/28900:21:04 8 (M30-39)
10Paweł Szymkowiak98/28900:21:33 18 (M30-39)
11Alicja Walendziak130/28900:22:34 5 (K30-39)
12Kamila Anaczkowska131/28900:22:37 4 (K20-29)
13Maciej Wlazło138/28900:22:59 15 (M20-29)
14Patryk Skrzyński141/28900:23:18 23 (M30-39)
15Agata Barnaś142/28900:23:18 3 (K20-29)
16Krzysztof Barnaś143/28900:23:19 14 (M20-29)
17Roman Jaskot168/28900:24:00 3 (M60-69)
18Wojciech Tołkacz168/28900:26:06 3 (M50-59)
19Bartosz Jeromin235/28900:26:39 24 (M30-39)
20Agnieszka Jeromin236/28900:26:40 10 (K30-39)
21Elżbieta Meryk278/28900:31:39 10 (K40-49)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2014 - Bieg Urodzinowy - 08-02-2014 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Zenon Kaszubowski73/419800:37:02 2 (M50-59)
2Tomasz Nowacki120/419800:38:24 7 (M20-29)
3Ryszard Osiński164/419800:39:31 29 (M40-49)
4Krzysztof Barnaś175/419800:39:40 48 (M30-49)
5Maciej Frankiewicz295/419800:41:22 108 (M30-39)
6Agnieszka Stolarów22/419800:42:37 4 (K40-49)
7Jacek Manteufel495/419800:43:20 148 (M20-29)
8Alicja Fiałek27/419800:43:35 2 (K20-29)
9Przemysław Ignaszewski495/419800:43:59 148 (M30-39)
10Arek Dylert495/419800:44:49 148 (M40-49)
11Patryk Skrzyński1267/419800:48:22 526 (M30-39)
12Marek Mróz1769/419800:51:22 723 (M30-39)
13Marta Ćwirko-Godycka173/419800:51:39 75 (K30-39)
14Barbara Sosna173/419800:52:00 75 (K20-29)
15Agata Barnaś203/419800:52:27 82 (K20-29)
16Tomasz Nowacki99/419801:00:17 99 (M20-29)
17Wiolka Sulej796/419801:03:24 323 (K20-29)
18Marek Mróz826/419801:20:26 826 (M30-39)


 

 

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem