foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

.

18 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/3 - 10-12-2016 - Sztum (9 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski21/16500:34:34 3 (M50-59)
2Agata Barnaś81/16500:42:17 5 (K30-39)
3Barbara Sosna96/16500:44:19 6 (K30-39)
18 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 1/3 - 19-11-2016 - Sztum (9 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski23/21400:34:39 2 (M50-59)
2Krzysztof Barnaś35/21400:36:45 7 (M30-39)
3Maciej Frankiewicz41/21400:38:15 14 (M40-49)
4Agata Barnaś90/21400:41:37 4 (K30-39)
5Barbara Sosna97/21400:41:55 5 (K30-39)
6Agnieszka Masys205/21400:56:14 21 (K30-39)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2016 - Bieg Niepodległości - 11-11-2016 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Mariusz Stankiewicz770/543200:44:45 168 (M40)
26 Bieg Niepodległości - 11-11-2016 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski17/17300:37:09 3 (M40)
2Rafał Łakomy28/17300:39:15 7 (M30)
3Jacek Jakusik41/17300:41:39 6 (M50)
4Tomasz Molenda43/17300:41:48 12 (M30)
5Łukasz Kumkowski47/17300:42:16 (rż) 14 (M30)
6Maciej Wiśniewski79/17300:45:27 18 (M40)
7Agata Barnaś80/17300:45:27 (rż) 2 (K30)
8Barbara Sosna85/17300:46:00 (rż) 3 (K30)
9Arek Dylert86/17300:46:01 26 (M30)
10Adam Remlajn117/17300:49:52 (rż) 28 (M40)
11Joanna Kumkowska148/17300:55:34 (rż) 9 (K30)
12Agnieszka Masys164/17301:00:15 12 (K30)
5 Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - 30-10-2016 - Tczew (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy25/37901:29:58 14 (M30)
2Paweł Szymkowiak71/37901:36:59 23 (M30)
3Krzysztof Barnaś87/37901:38:14 29 (M30)
4Jacek Manteufel282/37902:00:23 101 (M30)
3 AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2016 - 16-10-2016 - Gdańsk (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski387/321501:34:29 (rż) 78 (M30)
2Maciej Wiśniewski661/321501:39:38 (rż) 119 (M40)
3Krzysztof Wąsik673/321501:39:46 (rż) 59 (M45)
4Agata Barnaś1293/321501:48:18 (rż) 27 (K30)
5Adam Remlajn2220/321501:57:59 185 (M45)
6Joanna Kumkowska2623/321502:05:49 (rż) 104 (K30)
7Ilona Radecka2656/321502:07:19 106 (K25)
1 Bieg Traktora - 01-10-2016 - Nowy Dwór Kwidzyński (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski33/25200:42:39 (rż) 13 (M30)
2Maciej Frankiewicz36/25200:43:06 15 (M30)
3Krzysztof Barnaś39/25200:43:29 17 (M30)
4Arek Dylert48/25200:44:44 21 (M30)
5Krzysztof Wąsik86/25200:47:49 19 (M40)
6Agata Barnaś85/25200:47:58 (rż) 1 (M30)
7Joanna Kumkowska191/25200:59:25 20 (K30)
38 PZU Maraton Warszawski - 25-09-2016 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski60/592402:52:32 12 (M40)
2Jacek Jakusik1301/592403:38:42 59 (M50)
3Mariusz Stankiewicz0/592403:56:00 (rż) 0 ()
2 GPX Malborka w Biegach Przełajowych - Parkowa 5 z Grupą Malbork - Etap 3/3 - 18-09-2016 - Malbork (5.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Kumkowski13/8000:19:06 4 (M30)
2Adam Remlajn41/8000:23:14 71 (M40)
3Agnieszka Masys53/8000:24:43 5 (k30)
4Joanna Kumkowska57/8000:25:05 9 (K30)
2 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka - 17-09-2016 - Wieżyca - Sopot (102 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz22/8213:04:11 (rż) 21 (M)
6 Iławski Półmaraton LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego - 06-09-2016 - Iława (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Mariusz Stankiewicz113/48001:36:42 (rż) 35 (M40)
2Jacek Jakusik117/48001:36:57 10 (M50)
3Maciej Wiśniewski190/48001:42:55 (rż) 54 (M40)
4Agnieszka Jeromin313/48001:52:17 (rż) 19 (K30)
Castle Malbork Triathlon im. Bartosza Kubickiego 2016 (1/2 IM) - 04-09-2016 - Malbork (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel148/27205:33:28 (rż) 35 (M-30)
3 Bieg "Piotr i Paweł" - 04-09-2016 - Gdańsk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ilona Radecka395/43601:01:48 34 (K20)
22 Maraton Solidarności - 15-08-2016 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski15/63002:53:24 3 (M40)
EnduroMan Elbląg 2016 (Biegi 50 km) - 02-08-2016 - Elbląg (50 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz4/1005:45:48 (rż) 4 (M)
4 Sztumski Aquathlon - 02-08-2016 - Sztum (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Paweł Szymkowiak18/4000:37:04 (rż) 0 ()
Garmin Iron Triathlon Elbląg 2016 (1/4 IM) - 17-07-2016 - Elbląg (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel193/34302:38:32 45 (M-30)
18 Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 03-07-2016 - Kretowiny (33 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy32/29502:32:50 9 (M30)
2Paweł Szymkowiak65/29502:46:22 22 (M30)
3Maciej Frankiewicz65/29502:46:22 21 (M30)
4Maciej Wiśniewski139/29503:04:46 (rż) 34 (M40)
5Arek Dylert165/29503:12:16 61 (M30)
6Barbara Sosna186/29503:16:10 10 (K30)
8 Elbląski Bieg Piekarczyka - 26-06-2016 - Elbląg (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ilona Radecka410/53901:01:30 14 (K20)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2016 - Nocny Bieg Świętojański - 17-06-2016 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski791/471200:45:39 160 (M40)
2Krzysztof Wąsik924/471200:46:28 198 (M40)
3Ilona Radecka1941/471200:51:25 90 (K20)
3 Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie - 11-06-2016 - Firlej (28 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel25/4701:39:15 0 ()
Nocna Dycha Kopernikańska - 11-06-2016 - Toruń (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ilona Radecka1089/118301:03:44 106 (K20)
Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016 (1/4 IM) - 05-06-2016 - Ślesin (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel282/45802:42:53 47 (M-30)
11 Bieg Filipidesa - 04-06-2016 - Pasłęk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Barbara Sosna112/23500:49:26 7 (K30)
7 Kwidzyński Bieg Papiernika - 21-05-2016 - Kwidzyn (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Paweł Szymkowiak196/338500:40:33 (rż) 87 (M30)
2Jacek Jakusik502/338500:44:15 28 (M50)
3Maciej Wiśniewski550/338500:44:40 137 (M30)
4Krzysztof Wąsik882/338500:47:07 225 (M40)
5Barbara Sosna1004/338500:48:02 22 (K30)
6Maciej Frankiewicz1163/338500:49:03 441 (M30)
7Agata Barnaś1427/338500:50:53 47 (K30)
8Arek Dylert1433/338500:50:54 528 (M30)
9Agnieszka Jeromin1762/338500:53:13 84 (K30)
10Ilona Radecka1841/338500:53:51 46 (K20)
2 GPX Malborka w Biegach Przełajowych - Parkowa 5 z Grupą Malbork - Etap 1/3 - 19-05-2016 - Malbork (5.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Molenda15/7300:21:40 6 (M30)
2Damian Szwabe31/7300:24:42 13 (M30)
2 PZU Gdańsk Maraton - 15-05-2016 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski16/156102:54:47 4 (M40)
2Rafał Łakomy61/156103:06:41 (rż) 24 (M30)
3Krzysztof Mróz941/156104:05:05 (rż) 293 (M40)
2 Ultramaraton GWINT Ultra Cross 2016 - 12-05-2016 - Nowy Tomysl (161 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski19/7121:48:03 6 (M-30)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2016 - Bieg Europejski - 07-05-2016 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ilona Radecka3798/446501:11:25 359 (K20)
26 Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności - 03-05-2016 - Sztum (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski20/32600:37:14 4 (M40)
2Tomasz Molenda68/32600:41:05 24 (M30)
3Jacek Jakusik104/32600:43:33 7 (M50)
4Marek Dackiewicz143/32600:45:03 46 (M30)
5Jacek Manteufel205/32600:49:28 67 (M30)
6Krzysztof Wąsik206/32600:49:28 43 (M40)
7Agnieszka Jeromin254/32600:52:59 10 (K30)
8Ilona Radecka261/32600:53:23 8 (k20)
4 Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego - 03-05-2016 - Grudziądz -Rulewo (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Barbara Sosna447/69501:56:16 16 (K30)
2Przemysław Ignaszewski656/69502:22:40 203 (M30)
3 Dycha po Piachu - 01-05-2016 - Smołdzino (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Mariusz Stankiewicz19/6500:54:22 0 ()
1 Staropolski Bieg oraz Marsz NW - 30-04-2016 - Stare Pole (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski7/10000:18:40 2 (M40)
Orlen Warsaw Marathon - 25-04-2016 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Paweł Szymkowiak791/658503:13:55 (rż) 354 (M30)
2Alicja Fiałek2638/658503:43:30 (rż) 55 (K18)
3Barbara Sosna2947/658503:47:33 (rż) 88 (K30)
4Krzysztof Iwanek3949/658503:58:49 (rż) 1266 (M40)
5Krzysztof Wąsik4743/658504:12:28 1483 (M40)
6Ilona Radecka5905/658504:41:30 (rż) 172 (K18)
18 Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny - 23-04-2016 - Ruda Śląska (120.584 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski18/8411:59:05 5 (M-30)
DOZ Łódź Maraton 2016 - 17-04-2016 - Łódź (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski69/170703:00:11 18 (M40)
14 Bieg Europejski - 09-04-2016 - Gniezno (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ilona Radecka1353/144601:03:56 67 (K20)
1 PZU Gdynia Półmaraton - 20-03-2016 - Gdynia (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy132/412501:24:35 (rż) 66 (M30)
2Krzysztof Barnaś532/412501:33:55 232 (K30)
3Arek Dylert551/412501:34:18 (rż) 241 (M30)
4Alicja Fiałek1101/412501:40:51 27 (K20)
5Maciej Wiśniewski1212/412501:41:59 (rż) 326 (M40)
6Krzysztof Iwanek1387/412501:43:46 (rż) 374 (M40)
7Maciej Frankiewicz1388/412501:43:47 598 (M30)
8Krzysztof Mróz1625/412501:45:55 (rż) 437 (M40)
9Krzysztof Wąsik1627/412501:45:56 (rż) 439 (M40)
10Barbara Sosna1755/412501:47:20 (rż) 65 (K30)
11Jacek Manteufel2096/412501:50:40 870 (M30)
12Ilona Radecka2671/412501:56:37 (rż) 117 (K20)
2 Półmaraton Leśny z Okazji 8 Marca - 08-03-2016 - Elbląg (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Paweł Szymkowiak21/10201:42:23 0 ()
2Arek Dylert23/10201:43:00 0 ()
2 Ultramaraton Zielonogórski - Nowe Granice - 27-02-2016 - Zielona Góra (103 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski55/11412:39:00 49 (M)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2016 - Bieg Urodzinowy - 13-02-2016 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Mróz775/451700:44:49 (rż) 176 (M40)
2Alicja Fiałek839/451700:45:13 28 (K20)
3Ilona Radecka2063/451700:51:25 97 (k20)
3 Karnawałowy Trail Półmaraton - 06-02-2016 - Łeba (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski142/14502:33:54 44 (M30-39)
17 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 3/3 - 06-02-2016 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski20/22700:35:31 6 (M40)
2Arek Dylert66/22700:41:03 18 (M30)
3Barbara Sosna122/22700:44:57 4 (K30)
4Krzysztof Wąsik125/22700:45:12 34 (M40)
5Jacek Manteufel176/22700:45:14 32 (M30)
6Ilona Radecka182/22700:50:09 11 (k20)
Witunia Weekend Maraton - Maraton 7 - 30-01-2016 - (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski3/904:05:00 0 ()
17 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 2/3 - 16-01-2016 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski21/19300:37:00 6 (M40)
2Tomasz Molenda50/19300:40:39 15 (M30)
3Arek Dylert67/19300:41:55 20 (M30)
4Jacek Manteufel124/19300:47:05 33 (M30)
5Barbara Sosna134/19300:48:17 9 (K30)

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem