foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

 

17 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 1/3 - 12-12-2015 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski15/21800:34:43 2 (M30)
2Krzysztof Barcikowski20/21800:35:35 6 (M40)
3Michał Krotowski39/21800:38:03 (rż) 10 (M30)
4Barbara Sosna152/21800:48:06 9 (K30)
5Łukasz Anaczkowski189/21800:52:48 46 (M30)
25 Bieg Niepodległości - 11-11-2015 - Malbork (10.9 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert36/141 8 (K30)
2Łukasz Godlewski6/141 1 (M30)
3Krzysztof Barcikowski8/14100:40:35 2 (M40)
4Michał Krotowski22/14100:44:08 5 (M30)
5Damian Szwabe31/14100:45:06 6 (M30)
6Paweł Szymkowiak32/14100:45:06 7 (M30)
7Maciej Wiśniewski47/14100:47:55 12 (M40)
25 Uliczny Bieg Sambora - 07-11-2015 - Tczew (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel174/39700:47:50 45 (M20)
Bieg Po Zdrowie dla Sylwii i Patryka - 25-10-2015 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy63/12200:26:08 19 (M30-39)
4 Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - 25-10-2015 - Małe Walichnowy / Tczew (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel115/23101:45:02 25 (M0-29)
2 AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2015 - 25-10-2015 - Gdańsk (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Paweł Szymkowiak237/325601:30:42 (rż) 56 (M30)
2Damian Szwabe375/325601:34:27 (rż) 89 (M30)
3Marek Dackiewicz391/325601:34:50 (rż) 95 (M30)
4Patryk Skrzyński583/325601:38:29 (rż) 146 (M35)
5Maciej Wiśniewski808/325601:42:02 (rż) 157 (M40)
6Kamila Anaczkowska1173/325601:46:19 (rż) 20 (K25)
7Barbara Sosna1508/325601:49:26 (rż) 31 (K25)
8Krzysztof Wąsik1414/325601:49:30 (rż) 254 (M40)
9Alicja Fiałek1517/325601:51:29 24 (K18)
10Ilona Radecka2337/325601:59:58 (rż) 78 (K25)
16 PKO BP Maraton Poznań - 11-10-2015 - Poznań (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Mariusz Stankiewicz2895/624203:56:19 (rż) 576 (M40)
Bieg Po Zdrowie dla Miłosza Wlazło - 04-10-2015 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Patryk Skrzyński20/19300:20:57 10 (M30-39)
2Ilona Radecka148/19300:32:05 10 (K0-29)
3Krzysztof Iwanek150/19300:32:05 110 (M40-49)
4Maciej Wiśniewski151/19300:32:05 15 (M40-49)
5Maciej Frankiewicz152/19300:32:05 52 (M30-39)
6Barbara Sosna153/19300:32:06 11 (K0-29)
7Arek Dylert154/19300:32:06 53 (M30-39)
8Krzysztof Wąsik155/19300:32:06 16 (M40-49)
9Krzysztof Barnaś156/19300:32:06 54 (M30-39)
10Marek Dackiewicz158/19300:32:07 56 (M30-39)
11Rafał Cielasiński157/19300:32:07 55 (M30-39)
37 Maraton Warszawski - 27-09-2015 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski52/549102:51:59 9 (M40)
2Łukasz Godlewski104/549102:58:02 (rż) 45 (M30)
3Krzysztof Mróz3786/549104:17:49 (rż) 1187 (M40)
4Wioletta Jedynak832/549104:53:59 216 (K40)
6 Elbląski Półmaraton - Bażant - 20-09-2015 - Elbląg (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz104/20301:50:05 31 (M30-39)
1 PZU Maraton Szczecin - 19-09-2015 - Szczecin (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Wąsik562/88904:26:02 71 (M40)
Castle Malbork Triathlon im. Bartosza Kubickiego 2015 (1/2 IM) - 06-09-2015 - Malbork (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Patryk Skrzyński40/24205:08:01 (rż) 7 (M-35)
25 Międzynarodowy Półmaraton Philips - 06-09-2015 - Piła (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Wiśniewski1502/309101:47:04 413 (M40)
2Jacek Jakusik2048/309101:54:12 141 (M50)
2 Półmaraton ROCKN'RUN - 06-09-2015 - Bydgoszcz (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski5/37901:18:20 5 (M30)
5 Iławski Półmaraton LA RIVE im. Antoniego Gierszewskiego - 06-09-2015 - Iława (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś81/50601:32:31 31 (M30)
2Marek Dackiewicz109/50601:35:27 (rż) 41 (M30)
3Maciej Frankiewicz111/50601:35:30 42 (M30)
4Arek Dylert114/50601:35:43 (rż) 45 (M30)
5Damian Szwabe115/50601:35:47 (rż) 46 (M30)
6Jarosław Marks126/50601:36:21 48 (M30)
7Krzysztof Wąsik337/50601:53:37 69 (M40)
8Barbara Sosna366/50601:55:55 16 (K20)
3 Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego - 30-08-2015 - Malbork (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski6/31300:36:13 1 (M30)
2Krzysztof Barcikowski8/31300:37:27 1 (M40)
3Krzysztof Barnaś25/31300:40:18 6 (M30)
4Marek Dackiewicz41/31300:42:55 13 (M30)
5Maciej Frankiewicz49/31300:43:38 17 (M30)
6Maciej Wiśniewski96/31300:46:15 23 (M40)
7Jacek Manteufel114/31300:47:40 24 (M20)
8Barbara Sosna185/31300:51:56 5 (K20)
9Ilona Radecka238/31300:56:23 12 (K20)
EnduroMan Elbląg 2015 (Biegi 10 km) - 23-08-2015 - Elbląg (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Mróz10/6101:01:11 10 (M)
EnduroMan Elbląg 2015 (Biegi 25 km) - 23-08-2015 - Elbląg (25 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Arek Dylert11/3702:44:01 11 (M)
2Marek Mróz27/3703:05:42 27 (M)
EnduroMan Elbląg 2015 (Biegi 50 km) - 23-08-2015 - Elbląg (50 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz4/1506:07:30 4 (M)
EnduroMan Elbląg 2015 (Kolarstwo 100 km) - 22-08-2015 - Elbląg (100 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz20/2603:39:23 20 (M)
EnduroMan Elbląg 2015 (Pływanie 2,5 km) - 21-08-2015 - Elbląg (2.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz17/2001:12:42 17 (M)
6 Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych - 15-08-2015 - Pasłęk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Dackiewicz37/8700:46:42 5 (M30)
21 Międzynarodowy Maraton Solidarności - 15-08-2015 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski14/72202:55:54 3 (M40)
7 PZU Maraton Karkonoski - 01-08-2015 - Szklarska Poręba (46.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz117/41905:57:23 44 (M-30)
3 Sztumski Aquathlon - 25-07-2015 - Sztum (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Patryk Skrzyński6/3300:31:47 6 (M)
2Jacek Manteufel14/3300:37:07 13 (M)
3Marek Mróz15/3300:37:18 14 (M)
4Arek Dylert17/3300:37:45 16 (M)
5Maciej Frankiewicz21/3300:38:27 20 (M)
Triathlon Gdańsk 2015 (1/4 IM) - 19-07-2015 - Gdańsk (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Patryk Skrzyński86/53302:20:03 21 (M-35/39)
Ekstremalny Bieg z Przeszkodami Wyzwanie Orła - 11-07-2015 - Gdańsk (6 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Alicja Fiałek87/21701:03:23 17 (K)
2Barbara Sosna108/21701:04:29 28 (K)
3Ilona Radecka157/21701:08:09 42 (K)
Hunt Run - 05-07-2015 - Bałtów (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski40/55501:28:00 38 (M)
17 Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 04-07-2015 - Kretowiny (33 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy28/25002:31:17 14 (M30)
2Krzysztof Barnaś57/25002:44:26 25 (M30)
3Paweł Szymkowiak68/25002:46:09 31 (M30)
4Maciej Frankiewicz81/25002:48:53 35 (M30)
5Arek Dylert111/25002:57:46 49 (M30)
6Kamila Anaczkowska139/25003:06:37 10 (K0-35)
7Krzysztof Mróz183/25003:21:51 40 (M40)
8Krzysztof Iwanek208/25003:31:00 43 (M40)
9Barbara Sosna209/25003:31:01 16 (K0-35)
Euco Susz Triathlon 2015 (Sprint) - 28-06-2015 - Susz (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Patryk Skrzyński63/45201:16:28 18 (M35-39)
3 Bieg Nocny - 27-06-2015 - Bydgoszcz (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Radosław Meryk496/113000:47:39 103 (M40)
2Elżbieta Meryk1098/113001:02:40 (rż) 54 (K40)
Euco Susz Triathlon 2015 (1/2 IM) - 27-06-2015 - Susz (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel268/41205:35:57 (rż) 30 (M-25/29)
Volvo Triathlon Series Brodnica 2015 (1/4 IM) - 20-06-2015 - Brodnica (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Patryk Skrzyński84/35402:31:53 45 (M-2)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2015 - Nocny Bieg Świętojański - 19-06-2015 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy195/649300:39:16 (rż) 73 (M30)
2Tomasz Molenda341/649300:41:02 136 (M30)
3Marek Dackiewicz397/649300:41:26 161 (M30)
4Arek Dylert662/649300:43:08 (rż) 271 (M30)
5Alicja Fiałek2256/649300:49:39 90 (K20)
6Ilona Radecka2958/649300:51:58 151 (K20)
7Agnieszka Jeromin3058/649300:52:18 159 (K30)
8Krzysztof Mróz3564/649300:54:12 645 (M40)
1 GPX Malborka w Biegach Przełajowych - Parkowa 5 z Grupą Malbork - Etap 2/3 - 14-06-2015 - Malbork (5.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Rafał Łakomy8/7700:20:22 3 (M30)
2Paweł Szymkowiak11/7700:21:05 4 (M30)
3Marek Dackiewicz15/7700:21:21 7 (M30)
4Krzysztof Wąsik26/7700:22:58 7 (M40)
5Krzysztof Mróz28/7700:23:26 8 (M40)
6Alicja Fiałek31/7700:23:50 1 (K20)
7Kamila Anaczkowska38/7700:24:37 2 (K20)
8Ilona Radecka51/7700:26:29 4 (K20)
Terenowa Masakra - 07-06-2015 - Bydgoszcz (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Ilona Radecka439/46901:26:40 139 (K)
Garmin Iron Triathlon Ślesin 2015 (1/4 IM) - 07-06-2015 - Ślesin (0 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Manteufel164/41802:35:13 (rż) 22 (M-25)
2Marek Mróz314/41802:51:35 (rż) 85 (M-35)
Bieg Filipidesa 2015 - 06-06-2015 - Pasłęk (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski16/30000:38:17 3 (M40-49)
12 Bieg Rzeźnika - 05-06-2015 - Komańcza-Ustrzyki (80 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski205/140012:38:58 (rż) 177 (MM)
2Maciej Frankiewicz205/140012:38:58 (rż) 177 (MM)
6 Kwidzyński Bieg Papiernika - 23-05-2015 - Kwidzyn (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski75/327500:37:31 29 (M30)
2Michał Krotowski143/327500:39:25 58 (M30)
3Rafał Łakomy157/327500:39:40 67 (M30)
4Krzysztof Barnaś294/327500:41:53 128 (M30)
5Paweł Szymkowiak317/327500:42:06 138 (M30)
6Marek Dackiewicz365/327500:42:36 162 (M30)
7Patryk Skrzyński480/327500:43:51 208 (M30)
8Jacek Manteufel561/327500:44:34 113 (M20)
9Marek Mróz582/327500:44:49 248 (M30)
10Arek Dylert591/327500:44:54 252 (M30)
11Krzysztof Wąsik705/327500:45:48 144 (M40)
12Alicja Fiałek772/327500:46:23 20 (K20)
13Kamila Anaczkowska846/327500:46:54 21 (K20)
14Krzysztof Mróz863/327500:47:03 (rż) 185 (M40)
15Przemysław Ignaszewski994/327500:48:03 394 (M30)
16Bartosz Jeromin1142/327500:48:51 442 (M30)
17Krzysztof Iwanek1143/327500:48:51 258 (M40)
18Radosław Meryk1404/327500:50:39 323 (M40)
19Maciej Frankiewicz1498/327500:51:20 535 (M30)
20Agnieszka Jeromin1501/327500:51:21 (rż) 68 (K30)
21Barbara Sosna2944/327501:05:17 200 (K20)
1 PZU Gdańsk Maraton - 17-05-2015 - Gdańsk (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski11/180902:52:57 3 (M40)
2Rafał Łakomy68/180903:12:09 (rż) 31 (M30)
3Łukasz Godlewski132/180903:18:13 60 (M30)
4Krzysztof Barnaś238/180903:27:40 (rż) 109 (M30)
5Maciej Frankiewicz249/180903:27:58 (rż) 115 (M30)
6Paweł Szymkowiak343/180903:34:09 (rż) 157 (M30)
7Jacek Jakusik505/180903:43:05 47 (M50)
8Arek Dylert578/180903:46:32 254 (M30)
9Kamila Anaczkowska583/180903:47:12 (rż) 13 (K20)
10Barbara Sosna951/180904:01:20 (rż) 24 (K20)
11Alicja Fiałek950/180904:01:44 (rż) 26 (K20)
12Krzysztof Wąsik1002/180904:04:28 284 (M40)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2015 - Bieg Europejski - 09-05-2015 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz332/538000:40:44 125 (M30)
2Marek Dackiewicz442/538000:41:50 170 (M30)
3Marek Mróz1088/538000:45:40 430 (M30)
4Alicja Fiałek1109/538000:45:46 30 (K20)
5Ilona Radecka3116/538000:53:39 195 (K20)
6Krzysztof Mróz3295/538000:54:43 600 (M40)
1 Ultramaraton GWiNT Ultra Cross 2015 - 08-05-2015 - Grodzisk Wielkopolski (110 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski21/8213:59:08 11 (M-30)
3 Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego - 03-05-2015 - Grudziądz (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Maciej Frankiewicz83/56901:35:46 29 (M30)
2Krzysztof Mróz320/56901:53:13 89 (M40)
3Ilona Radecka414/56902:01:43 (rż) 15 (K20)
4Krzysztof Wąsik415/56902:01:44 124 (M40)
5Barbara Sosna416/56902:01:45 16 (K20)
6Przemysław Ignaszewski569/56902:54:20 144 (M30)
Volkswagen Prague Marathon 2015 - 03-05-2015 - Praga (Czechy) (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz2233/587403:48:46 (rż) 957 (M30)
25 Jubileuszowy Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności - 03-05-2015 - Sztum (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Jacek Jakusik61/25100:43:00 6 (M50)
2Marek Dackiewicz70/25100:43:17 19 (M30)
3Damian Zawadzki79/25100:43:37 22 (M30)
4Jacek Manteufel90/25100:44:06 17 (M20)
5Kamila Anaczkowska123/25100:46:24 (rż) 3 (K20)
6Bartosz Jeromin162/25100:50:12 49 (M30)
7Łukasz Anaczkowski194/25100:52:50 64 (M30)
8Agnieszka Jeromin198/25100:53:27 7 (K30)
3 ORLEN Warsaw Marathon - 26-04-2015 - Warszawa (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barcikowski144/735802:55:23 32 (M45)
17 Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny - 25-04-2015 - (114 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski13/8112:00:00 3 (M-30)
14 PKO Cracovia Maraton - 19-04-2015 - Kraków (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski4303/457804:59:56 1446 (M30)
1 GPX Malborka w Biegach Przełajowych - Parkowa 5 z Grupą Malbork - Etap 1/3 - 19-04-2015 - Malbork (5.2 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Krzysztof Barnaś7/8000:20:38 3 (M30)
2Tomasz Molenda10/8000:21:22 4 (M30)
3Paweł Szymkowiak11/8000:21:29 5 (M30)
4Marek Dackiewicz14/8000:21:55 7 (M30)
5Jacek Manteufel16/8000:21:58 5 (M20)
6Kamila Anaczkowska31/8000:23:29 1 (K20)
7Tomasz Nowacki32/8000:23:30 8 (M20)
8Krzysztof Mróz34/8000:23:49 10 (M40)
9Ilona Radecka50/8000:26:08 2 (K20)
10Krzysztof Wąsik51/8000:26:09 17 (M40)
11Elżbieta Meryk75/8000:32:34 8 (K40)
32 Bieg Szpęgawski - 12-04-2015 - Szpęgawsk (5.5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Molenda72/51100:22:55 10 (M30-39)
2Arek Dylert95/51100:23:46 14 (M30-39)
3Jacek Manteufel174/51100:25:42 32 (M20-29)
4Bartosz Jeromin332/51100:29:47 68 (M30-39)
5Agnieszka Jeromin333/51100:29:48 11 (K30-39)
6Krzysztof Wąsik352/51100:30:21 64 (M40-49)
7Ilona Radecka353/51100:30:21 13 (K20-29)
8 Półmaraton Poznański - 12-04-2015 - Poznań (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Radosław Meryk4148/804201:55:09 228 (M45)
2Przemysław Ignaszewski6054/804202:07:20 2036 (M30)
10 Półmaraton Warszawski - 29-03-2015 - Warszawa (21.097 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Łukasz Godlewski300/1299601:23:34 (rż) 108 (M30)
2Maciej Frankiewicz1349/1299601:34:14 (rż) 637 (M30)
3Krzysztof Barnaś1583/1299601:34:47 689 (M30)
4Jacek Manteufel2039/1299601:37:43 453 (M20)
5Alicja Fiałek2386/1299601:39:42 41 (K20)
6Arek Dylert2692/1299601:39:45 (rż) 1105 (M30)
7Marek Mróz2956/1299601:41:04 1256 (M30)
8Krzysztof Mróz5582/1299601:49:16 (rż) 1272 (M40)
9Barbara Sosna5729/1299601:52:32 172 (K20)
10Ilona Radecka9293/1299602:01:50 (rż) 419 (K20)
Run Myślęcinek - 15-03-2015 - Bydgoszcz (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Radosław Meryk446/115100:49:34 86 (M40)
2Elżbieta Meryk1099/115101:04:54 (rż) 46 (K40)
3 Bieg z okazji Dnia Kobiet - 08-03-2015 - Malbork (5 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Tomasz Molenda32/36900:21:23 4 (M35-39)
2Paweł Szymkowiak44/36900:22:12 7 (M30-34)
3Damian Zawadzki79/36900:23:41 17 (M30-34)
4Alicja Fiałek6/36900:23:55 1 (K20-24)
5Ilona Radecka236/36900:28:43 11 (K25-29)
16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 4/4 (Mężczyźni) - 28-02-2015 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński11/16900:33:34 1 (M40-39)
2Zenon Kaszubowski15/16900:34:59 2 (M50-59)
3Ryszard Osiński27/16900:37:05 4 (M50-59)
4Maciej Frankiewicz46/16900:40:15 15 (M30-39)
5Marek Dackiewicz51/16900:40:51 16 (M30-39)
6Paweł Szymkowiak65/16900:41:42 20 (M30-39)
7Robert Stolarów71/16900:42:07 20 (M40-49)
8Jacek Manteufel77/16900:42:37 20 (M30-39)
9Patryk Skrzyński78/16900:42:37 23 (M20-29)
10Radosław Meryk137/16900:48:26 34 (M40-49)
16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 4/4 (Kobiety) - 28-02-2015 - Sztum (4.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Stolarów6/16900:20:15 1 (K40-49)
2Kamila Anaczkowska16/16900:22:24 4 (K20-29)
3Ilona Radecka38/16900:26:10 7 (K20-29)
GPX Gdyni w Biegach Ulicznych 2015 - Bieg Urodzinowy - 21-02-2015 - Gdynia (10 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Zenon Kaszubowski60/569400:36:20 3 (M50-59)
2Ryszard Osiński132/569400:38:30 9 (M50-59)
3Marek Dackiewicz525/569400:42:49 207 (M30-39)
4Maciej Frankiewicz597/569400:43:21 233 (M30-39)
5Jacek Manteufel845/569400:44:40 348 (M20-29)
6Alicja Fiałek1072/569400:45:52 34 (K20-29)
7Krzysztof Mróz3851/569400:56:45 693 (M40-49)
8Ilona Radecka4109/569400:58:00 295 (K20-29)
Mercury Maraton - 24-01-2015 - Czeskie Budziejowice (42.195 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Przemysław Ignaszewski1/10403:25:55 1 (M30-39)
32 Bieg Chomiczówki - 18-01-2015 - Warszawa (15 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Marek Mróz425/130701:09:55 193 (M30-39)
2Alicja Walendziak461/130701:10:41 14 (K30-39)
16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 3/4 (Mężczyźni) - 17-01-2015 - Sztum (9.4 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Wojciech Oliński18/14800:33:57 1 (M40-49)
2Zenon Kaszubowski28/14800:34:45 2 (M50-59)
3Ryszard Osiński28/14800:37:03 4 (M50-59)
4Michał Krotowski42/14800:38:49 14 (M30-39)
5Marek Dackiewicz48/14800:40:13 16 (M30-39)
6Maciej Frankiewicz54/14800:40:28 15 (M30-39)
7Jacek Manteufel85/14800:43:13 23 (M20-29)
16 Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych - Etap 3/4 (Kobiety) - 17-01-2015 - Sztum (4.7 km)
LpImię i NazwiskoMiejsce w OpenCzas nettoMiejsce w kategorii
1Agnieszka Stolarów8/3500:20:24 1 (K40-49)


 

 

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem